Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top eleven - футболен мениджър

(2015-01-28, 13:07:51)Boby13 написа:  Направи ли това,  което ти препоръчах ?

Да направих го, пак не се получава... Sad 
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-27, 15:49:46)airport2013 написа:  Здравейте колеги! Може би темата е малко глупава, но все пак ще имам нужда от малко помощ. След като вчера излезе така дълго рекламирания update на играта, след като го направих играта не ми тръгва. Пускам лаунчера давам свързване с facebook профил и след това ми излиза съобщение, което гласи "connection problem"... Някой може ли да помогне, защото искам да си играя любимата игра. Телефона ми е Sony Xperia Z   
   
 

При мен се оправи след преинсталация на приложението.Като цяло новата версия има и добри,и лоши неща,но лично на мен не ми допада.А най-тъпото е,че не можеш да се върнеш на по-стара версия.Инсталирах предната 2.9,но ми изписва,че ако не обновя приложението,не мога да го ползвам Sad

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Преинсталирах вече към 5-6 пъти и отново нищо... Моля наистина някой да ми помогне да си играя любимата игра Sad
Цитирай

(2015-02-11, 20:00:56)Alberto Exty написа:  Ей смотаняци, като не ви харесва играта, не я играйте...
Благодаря ти, че имаш толкова високо мнение за другите участници в този форум.

 
Цитирай

След новият ъпдейт играта е станала страхотна. Аз играя играта от 3 години и се радвам, че направиха такава голяма промяна. От месеци не съм играл и съм качил 2-3 нива.
Цитирай

Ето 14ти и 15ти сезон до къде стигнах:

[Изображение: tSDZ037.jpg]

[Изображение: EduqdlJ.jpg]




Цитирай

Някой да знае защо вече не се поддържа български на мобилното приложение?

Иначе: [Изображение: 2b09d12267126b70.png]
Цитирай

Нз как е при вас, но при мен последните 3-4 сезона е ужасна е*авка...
сега съм 41 ниво, играчите които трябва да са ми по пазара са макс 224, последните 3-4 нива, на пазара нямам играч по висок от 4 звезди, а това ще рече около 8-9 стотни под нивото, и вместо да се бориш наравно с равни играчи, то играя с 3-4 звездни срещу 6-7, и скоро ще и бия шута
Цитирай
Heart 

Вероятно няма много играчи 41 ниво и ти дава на пазара играчи продадени от по - "слаби". Другите сиг. си купуват скаути.   Big Grin
Цитирай

Някой играе ли все още? Аз почти 3 години ще станат началото на 2017 Smile




Цитирай

От 2011 я играя. Препоръчвам ти ПЕС - в пъти по добра и изпипана игра.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай

(2016-12-31, 08:12:14)Lumia написа:  От 2011 я играя. Препоръчвам ти ПЕС - в пъти по добра и изпипана игра.

Благодаря за препоръката може ли линк да я видя?
Поздрави! Smile




Цитирай

Влизаш в Google Play, пишеш PES Club Manager и си готов, за какво ти е линк?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)