Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S

Благодаря за бързия отговор. Солата ме блазни, че е двуядрен, по - добро видео, обаче дисплея ми е почти на първо място. Ще ги видя на живо, но от 3.7 до 4.2 разликата си е голяма. Арката ще е на 90%. Все пак някой ако се сети за нещо да казва.
Цитирай
Аксесоари

Сещам се за Xperia P Smile

https://www.androidbg.com/forum/topic394...ria-p.html
Цитирай

Много добър е, но ми е скъпичък :| Днеска видях Арката на живо и съм доста впечатлен, но като се има предвид, че това ще ми е първия телефон с андроид, нормално. Утре остава да видя и Солата, но шанса да го взема е почти никакъв, ако беше поне 4" нямаше да се чудя изобщо. Да не казвам голяма дума, но може да ме пишете колега Smile
Цитирай

За колко пари ще взимаш Arc s?
Цитирай

550 я видях, но не е от оператор, в Германос я гледах за 700, а в Мтел я нямат.
Цитирай

550 лева го взех преди 4 или 5 месеца не вярвам още да е такива пари все пак излезнаха нови модели.Искам да ви попитам един въпрос като играя телефона се загрява супер много има ли някакъв начин да се намали това топлене.Пробвах да махна капака на телефона,мисля че имаше лека разлика.

Samsung Galaxy S4 I9505 Mist Black
Цитирай

Еми няма такъв начин но не се притесняваи колега ако загрее повече от теобходимото телефона се изклучва автоматично няма от какво да се боиш споко .... :thumbup: :thumbup: :thumbup: Android Android Android

LG G2 16GB BLACK
Цитирай

С какво се маха фабричния протектор на арк с (ако изобщо се маха )? И има ли някакви рискове за дисплея ? До момента някой махал ли го е ?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай

Такаа, първи впечатления. Имайки предвид, че телефона не е от оператор, не е брандиран към никоя БГ мрежа, а на кутията пише DE, FR, IT и книжките вътре са на съответните езици. Това какво значи, лошо ли е, добре ли е?
Другото което ми направи впечатление, е че като се зарежда загрява, мисля , че и друг беше казъл същото и не било проблем, поправете ме ако не е така. За други "проблеми" не се сещам, няма да ви товаря засега с глупави въпроси, а имам доста, но ако може просто да кажете горе долу какво се прави, имам предвид някакви хитринки съвсем основни, които е добре да се направят за начало. Дано да сте ме разбрали.
Цитирай

Не се притеснявай от загряването, има го при много операции. А хитринка която мога да ти подскажа е ... блъскай машинката до горе, и не я жали изобщо Big Grin

ПС: От това, че не е брандиран към нашите оператори и регион, можеш само да спечелиш Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Ами сега??? кво стана телефона нещо се прееба нищо му нямаше....цял ден си снимам и си правя ефекти туй онуй и по едно време забелязах че телефона като го отключа свети по силно при 2ри опит свети по слабо и така се променя после гледам контактите ми изтрило пробвах да ги възтановя обаче не стана сичко се оправи с ресет....възможно ли е сичко да се дължи на това че качвам игри само от астрото имах сигурно към 10 ?И друго да попитам има ли смисал да си сваля файловия мениджър и да изтрия профила за гоогле плей и само да си качвам игри и приложения от компютъра незаконно ?

Samsung Galaxy S4 I9505 Mist Black
Цитирай

Кои системни приложения мога да преместя на картата памет без да спрат да работят?

LG G3
Цитирай

Всичко, ако имаш руут, и ако нямат уиджети. Ако има активен уиджет приложението на някой от хоум скрийновете, след като го преместиш на картата няма да ти се показва уиджета.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Разцъквайки все повече въпроси изникват и ми става пълна каша, но едно по едно.
Най - много се разочаровах, че приложения от Гугъл плей мога да инсталирам само през wifi, а нямам рутер, трябва по кафетата да вися, вместо да си ги изтегля на компютъра и да си ги качвам. Другото което е, вързах се за една мрежа, но сигнала беше слаб, сайтовете ги отваряше повечето и то бързо, но не можах да си направя акаунт в гугъл защото ми излизаше, че е слаба връзката. За там иска стабилна връзка или просто има проблем самият сайт?
Цитирай

Здравейте колеги. От няколко седмици насам Арката блокира и единственият начин да я рестартирам е като и извадя батерията. Снощи я сложих да се зарежда, сутринта я изключих от зарядното и отново блокирала. Телефонът не руутнат и е с ISC 4.0.4. Някакви съвети за да не се стига до сервиз?
Благодаря предварително.

Sony Ericsson Xperia Arc S & Sony Xperia L & Motorola Moto G
Цитирай

Еми колега пробваи с един репаир на телефона .... Android

LG G2 16GB BLACK
Цитирай

krosarut написа:Еми колега пробваи с един репаир на телефона .... Android
Или още по-лесното-hard reset :cheers:
Цитирай

Колеги, има ли някъде СМ7 или СМ9 за Arc S, защото търсих и навсякъде пише само Arc, а искам да го пробвам. И ако няма, мога ли да сложа този, който е за Arc.

LG G3
Цитирай

Можеш, аз съм го слагал и си работи. Само, че ще ти разпознава телефона като Arc.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

ivelinpetrov написа:Можеш, аз съм го слагал и си работи. Само, че ще ти разпознава телефона като Arc.

Аха, мерси. А при теб на Аrconium, можеш ли да правиш 3D панорамни снимки, защото на рома, с който съм сега не работи.

LG G3
Цитирай

Да мога да снимам, но не мога да ти кажа дали работи, защото няма къде да го изпробвам. Иначе всичко протича както беше и при стоковия ром.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Липсва ми опцията за Multi Angle Capture на камерата??? защо и как да я възтановя? :confused: :confused: :confused:
Цитирай

При покупка има ли вградена microSD карта памет в Arc S?
И понеже изчетох много голяма част от темата имам въпрос. @ivelinpetrov ти в началото се хвалеше, че нямаш въпросната пукнатина на панела и в крайна сметка появи ли се? Big Grin

iPhone 7 Plus
Цитирай

ExclusiveX написа:При покупка има ли вградена microSD карта памет в Arc S?
Да Smile
Цитирай

ExclusiveX написа:При покупка има ли вградена microSD карта памет в Arc S?
И понеже изчетох много голяма част от темата имам въпрос. @ivelinpetrov ти в началото се хвалеше, че нямаш въпросната пукнатина на панела и в крайна сметка появи ли се? Big Grin

Дааа.... Появи се и още как. Още преди месец и повече вече се появи ама си карам с нея, че нямам алтернатива за телефон, че да го оставя този в сервиз. Иначе мислех, че ми се е разминало, но уви ... Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)