Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S

за колежката Janes - изтегли си от play store приложението аpplock с него ще можеш да си заключиш всяко приложение иначе такова вградено няма в телефона
Цитирай
Аксесоари

DiDk070 е прав, това е единствения вариант, като има доста приложения за тази цел. Аз ползвам това и съм доволен :cheers: . Моята батерия, никога не е издържала повече от ден, но ползвам доста усилено телефона Tongue
Цитирай

Бихте ли споделили какво е качеството на звука през слушалките при вас? Аз използвам оригиналните слушалки и звука е под всякаква критика. Никакъв бас, тихо, изобщо много зле. Някой да е със други слушалки, които изкарват по добър звук? Пробвах няколко различни, но нито едни не ги подържа...
Цитирай

Fredro написа:Бихте ли споделили какво е качеството на звука през слушалките при вас? Аз използвам оригиналните слушалки и звука е под всякаква критика. Никакъв бас, тихо, изобщо много зле. Някой да е със други слушалки, които изкарват по добър звук? Пробвах няколко различни, но нито едни не ги подържа...

Това пък за първи път го чувам... При мен звукът си е супер, даже много супер... Пробвай със някой друг плейър ако ползваш стоковия, ако не ... :unknw:

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Аз пък от звука съм страшно доволен, просто от доста време търсех такъв телефон! Пробвай PowerAMP или JetAudio Basic и двата имат доста добър еквалайзер, като JetAudio-то е free.
Цитирай

Мерси- явно проблема ми е бил в самите слушалки- сега бях до мултирама и взех едни нови- с тях и с Jet Audio e много по добре. А някакви предложения за това да се увеличи звука на самия телефон като цяло?
Цитирай

Днес отидох до магазин на Глобул с мисълта да си взема телефона на лизинг .. 16,90лв. за две години, обаче тези помиарници ... ни прецакаха и в последния момент ни казаха, че освен тези 16,90 има и нова карта с по 49,99 сметка на месец .. и тогава баща ми се ядоса и излезе от магазина! Та въпроса ми е как най-изгодно да си взема телефона от глобул само че без някаква програма или сим карта ... Чакам Ви защото решаващия момент утре, ако не убедя баща ми .. оставам без този телефон ...

HELPP!!! :confused:

XPERIA arc S | SONY XPERIA S
Цитирай

sm00k3 написа:Днес отидох до магазин на Глобул с мисълта да си взема телефона на лизинг .. 16,90лв. за две години, обаче тези помиарници ... ни прецакаха и в последния момент ни казаха, че освен тези 16,90 има и нова карта с по 49,99 сметка на месец .. и тогава баща ми се ядоса и излезе от магазина! Та въпроса ми е как най-изгодно да си взема телефона от глобул само че без някаква програма или сим карта ... Чакам Ви защото решаващия момент утре, ако не убедя баща ми .. оставам без този телефон ...

HELPP!!! :confused:

Най-изгодно без карта е като преподписваш договор. Тогава правят отстъпки на мисля, че всички телефони. Аз така го взех януари за 700 лева.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

ivelinpetrov написа:
sm00k3 написа:Днес отидох до магазин на Глобул с мисълта да си взема телефона на лизинг .. 16,90лв. за две години, обаче тези помиарници ... ни прецакаха и в последния момент ни казаха, че освен тези 16,90 има и нова карта с по 49,99 сметка на месец .. и тогава баща ми се ядоса и излезе от магазина! Та въпроса ми е как най-изгодно да си взема телефона от глобул само че без някаква програма или сим карта ... Чакам Ви защото решаващия момент утре, ако не убедя баща ми .. оставам без този телефон ...

HELPP!!! :confused:

Най-изгодно без карта е като преподписваш договор. Тогава правят отстъпки на мисля, че всички телефони. Аз така го взех януари за 700 лева.

Сега ми предложиха да го взема 21,90 за две години .. и се получава 525 лв и нещо .. без допълнителни простотии .. как е?

XPERIA arc S | SONY XPERIA S
Цитирай

Ами колега какво да ти кажа... Въпрос на собствен избор е. Разгледай другите модели на Сони ако си твърдо за Сони и така. Ако пък си си харесал вече телефона и не искаш друг взимай какво.. какво имаш да му мислиш. Ние ли да ти кажем какво да си купиш? Успех ! :cheers:

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Volume +, DSPManager предполагам има и други, но само за тези се сещам.
Цитирай

Аз моя като го взимах Август(30.08.11) месец (тогава arc беше 900) го взех за 680лв и 1 година договор за 10лв на месец със 150 безплатни минути. Доста изгодно излезе! По принцип Глобул дават най-пълните пакети. Гледам от М-тел закупени Арки и Арк С, са без калъфче и без hdmi кабел. Отделно М-телските са и винаги със заключен буутлоудър. Сега не знам как стоят работите около плановете с телефона.
И при взимане на телефон не се подлъгвайте да го взимате с две години договор. Отделно че е само хабене на пари пък и на това отгоре по време на договора телефонът се води собственост на оператора.

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, .587(1.6Ghz OC) 32GB class10 Kingston + tuned Sony Ericsson K800i
Modeler and texturer in the Excalibur team!
Цитирай

Janes написа:
KR373N написа:искам да попитам купих ситози модел телефон преди да го ъпгрейдна имах много як BackGround с 1 тревичка която се сменяше през деня е зелена през ноща става тъмна анимирана но след като му направих Upgrade изчезна може ли някой да ми каже как да си я върна или от къде мога да я взема ?

Аз си го взех наскоро и си актуализира последната версия , тречичката си я има , като цъкнеш на основния диспей и задържиш ти излиза меню и избираш ФОНОВЕ , от него анимирани тапети и тревичката трябва да е най-отдолу Smile Мой познат също си ъпгрейдна телефона и тревичката си седи вътре, не знам дали това отговаря на твоя въпрос Smile


е добре при мен защо я няма давам динамични тапети и я няма :S
Цитирай

KR373N написа:е добре при мен защо я няма давам динамични тапети и я няма :S

Свали си Beautiful Live Weather и ще имаш променящата се тревичка с ден и нощ. :proud:

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

колеги имам проблем с wi-fi на арката
като пусна да wi-fi-я и ми изписва сканиране, намира наличните мрежи и след това вместо да се свърже към мрежата казва прекъсната и почва да редува сканиране/прекъсната и не се свъ
Цитирай

Това само на една мрежа ли е или на всички ти го прави.
Цитирай

ами не знам дали го прави с други
просто като съм в нас и намира няколко заключени мрежи, включително и моята и не иска да се свърже към нея
изтрих я като позната и се пробвах да въведа паролата на ново и така не иска да се свърже
на рутера нищо му няма, трябва да е от телефона нещо
Цитирай

malinakis написа:ами не знам дали го прави с други
просто като съм в нас и намира няколко заключени мрежи, включително и моята и не иска да се свърже към нея
изтрих я като позната и се пробвах да въведа паролата на ново и така не иска да се свърже
на рутера нищо му няма, трябва да е от телефона нещо
Аз имах същия проблем, откакто си ъпдейтнах телефона _ICS 4.0.3. Мъчих го доста време, променях настройки на рутера и нищо. Накрая си купих нов рутер и се оправи.
Цитирай

malinakis написа:ами не знам дали го прави с други
просто като съм в нас и намира няколко заключени мрежи, включително и моята и не иска да се свърже към нея
изтрих я като позната и се пробвах да въведа паролата на ново и така не иска да се свърже
на рутера нищо му няма, трябва да е от телефона нещо

Сега ако кажеш, че и рутера ти е TP-link или D-Link...
Цитирай

tp-link :angry:
Цитирай

Хаха, пророк съм.

Проблема не е в телефона.
Ъпдейтни софтуера на рутъра и стискай палци.
Цитирай

реснах рутера и сега се свързва
май минах метър Dance
Цитирай

Искам нормалната фабрична клавиатура, но на обикновен български, не фонетика .. HELP

XPERIA arc S | SONY XPERIA S
Цитирай

Здравейте вчера си взех телефона но мисля че без да искам му изтрих маркета та въпроса ми е как да го възстановя и каква навигация да му сложа в смисъл коя е най подходящата
Цитирай

Не можеш да си изтриеш маркета ако телефона ти не е руутнат. Ако все пак си го направил - ето ти арк файла:

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=wzCHe3...7vB1254410

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)