Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top eleven - футболен мениджър
#51

Тази игра я играя вече от 3 години, 27-мо ниво съм и смело мога да кажа, че компютъра каквото реши това става. :thumbup:

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
Аксесоари
#52

mita6ki9 написа:Някой има ли идея как умишлено да остана под 7мо място и да остана същото ниво? Не ми се сменя половината отбор всеки сезон. Един случаен приятел в играта ( просто да си пращаме gifs) така е направил, не знам дали умишлено или не и си е събрал стабилен отбор сега. В моята лига е и кърти всичко живо Big Grin

Аз имам познат , който направи система с 5 защитника и 5 дефанзивни халфа , като разбърка и позициите ( вратаря го направи халф и т.н. ) и така го биеха като тъпан , остана предпоследен и сега в новия сезон събаря наред Smile Успех !
Цитирай
#53

Мерси, това и ще направя :thumbup: трудно ще е да им възстановя морала в началото на новия сезон, но ще го измисля :thumbup:
Само да видя до къде ще стигна в ШЛ Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#54

здравейте изкам да попитам веднъж като съм си я изтеглил и съм играл как мога да си изтрия профила и да почна на ново с фейсбук акаунта? благодаря на отзовалите се Smile
Цитирай
#55

pumamax написа:здравейте изкам да попитам веднъж като съм си я изтеглил и съм играл как мога да си изтрия профила и да почна на ново с фейсбук акаунта? благодаря на отзовалите се Smile

Аз лично съм го правил това като си я трия от фейсбука и чаках месец или два, не помня точно колко време беше. Друг начин не знам.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#56

pumamax написа:здравейте изкам да попитам веднъж като съм си я изтеглил и съм играл как мога да си изтрия профила и да почна на ново с фейсбук акаунта? благодаря на отзовалите се Smile

Dance Във фейсбук има една страница top eleven bulgaria . Пиши там и ще оправят нещата !
Цитирай
#57

pkrastevbg написа:
pumamax написа:здравейте изкам да попитам веднъж като съм си я изтеглил и съм играл как мога да си изтрия профила и да почна на ново с фейсбук акаунта? благодаря на отзовалите се Smile

Dance Във фейсбук има една страница top eleven bulgaria . Пиши там и ще оправят нещата !
благодаря Smile
Цитирай
#58

И аз съм много запален по тая игра....ама все пак няма ли някакъв хак за нея да му се невиди Smile
Има хиляди клипчета как става...ама все греда Big Grin
Цитирай
#59

Има един трик, но ти трябва поне още един фалшив фейсбук с който да играе играта. Трябва двата профила (оригиналния и фалшивия) да са над 4 лвл и да няма голяма разлика в нивата на двата профила. С фалшивия профил събираш само токени. Като събереш да кажем 40 токена може да си пратиш оферта към оригиналния си профил за определен играч. В офертата ще включиш примерно 10-15 токена. На кратко от оригиналния си профил продаваш играч на фалшивия профил. Надявам се да съм обяснил добре. Ако има нещо, питайте. Smile

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#60

Оставането ми в същото ниво е успешно Lol 4 кръга преди края съм на 10 точки зад 7мо място.
През цялото време играчите ми бяха изморени, точките за тренинг минаха 200, схемата и позициите на играчите бяха пълен хаус :rofl: .
Сега вече оправих всичко и ги оставих да се възстановят. До началото на новия сезон трябва да успея да им вдигна морала на всички.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#61

Навити за приятелско мачле има ли, защото скоро свършва сезона и искам да изпитам 2-3 схеми, които не съм пробвал. 23-то ниво съм, но за приятелски мач едва ли има значение нивото, важното е шоу да става! Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson stage: K750i > K800i > C905 > Xperia X10i > Era of Samsung Galaxy: S3 > S3 Neo > S7 Edge > S9+ > Note 20 Ultra Mystic Black > S22 Ultra Phantom Black > S24 Ultra Titanium Gray with android 14 and ONE UI 6.1
Цитирай
#62

важно е разбира се ,играчите си имат ниво и умение ,което не играе роля в приятелския мач нито в другите мачове...иначе какъв ще е кяра да си 30 ниво,колкото по нагоре се качваш толкова по трудно става ,играчите по скъпи ,токените по малко и т.н.т.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#63

Аз пък бях 16то ниво но си взех нов отбор 1во ниво (вече има такава опция ). Куфарчетата ми се запозват ,имам 1к зелени куфарчета. Почнах само тренировки на играчите,да ги моря и умишлено да остана пак 1во ниво. Избрал съм си 5-6 играча който след тренировка като се изморят на макс ги пълня с куфарчетата,и после пак тренировки .... Другия сезон като почна 1во ниво ще използвам точките който са се натрупали,а й хем ще съм събрал някой друг токен Big Grin
Цитирай
#64

HFilms написа:Аз пък бях 16то ниво но си взех нов отбор 1во ниво (вече има такава опция ). Куфарчетата ми се запозват ,имам 1к зелени куфарчета. Почнах само тренировки на играчите,да ги моря и умишлено да остана пак 1во ниво. Избрал съм си 5-6 играча който след тренировка като се изморят на макс ги пълня с куфарчетата,и после пак тренировки .... Другия сезон като почна 1во ниво ще използвам точките който са се натрупали,а й хем ще съм събрал някой друг токен Big Grin

Още едно мнение потвърждаващо, че това е най-безмисления мениджър и няма грам реалност.Къде сте виждали отбор да се бори да изпадне, за да става по-добър.Аз също съм 16-ти левел,но бях за*бал отбора днес влизам и чудо кръг преди края вече съм се класирал за 1/8 финал в шампионската лига :rofl: :rofl: ,а в първенството падам на поразия,къде е логиката :whistle:

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#65

Наистина има някои недомислици в играта. 24 ниво съм, обаче нивото на лигата ми е 25-то, всички сме 24-то ниво, само един е 25-то. Разбира се е само със скаути пълен и мачка. Вчера имах мач срещу него, гледах си мача, за да си взема бонуса за гледане, удържах 0–0 до 80-та минута, за 10 минути ми вкара 2 гола. Днес играх срещу отбор, силен колкото моя, реших нарочно да не си гледам мача, бия 2-0, той обаче си гледа мача и пак пада ... ако искаш се късай да сменяш схемата, да им даваш много атакуващо ако изоставаш или много дефанзивно ако пазиш резултат и водиш ... рандома решил ли е да паднеш/биеш ... и да гледаш и да не гледаш мача кел файда Big Grin честата смяна на играчите също ме дразни - това е игра, направена за пари, токени да си купуваш и да си обновяваш отбора всеки сезон или през сезон ... свърши ли сезона и паднат ли им звездите с по 1 почваш да падаш на поразия, бъркаш се за токени и половин нов сезон градиш отбора наново, докато станат скаути всичките и оппа, сезона свършил Big Grin шоу .... интересна ми е, но това ме дразни в играта като цяло. Играя и Hattrick, тя е доста добре организирана и там е важна дългосрочната стратегия, не даваш пари за токени и планираш стратегия за години напред ....

Siemens M55 > Sony Ericsson stage: K750i > K800i > C905 > Xperia X10i > Era of Samsung Galaxy: S3 > S3 Neo > S7 Edge > S9+ > Note 20 Ultra Mystic Black > S22 Ultra Phantom Black > S24 Ultra Titanium Gray with android 14 and ONE UI 6.1
Цитирай
#66

Аз мисля да се отказвам. 7мо ниво съм и в момента се тюткам около 7-9 място :facepalm:
А миналия сезон мачках всичко живо с по 8,9 на нула(по предния сезон нарочно останах същото ниво), но не успях да спечеля титлата(завърших на 2ро с еднакъв брой точно с 1вия(платен) но имаше 5 гола предимство в головата разлика).

Ако може бих дал отбора на някой който желае. Ако напусна отбора би трябвало да излезе в отборите без треньор. Единствено трябва да сте поне 8ми левел, но не знам дали веднага ще се появи сред свободните отбори.
Отбора е с доста добра база(няма ден в който да не се строи откакто съм се регистрирал, с около 40млн, 20-30 токена(макар, че те май остават в играча?!) и няма нужда от цялостна смяна. Само половин отбор Big Grin )

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#67

Кажете някое трикче как по бързо да си изтренирам един играч, защото ми е 24 отличен със специално умение за изпълнение на фалуве а искам да го направя 25 скаут
Цитирай
#68

bumbau11 написа:Кажете някое трикче как по бързо да си изтренирам един играч, защото ми е 24 отличен със специално умение за изпълнение на фалуве а искам да го направя 25 скаут

Ами вдигаш му заплатата, казваш му, че е велик и го запознаваш с Николета Лозанова.
Цитирай
#69

[Изображение: 319729c6d04f6d41.png]
Ква схема да сложа ,за да ги бия
Цитирай
#70

Пробвай тази:

Цитирай
#71

Коя схема да сложа за да бия 4-3-3 изглежда подобно на това
OXXXO
OOOO
OXXXO
OOOO
XX0XX
X-вете са играчи О-та където няма играчи Smile
Цитирай
#72

Според мен може да ползваш флангови футболисти. Например с 4-2-3-1 или 4-4-2.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#73

Идеи как да бия
[Изображение: d8660452e994eac2.png]
Цитирай
#74

[Изображение: b174a66be0f7193f.PNG]

Средна сила 161.6 Big Grin

Sony Xperia SP (C5303) White - Android 4.3 - КО? НЕ! 

Sony Xperia XA - Android 6.0.1  
Цитирай
#75

с тая схема ли да ги бия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)