Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо решение за проблемите с GPS-а на Samsung Galaxy S
#76

Има в раздела за GPS.
Цитирай
Аксесоари
#77

И махни задължително тази която си сложил сега.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#78

И да изтрие папка Aura също :thumbup:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#79

С ( Gingerbread 2.3.6 stock JW4 )на Galaxy S не работят никакви кодове, включително и тестовете на GPS Aids.
Някой ако е открил нови или пък знае как да подобря точността - отклонението ми е 30-50 метра(на JVZ имах същия проблем и съм пробвал и с 50 и с 200 на accuracy - не откривам разлика) и в града изобщо не става за навигиране. (инсталирал съм IGO, Sygic и Navigon и с трите отлонението е зверско - явно е от GPS-a)
Благодаря
Цитирай
#80

zdrash написа:С ( Gingerbread 2.3.6 stock JW4 )на Galaxy S не работят никакви кодове, включително и тестовете на GPS Aids...

Не работи, защото липсва Angry GPS (системно приложение) при JW4.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#81

Повечето тук сме с 3.5 и нагоре.
Тогава какво правим ?
Какви кодове въвеждаме ?

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3
Цитирай
#82

vegasboy2 написа:Повечето тук сме с 3.5 и нагоре.
Тогава какво правим ?
Какви кодове въвеждаме ?
инсталирате си липсващото приложение...

Samsung Galaxy S i9000 / ROM: Alliance Base Rom JW6 / Kernel: DarkCore_4.6.1_JW4 / Baseband: XXJW4 / Lagfix: enabled
скоро iPhone за разнообразие Smile
Цитирай
#83

Дайте линк за Angrygps

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#84

blade_trinity_ написа:Дайте линк за Angrygps


http://www.mediafire.com/?2ertjz47bz58nhy

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#85

Здравейте , искам да ви споделя 1 проблем с навигацията на гугъл мапс , новата версия няма навигация за България, кажете някоя навигация, която да има бг карти за Samsung Galaxy S Plus.
Мерси за вниманието Smile

Dance Android Samsung S Plus / [ROM][Ice Cream Sandwich 4.0.4] BroodPrank Alpha 1 Android Dance
Цитирай
#86

Всички навигации в GPS раздела на форума са offline и имат карти за България.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#87

centur написа:
blade_trinity_ написа:Дайте линк за Angrygps


http://www.mediafire.com/?2ertjz47bz58nhy

Не може да се инсталира файла.Телефона е с Gingerbread 2.3.6 JW5 galaxy S
Цитирай
#88

Mimoto написа:Не може да се инсталира файла.Телефона е с Gingerbread 2.3.6 JW5 galaxy S

Този файл НЕ оказва влияние на GPS, ако затова искаш да го инсталираш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#89

centur написа:
Mimoto написа:Не може да се инсталира файла.Телефона е с Gingerbread 2.3.6 JW5 galaxy S

Този файл НЕ оказва влияние на GPS, ако затова искаш да го инсталираш.

Тогава как мога да се влезне в AngryGPS ,като не работят никакви кодове??
Цитирай
#90

Mimoto написа:Тогава как мога да се влезне в AngryGPS ,като не работят никакви кодове??

За какво ти е да влизаш в AngryGPS?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#91

centur написа:
Mimoto написа:Тогава как мога да се влезне в AngryGPS ,като не работят никакви кодове??

За какво ти е да влизаш в AngryGPS?

Искам да конфигурирам gps,намираме бързо ,но много грешно .
Цитирай
#92

Ето apk специално за JVU, JW4, JW5 и JW6 - http://dl.dropbox.com/u/28149756/apk/AngryGPS.apk

Слагате го в System/app и му оправяте позволенията.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#93

e34v8 написа:Ето apk специално за JVU, JW4, JW5 и JW6 - http://dl.dropbox.com/u/28149756/apk/AngryGPS.apk

Слагате го в System/app и му оправяте позволенията.

А за хората дето нямат root,има ли някакъв начин да се управят настройките
Цитирай
#94

Mimoto написа:Искам да конфигурирам gps,намираме бързо ,но много грешно .

Това зависи от много условия, а не главно от AngryGPS както си мислиш.

* да си на открито място (за предпочитане без сгради наоколо - например голям площад)
* при по-лошо време се свързва по-бавно/трудно, отколкото при ясно небе
* задния капак да е "насочен" към небето (или по-точно задния капак от към бутоните за звука - под капака там се намира GPS антената) - ако е в кола: home бутона да е към волана, а надписа samsung да е на дясно
* да не се движиш, докато те позиционира - в противен случай ще отнеме повече време (при първоначално ползване на навигация или след reset на телефона минава повече време, докато се свърже за пръв път)
* зависи и от навигацията, която ползваш дали използва A-GPS или не (например iGO разчита само на вградения GPS приемник и НЕ ползва A-GPS).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#95

Mimoto написа:
e34v8 написа:Ето apk специално за JVU, JW4, JW5 и JW6 - http://dl.dropbox.com/u/28149756/apk/AngryGPS.apk

Слагате го в System/app и му оправяте позволенията.

А за хората дето нямат root,има ли някакъв начин да се управят настройките

Няма нужда да оправяш никакви настройки. Иди на открито, пусни ГПС-а, пусни някаква навигация, стой малко на едно място и ще те локализира за не повече от 30-40 секунди първият път с 5-10 метра точност.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#96

Здравейте, аз имам следния проблем, виждам се със спътниците при това със сравнително добър сигнал но постоянно ми разпада връзката... Сложил съм "специалния AngryGPS",сменях модема, сменях продуктовия код но пак същата работа, трябва ли да се съмнявам във hardware повреда въпреки че телефона не е изпускан, дори не е надраскан..

LG Nexus 4 - Android - 5.1 Stock 
Цитирай
#97

Просто на този телефон - Galaxy S - GPS-a е пълна трагедия - срам за Самсунг.
Вчера за пореден път пътувах и за пореден път нямах навигация - с всички допълнителни програмки спътниците светкат за по 10sec и пак изгасват - иначе вижда по 9 спътника (и се връзва за 20 сек. първия път) - и така по целия път от София до Плевен. Когато все пак зацепи отклонението е най-малко 30м и в градски условия е почти невъзможно да се позиционираш точно.
Същевременно на жена ми GIO-то беше захапало като куче и не изпусна сигнала нито веднъж.
Преди имах HTC даймънд 2 с което обиколих половин Европа с кола - никога не съм имал проблеми ( между другото и фотоапарата му беше много по-добър).
Следващият ми телефон няма да е Самсунг със сигурност.
Цитирай
#98

zdrash написа:Просто на този телефон - Galaxy S - GPS-a е пълна трагедия - срам за Самсунг.
Вчера за пореден път пътувах и за пореден път нямах навигация - с всички допълнителни програмки спътниците светкат за по 10sec и пак изгасват - иначе вижда по 9 спътника (и се връзва за 20 сек. първия път) - и така по целия път от София до Плевен. Когато все пак зацепи отклонението е най-малко 30м и в градски условия е почти невъзможно да се позиционираш точно.
Същевременно на жена ми GIO-то беше захапало като куче и не изпусна сигнала нито веднъж.
Преди имах HTC даймънд 2 с което обиколих половин Европа с кола - никога не съм имал проблеми ( между другото и фотоапарата му беше много по-добър).
Следващият ми телефон няма да е Самсунг със сигурност.

Интересното при мен е че проблема ми е от 1 месец преди това нямах грижи... проблема ми се прояви след смяна на ром и не разбирам дали аз греша някъде при флашване или не мога да си намеря кадърен ром...

LG Nexus 4 - Android - 5.1 Stock 
Цитирай
#99

Аз съм сменил поне 5 рома - едва ли е от него.
По стечение на обстоятелствата купих телефона от Италия миналото лято - беше със 2.2.1 ако не се лъжа
и GPS-a изобщо не можеше да хване спътници ( закачи се за малко към 2 часа през нощта, след като го бях пуснал да се връзва към 22.30).
П.С.
ето и тука пише нещо по проблема:
https://www.androidbg.com/forum/topic376...-gpsa.html
Цитирай

zopper написа:Здравейте, аз имам следния проблем, виждам се със спътниците при това със сравнително добър сигнал но постоянно ми разпада връзката... Сложил съм "специалния AngryGPS",сменях модема, сменях продуктовия код но пак същата работа, трябва ли да се съмнявам във hardware повреда въпреки че телефона не е изпускан, дори не е надраскан..

Няколко мнения по-нагоре съм писал: https://www.androidbg.com/forum/post564482.html#p564482

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)