Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]InsertCoin-Evolution-Sense-4-&-InsertCoin-5.5.0-Sense-3.6
#51

В този ром има ли Beats audio и искам да те питам пробвал ли си Core Droid рома,че много го хвалят. Колебая се кой от двата да сложа.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами ако видиш сайта на baadnewz - Да, има Beats!
==========================
ADDED
- Beats Over BT by mudhi
Pay attention if you use this it will overwrite the System Wide Volume Booster.
==========================
Има две версии, едната е на mudhi, която върви с последния ROM 4.5.0 но преди, когато аз го сложих беше още 4.4.4 и имаше избор или на единия, или на другия. Двата заедно не са съвместими, има Add-On на Beats на Shnizlon, който имам, мога да го кача. Но общо взето аз съм доста доволен от ROM-a като цяло, това ми е 4-тия ROM, който пробвам като основен, и добре работи, без Bluetooth при мен, но мисля, че сам съм си виновен, на мобилния компютър нямам програма за управление на Bluetooth.
Цитирай
#53

Core Droid ROM-a не съм пробвал, за съжаление нямам представа, но пробвах Android Revolution HD, и този е по-добър, не само според мен, още поне 2-3 човека писаха същото сравнение, след AR HD са минали на InsertCoin и им се струва по-добре от преди. Няма по-добро от Stock HTC ROM, ама пусто не ми се чака пасивно, искам да видя нови неща, леко да пробвам, затова го сложих. Но това е за сметка на снимките, които сега са поне с 30% по-слаби, иска много повече светлина за да докара снимка като на Stock ROM 2.3.4 или 2.3.5 След не повече от месец ще имаме и ние Stock HTC ICS, няма съмнение! Smile Cool
Цитирай
#54

Благодаря ти за отговора!

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#55

Герчев, мерси и на тебе! Smile
Понеже това е интересен въпрос "Как си решава човек проблема, ако не му работи Bluetooth?", нека споделя опита си, с картинки за по-голяма яснота. Сложих си безплатния AndSMB и много добре копира на всякакви PC мрежи (Samba протокола, който Microsoft използват). Човек си прави в програмата определена връзка, вързва се за WiFi на същата мрежа, и си влиза в някоя разрешена за Upload директория. После кликва отгоре, и си влиза в телефона, на sdcard в някоя директория, намира си файловете, които иска да копира на PC, кликва по веднъж на всеки за да си ги маркира така, и кликва Upload.
Това е всичко. Работи! Smile
[Изображение: 2012-02-09_13-35-00.jpg] [Изображение: 2012-02-09_13-35-01.jpg]
[Изображение: 2012-02-09_13-35-02.jpg] [Изображение: 2012-02-09_13-35-03.jpg]
Цитирай
#56

батерията зацикля на 99% при зареждане... не, че е проблем, но се притеснявам да не се прегрее или нещо подобно.


Редакция: след 30 минути циклене се зареди, че успях да я калибрирам Smile

.:..SONY Xperia Z5 .:..SONY Xperia Z3 Tablet Compact
Цитирай
#57

Имате нова версия 4.5.1 Smile
Цитирай
#58

Някъде бях чел,че ако сензацията ми е s-off и root-ната няма да мога да си ъпдейтна телефона до ICS. Трябвало да се флашне с официален RUU от HTC. От къде може да се изтегли,на сайта на HTC не го намирам?.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#59

Бъркате версии на Андроид и ром версии на НТС Smile Няма Сенс 2.3.4 или 3.16 Smile Има 3 , 3.5 , 3.6 и скоро 4 Smile
Цитирай
#60

HTC засега са пуснали само тестов RUU, и то преди 2-3 седмици, казва се "RUU_PYRAMID_ICS_HTC_Europe_3.24.401.1_Radio_11.68.3504.00U_11.21.3504.13_2_test_237112.exe"
Това е последно от RUU, няма по-ново, качил съм го пакетирано в .RAR ето тук:
RUU-HTC-Sensation-3.24.401.1.rar
Оригинален, фабричен (Factory), т.е. да не е тестов - още няма, поне засега.
Дали ще си инсталирате това горното RUU или ROM InsertCoin 4.5 няма особено значение, те изглеждат и се държат почти еднакво, все е Sense version 3.6
===================================
За да съм още по-обяснителен, за да разберете какво казва Bobby:
На телефона инсталирания ми ROM InsertCoin 4.4.4
Той е базиран на намиращите се в това последно RUU файлове, те са:

Android version 4.0.3
HTC Sense version 3.6
kernel version 3.0.16
Build number 3.24.401.1 CL272754-release-keys
Цитирай
#61

В рамките на часове излезе и 4.5.2 Smile
Цитирай
#62

След инсталиране на 4.5.0 само закупените от gameloft игри ми тръгнаха, другите дават постоянно грешки и се затварят... в момента тегля 4.5.2, но съм леко разочарован.
П.С. единственото, което ми липсва от stock-а е, че го няма вградения book reader Sad
Цитирай
#63

Имах предвид дали ще получа официалния ъпдейт до ics след като телефона ми е s-off и root.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#64

Сега прочетох отговора в една друга тема и ми стана ясно.....ще трябва RUU.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#65

Хареса ми ICS, но след като част от програмите и игрите ми не могат да се стартират под ICS трябваше да си върна stock rom. Sad ще изчакам още малко да пуснат viber и да направят версии на игрите ми за ICS и тогава ще мина Wink
Цитирай
#66

няма опция за въвеждане на ip (wi-fi) :S ;(
Цитирай
#67

WiFi file transfer -това мисля че ще ви хареса Smile
Цитирай
#68

Новия InsertCoin 4.5.2 вече има ново инсталиране, през графичен инсталатор, който е много по-лесен за използване от предишния, когато започнах темата. По същество пак се задават въпроси, но са по-малко. В един момент се появяват 9 въпроса, които по смисъл са подобни на описаните в началото.
Цитирай
#69

Днес ще си сложа 4.5.2 специално заради:

- Tweaked Camera Jpeg Quality

Big Grin
Цитирай
#70

Сложих си го и аз новия 4.5.2 вчера, инсталатора е много удобен и модерен, графичен. Smile Логото е Beats в началото, понеже си изключих да нямам анимации при стартиране. Дано малко са подобрили снимането с камерата.
Цитирай
#71

82 часа uptime с постоянно включени wi-fi и gps, нормална употреба, без ограничения. За сравнение: никога не съм надвишавал 24 часа при същата употреба с оригиналния ром. АЛЕЛУЯ!

.:..SONY Xperia Z5 .:..SONY Xperia Z3 Tablet Compact
Цитирай
#72

Браво на теб! Smile
Освен Bobby13, да чуем още един доволен - от сготвените ROM-ове и консумацията на батерията.
Цитирай
#73

Междувременно вече има 4.5.3, с тази версия съм, довечера ще споделя Smile
Цитирай
#74

OMG станало е чудо! Камерата е подобрена!
Инсталирането е доста по приятно.Изобщо се върви само напред!
Цитирай
#75

vickfred написа:Браво на теб! Smile
Освен Bobby13, да чуем още един доволен - от сготвените ROM-ове и консумацията на батерията.
И аз, и аз Big Grin Според на 90% От ромовете е по-добре от сток ;}

| Device: Gigabyte GSmart Sierra S1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)