Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Урок: Как да (un)root-нем Samsung Galaxy Y
#26

Телефона е оправен вече на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#27

Току що пробвах и не става. Samsung galaxy Y DUOS GT-S6102 (Android 2.3.6)

Alcatel ot-991 - Root
Samsung Galaxy Y Duos - Root
Цитирай
#28

Здравейте.
Как мода да позная дали сам си руутнал телефона.Изписва ми че има грешка в систем7- не знам какво е това?!?
Моля за помощ.
Цитирай
#29

Направих опит за UNROOT и при махане ми излиза:
Removing busybox... OK
Removing superuser by yodet...

Install from SD card complete...

Пускам телефона и Superuser пак си стои пробвах с над три .зипа от нета, които би трябвало да вършат работата за unroot, но при всички след рестарт Superuser си стои и спокойно си влизам в него. Някакви идеи колеги?
Цитирай
#30

Нали видя в 1ви пост unroot.zip и го инсталира?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#31

Да точно това направих
Цитирай
#32

Коя програма ползвате за файл мениджар, за да влезета в системните папки на телефона от компютъра, примерно папка "root" ?

Xiaomi Mi5

Цитирай
#33

Няма как. Дори и през recovery да Mount-неш System, не мисля, че ще се видят от PC.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#34

трябва ли да има сим карта за да руутна телефона
Цитирай
#35

Не е задължително.
Цитирай
#36

Здравейте колеги Smile Рутнах го телефона но сега незнам какво да правя.В смисъл някъде четях че може да се направи така че да ползва рам / рам от СД картата защото в момента са инсталирани няколко приложения и неми дава да инсталирам повече Sad. (Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 <- телефона)
Цитирай
#37

pake написа:успях да се root-на Big Grin Lol
А да ни кажеш все пак коя е тази директория ? Big Grin Ние ли трябва да я направим или ?
Цитирай
#38

robertozlatev написа:
pake написа:успях да се root-на Big Grin Lol
А да ни кажеш все пак коя е тази директория ? Big Grin Ние ли трябва да я направим или ?

Директорията ROOT е главната(тази която се отваря когато натиснеш sdcard) директория на SD картата.
Цитирай
#39

Здравейте искам да махна къстъм рома от телефона ми прекалено много бъгове ми прави .. искам да го върна на стоков ром и да е рутнат. Та въпроса ми е как? Сега е рутнат и с къстъм ром.
Цитирай
#40

givemeblood написа:Здравейте искам да махна къстъм рома от телефона ми прекалено много бъгове ми прави .. искам да го върна на стоков ром и да е рутнат. Та въпроса ми е как? Сега е рутнат и с къстъм ром.

Флашваш с ODIN и го root-ваш след флаша.
Ето как -> https://www.androidbg.com/forum/topic401...rkmod.html

Samsung Galaxy Y GT-S5360
Privileg MID-7P
Цитирай
#41

Рутнах си телефона, сега проблема е че не мога да го ънрутна. Не мога да си копирам файла за ънрут в паметта на телефона. Някой да помага :unknw:
Цитирай
#42

Рутнах го никакви проблеми,всичко е ОК.

Alcatel Ot7047d Pop C9
Цитирай
#43

Здравейте, успях да си руутна телефона ( Samsung Galaxy Y ) , но имах проблем с '' Мястото е на привършване '' .. четох и други теми .. помислих ,че след като си го руутна ще се оправи , но уви не помогна.. още ми стои ?!.. Ако може да помогнете ... ? Huh :unknw:
Цитирай
#44

Това е тема за роот. Потърси малко из темичките, писано е пре достатъчно.
Цитирай
#45

Правя всичко както е описано но стига до
Цитат:Е:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted
някой ?
Цитирай
#46

Здравейте. С телефон самсунг галакси y съм и си руутнах успешно телефона по начина написан по горе. Много е лесно ако спазваш точно стъпките Smile
Цитирай
#47

Когато роотна телефона ми ще тръгват ли SUBWAY SURFERS например или Tample run 1,2 ?? Благодаря за одговора предварително. Android Android Android

samsung galaxy Y S5360 стоков room Android 2.3.6 gigerbred
Цитирай
#48

@Stoqn kostadinov

Ако просто го root-неш не, няма да ти тръгват тези игри. Все пак, има начин. Има програми, изискващи root права, които намаляват текстурите на игрите, което съответно намалява лага. Има още доста опции, също и плъгини, които доразвиват тези възможности. Може би най-известната програма сред тези е ChainFire 3D (всъщност аз не съм чувал за друга Tooth ). Ако си и изтеглиш плъгини и ги инсталираш на тази програма вероятността да не ти лагва е по-голяма, както и да ти тръгне самата игра.

Понеже телефона е и слабичък по отношение на хардуер, трябва да изтеглиш модифицирано .apk на съответната игра. Ако изтеглиш някое обикновено .apk то даже няма и да се инсталира успешно на телефона ти.

Без root права тази програма (ChainFire 3D (има и Pro версия, която по принцип се запраща)) няма да ти тръгне. Затова ако искаш да ти тръгнат тия игри, може да следваш стъпките които ти написах.

Има и друг вариант как тези игри да ти тръгнат, даже и без лаг. НО пак за тази цел ти трябват root права. Това става като флашнеш друг, модифициран и по-лек РОМ с изчистени излишните програми, които използват ценна РАМ памет. Но флашването е малко по-трудно и доста по-рисковано.

На първо време ако искаш, това си е изцяло на твоя глава и ако сбъркаш някъде си само ти виновния (имай в предвид че когато root-неш телефона гаранцията отпада), може да root-неш телефона си, да инсталираш ChainFire 3D и няколко плъгина включително (плъгините са по желание) и да инсталираш модифицирано .apk за твоя модел телефон. Така може би ще ти вървят.


ПП: Ако не си наясно как да инсталираш ChainFire 3D или плъгините ми пиши на ЛС, ще ти обясня Smile

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#49

Мерси за отговора но въпроса ми по горе изглежда тъп но съм поне малко по напред с нещата.

П.С. Благодаря отново

samsung galaxy Y S5360 стоков room Android 2.3.6 gigerbred
Цитирай
#50

Благодаря ви. Вече имам роот
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)