Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)

След година и половина здраво използване мисля, че вече ми е време да сменям батерията. Бихте ли ми дали съвет оригинална или копие, някои използва ли така наречените златни батерии и как се държат тези 2600mAh Dance

SE t100>SE t610>SE z600>Nokia 6230>Nokia 6600>SE w880>SE k800>Nokia 6234>SE c902>Nokia e51>BB Storm>SE Xperia X1>Nokia N97>iphone 4S>Sony Xperia S white>Sony Xperia SP white>LG G Flex 2
Цитирай
Аксесоари

Добро утро колеги. Smile
искъм да Ви попитам един въпрос относно СОНИ ЕКСПЕРИЯ (S). Телефона си работи отлично, но след няколко часа работа 18часа. телефона ми откача немога да го отключа започва да бъгва всичко, но когато го остава да кажем 30/40мин. пак се оправя и си работи перфектно. Ако го флашна през FLASHTOOL или пък си направя UPDATE през SONY PC COMPANION дали ще се оправи ?
Цитирай

Пробвай! Ако проблема е софтуерен ще се оправи. Android
Цитирай

Привет хора,

Имам проблем с камерата на телефона си....след преинсталиране въобще не иска да се включи,пише единствено че има грешка и до там.Моля,ако някой има идея как да я оправя да пише.Благодаря ви предварително. Smile Smile Smile
Цитирай

Не зная как сте преинсталирали но на ваше място бих използвал Флаштул, направи чиста инсталация с изтриване на всичко данни.
Цитирай

v.borisova написа:Привет хора,

Имам проблем с камерата на телефона си....след преинсталиране въобще не иска да се включи,пише единствено че има грешка и до там.Моля,ако някой има идея как да я оправя да пише.Благодаря ви предварително. Smile Smile Smile

Какво сте преинсталирали? Стоков андроид или някой къстъм?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Стоков андроид....
Цитирай

Преинсталирай телефона, това е най-лесния вариант за справяне с проблеми.
Цитирай

GH0STFACE написа:Преинсталирай телефона, това е най-лесния вариант за справяне с проблеми.

След проблема го преинсталирах пак,но не се получава,пак дава грешка. Може би трябва на доктор да го водя...
Цитирай

С какво го преинсталира?
Отиди в сервизното меню. В сервизните тестове може да се тества задната и предна камера. Виж дали там работят.
Цитирай

GH0STFACE написа:С какво го преинсталира?
Отиди в сервизното меню. В сервизните тестове може да се тества задната и предна камера. Виж дали там работят.


С PCC ... и в сервизното меню не работят
Цитирай

Щом не работя го носи на хирург. Smile

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Здравейте, бутлоадера ми е отключен. Разбрах, че при отключването Бравиа Енгине спира да работи как мога да отново да накарам тази екстра на телефона пак да заработи. БЛАГОДАРЯ!!! Android Android Android
Цитирай

Като заключиш bootloadera с бекъпа от BackupTA (ако си правил)

или така: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2068225
Цитирай

В xda е дадено за стари версии може ли да ми обясниш малко по подробно!!! Надявам се да не съм нахален!!! Android
Цитирай

Не е само за стари версии.

Изпълни тези стъпки:

Цитат:1. Download Walkman_port_few_fixes.zip
2. Clear data for Download Music Info and all Walkman apps, under settings>apps>all
3. With Root Explorer or any root manager; copy CredentialManagerService.apk from the attached zip and paste it to system>app and set permissions. Delete .odex file for CredentialManagerService if you're on a odexed stock ROM.
4. Copy file system>lib>libdrmtestengine.so from the zip and paste it to system>lib and set permissions.
5. Copy file system>lib>DRM\libdrmtestengine.so from the zip and paste it to system>lib>DRM and set permissions.
6. Shutdown and flash stock kernel with Flashtool.

Дефакто на последната стъпка 6 където трябва да флашнеш стоков кернел ти флашваш само кернела от фърмуера с който си в момента.

Най-накрая заключваш BL с флаштуул както съм описал в темата за флаштуул.
Цитирай

Нещо бъркам, но не знам какво! Пробвах няколко пъти, но не ми се получава. Благодаря все пак!
Цитирай

Ами незнам. Не съм ги правил тези гимнастики и не знам в действителност как стоят нещата. Аз говоря на хартия.
Цитирай

Доста хора пишат, че става, но при мен за жалост не. Не знам дали има значение, но на .апк функцията сет пермисионс е активен но на другите два файла не. С роот браузер съм. :wall:
Цитирай

Бробвай с друг руут файлов мениджър. Може и това да е проблема.
Цитирай

Здрвейте,
някой може ли да ми препоръча сервиз за Sony Xperia S.
Не му работи микрофона. Пробвах да го изпратя в Омнител, но от там ми отказаха, писах на Германос, но и от тях нямам отговор.
Цитирай

Пробва ли с официалните?
Цитирай

Явно официалните сервизи се грижат само гаранционните. Някъде по форумите прочетох че в Омнител само от Виваком пристигат по около сто гаранционни телефона на ден.
Цитирай

От сервиза на Германос съм си поръчвал батерия и хората бяха много отзивчиви, ремонтираха ми XU-то гаранционно за една седмица и съм доволен от услугите им но не знам как стои въпроса с извън гаранционния сервиз.

Sony Xperia U Black - R.I.P., Sony Xperia S Black, Sony Xperia M2 Black - R.I.P., Sony Xperia XA1 Black x 2
Цитирай

Успях да се свържа със сервиза на Германос. Смятам да се пробвам с техния сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)