Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top eleven - футболен мениджър
#26

И аз я играя от 6 месеца ТОЧНО Smile Цялото семейство я е подпукал играта и стават и страхотни приятелски мачове Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#27

Значи токени се печелят само от тези който ги дава по 1 на ден.. Има ли някъде от тактики за играта? Противника ми днес примерно игра с схема 5 3 2, а аз с 3 5 2 и завършихме равни. А годините и средната ни сила бяха еднакви. + това владението на топката, ударите и всичко останало беше в полза на него...

Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
Цитирай
#28

От тактика не печелиш токени Smile
Цитирай
#29

Токени може да спечелиш ако поканиш някой

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#30

Играта е яка, но трябва да разбираш поне малко от футболни тактики и да мислиш, не е само да гледаш цветните картинки. Аз съм на 15то ниво, някой ако иска приятелски може да уредим, без това играя вече само за лигата, тази купа блян ще си остане май ... Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson stage: K750i > K800i > C905 > Xperia X10i > Era of Samsung Galaxy: S3 > S3 Neo > S7 Edge > S9+ > Note 20 Ultra Mystic Black > S22 Ultra Phantom Black > S24 Ultra Titanium Gray with android 14 and ONE UI 6.1
Цитирай
#31

Абсолютно потвърждаваш думите ми, че трябва да се мисли , а купата все някога може и да я спечелиш Smile
Цитирай
#32

играх, станах 8-мо ниво, спечелих ШЛ (2-пъти) и ми писна, за да си купя добър играч, трябва да пращам пари за жълтици, а аз НЯМА да дам пари за някаква игра...
Цитирай
#33

DiDk070 написа:играх, станах 8-мо ниво, спечелих ШЛ (2-пъти) и ми писна, за да си купя добър играч, трябва да пращам пари за жълтици, а аз НЯМА да дам пари за някаква игра...

Да си стигнал 8-мо ниво и да твърдиш, че трябва да пращаш пари, за да си купиш добър играч... :huh2: лошо е, когато дадени хора не разбират играта и веднага коментират колко е тъпа.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#34

Я някой по-опитен да предложи с каква тактика да се противопоставя на тази - http://prntscr.com/1ghdwh
Моята средна сила е:28,8 на противника ми е:31,2.Той е 4-то ниво ,а аз 3-то.
Мача е полуфинал за купата.
Мисля да играя 4-4-2 ?

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#35

gago89 написа:Я някой по-опитен да предложи с каква тактика да се противопоставя на тази - http://prntscr.com/1ghdwh
Моята средна сила е:28,8 на противника ми е:31,2.Той е 4-то ниво ,а аз 3-то.
Мача е полуфинал за купата.
Мисля да играя 4-4-2 ?

Колега, играй 3-5-2 с две крила и 3 халфа, може и 4-4-2, но ако сегашния мач си домакин, спокойно можеш да му излезеш 3-5-2. Важно обаче е да си гледаш мача, защото дава доста добър бонус за притежание, който бонус при случаи като твоя - да играеш със съперник, който поне на теория е по-силен от теб и е на по-горно ниво е добра стратегия. Като настройки на игровия стил - атака по крилата, стил Атакуващ, не слагай Много атакуващ, защото се втурват напред и може да стане неприятно за теб на края. А ако поведеш с повече от 2 гола направо слагай на стил: Защита/Много добра защита и пази резултат. Успех, аз с 3-5-2 отстраних съперник от 17то ниво, а аз с втория ми отбор съм на 14то, така че мисля, че ще проработи и при теб! Дерзай! Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson stage: K750i > K800i > C905 > Xperia X10i > Era of Samsung Galaxy: S3 > S3 Neo > S7 Edge > S9+ > Note 20 Ultra Mystic Black > S22 Ultra Phantom Black > S24 Ultra Titanium Gray with android 14 and ONE UI 6.1
Цитирай
#36

Как премина срещата ?
Цитирай
#37

Аз съм 10-то ниво и всеки сезон хвърлям по 10 долара за 80 тоукена , мн съм се зарибил , до сега всеки сезон съм шампион(без1во ниво) 5 шампионски титли и 2 Купи Smile
Смятам другия сезон да пропусна тоукените,че имам едни 140 за разполагане Smile Smile

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#38

На мен шефа ми ми изпрати покана за играта Май месец и се зарибих много...
Сега съм 3то ниво, на 1во място съм във временното класиране в първенството, първите 2 сезона завърших първи...
За купата през втория сезон взех среброто...
Сега играя с тактика 4-4-2 като обучих единия ми нападател да е голмайстор и има 38 гола и 16 асистенции за 42 мача, макар, че изостана малко в развитието заради ученето да е голмайстор... Вратаря го направих стопер, единия ми централен футболист от както го направих плеймейкър започна да играе доста слабо... :unknw:
След малко повече от час имам мач полуфинал за ШЛ срещу някакъв румънец с тактика 5-1-1-1-2 Confusedtupid: и смятам по фланга да му спра тока... Tooth
http://i.imgur.com/kqtjfO0.jpg
Цитирай
#39

Boby13 написа:Как премина срещата ?
На мой терен победих с 1:0.В реванша 0:0.Днес съм на финала... :-)

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#40

Успешен финал :thumbup:
Цитирай
#41

Игрицата си е добра , даже доста добра ! Зарибяваща е . Доста от приятелите джиткаме и стават готини " заяждания " Smile :cheers: Иначе да се дават пари няма особен смисъм ... Един мой авер даде 150 долара за 1000 токена май толкова каза , че е взел ... мачкаше един сезон и после лека полека взе да затъва и сега го бия като тъпан Smile Иначе сме си приятелчета ама няма смисъл от даване на мангизи за някаква игра просто ... все пак е игра бе , хора ! А за това , че някога няма логика ... нормално е да загубиш някога от някой слабак , то и в реалния футбол го има това , какво се чудите за играта Smile АЙДЕ УСПЕХ ! Dance :thumbup:
Цитирай
#42

Boby13 написа:Играта е супер , но трябва да влагате мисъл , а не само и единствено да разчитате на голям рейтинги Smile Тактики спрямо съответния противник, промяната и по време на игра, подходящи смени, развитие на инфраструктурата и т.н. Smile И за щастие не е еднодневка Smile Хак няма Smile

Хаха вярваш ли си?!?Каквото му кефне на компа това ти показва.Тактики нетактики като не е на кеф падаш и това е.Заради това я играх 1 час и замина в коша.Не си ли играеш сам с футболистите като ФИФА-та (а дори и там пак си зависим от компа) не го признавам...

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#43

bahko1979 написа:
Boby13 написа:Играта е супер , но трябва да влагате мисъл , а не само и единствено да разчитате на голям рейтинги Smile Тактики спрямо съответния противник, промяната и по време на игра, подходящи смени, развитие на инфраструктурата и т.н. Smile И за щастие не е еднодневка Smile Хак няма Smile

Хаха вярваш ли си?!?Каквото му кефне на компа това ти показва.Тактики нетактики като не е на кеф падаш и това е.Заради това я играх 1 час и замина в коша.Не си ли играеш сам с футболистите като ФИФА-та (а дори и там пак си зависим от компа) не го признавам...
Бъркаш определено и всичко има значение, като задклавиатурното устройство ако не желае да мисли .... Smile
Цитирай
#44

Играта е зарибявка наистина! 6то ниво съм и имам 3 титли а до купата съм стигал най-много до 2ро място (загубен финал) а ШЛ до четвъртфинал.
Единственото което не ми харесва, че всеки сезон трябва да се подменя половината отбор за да мачкаш а аз нямам време да вися и да дебна играчи по търговете. От първите ми играчи са останали само двама, но вече са резерви. Почти след всеки мач ги пускам да тренират, нямат мира просто :D , но развитието им изостава от това на нивата и другите отбори.

Вече играя само 4-3-3, защото си разпродадох крилата :lol: ( все бяха с нулев морал) . С/у противниците с 4-5 звезди повече от мен пускам много дефанзивно и се е случвало да бия с по 3-0 :lol: малко няма логика, но...

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#45

bahko1979 написа:
Boby13 написа:Играта е супер , но трябва да влагате мисъл , а не само и единствено да разчитате на голям рейтинги Smile Тактики спрямо съответния противник, промяната и по време на игра, подходящи смени, развитие на инфраструктурата и т.н. Smile И за щастие не е еднодневка Smile Хак няма Smile

Хаха вярваш ли си?!?Каквото му кефне на компа това ти показва.Тактики нетактики като не е на кеф падаш и това е.Заради това я играх 1 час и замина в коша.Не си ли играеш сам с футболистите като ФИФА-та (а дори и там пак си зависим от компа) не го признавам...

Пич , вие червенковците така или иначе сте объркани здраво ... Smile Не се учудвам , че не ти допада ! Както са казали едни умни хора " не трябват само мускули , трябва и акъл ... " Tooth Dance
Цитирай
#46

Аз съм 9 ниво Елитен. Гадното на играта е, че всеки сезон 1 звезда на всеки играч пада. Затова аз всеки месец си взимам нови играчи, но не схващам едно нещо - Как правите различни схеми? За абсолютна всяка позиция ли си взимате играчи? Аз взимам само 5 звезди играчи, ама парите не стигат, никога.
Цитирай
#47

По-добре играчи, които играят поне на две позиции и оттук тактиката се променя спрямо противниковата Smile
Цитирай
#48

Колеги колкото и да я защитавате играта е направена за пари.Вярно и в реалните срещи грандовете понякога губят от слабаците,но в много неща тая игра няма логика.Казвам го понеже вече съм 15-то ниво,но няма логика да си подменяш половината отбор всеки сезон,ако искаш да си силен,да можеше поне 2 сезона минимум,нали все пак трябва да е реален мениджъра.Няма логика да ми пращат юноши,който са с по 2-3 звезди по слаби от нивото.Все трябва да разпродаваш отбора а всеки сезон новите са с по 10к по-скъпи от тези който продаваш и парите свършват,а тези търгове има по 100 хиляди финални кръга,за да ти вземат всички тейкъни.Следователно за да си добър поне на 3-4 месеца трябва да даваш пари иначе на късмет.Не може като бях 8-ми левел да имах най-силния отбор и всички да ме бият в началото на сезона и за*бах отбора без да го гледам и завърших 4-ти и следващото ниво пак се захванах и в крайна сметка пак 4-ти,къде е логиката Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#49

Някой има ли идея как умишлено да остана под 7мо място и да остана същото ниво? Не ми се сменя половината отбор всеки сезон. Един случаен приятел в играта ( просто да си пращаме gifs) така е направил, не знам дали умишлено или не и си е събрал стабилен отбор сега. В моята лига е и кърти всичко живо Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#50

Уморявай футболистите, не ги ъпгрейдвай, морала на минимум, двама защитници Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)