Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -

Кажи в какъв формат и големина са ти клиповете на които ти забива, за да тествам довечера при мен дали има проблем?

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Аксесоари

pikpik написа:След кратки тестове за два дни - един изгорял пикел, доста петна при теста на тъмно и червенеещ дисплей, днес успешно върнах моята бройка в Мтел, приеха го следователно за подмяна с друг. Утре сутрин чакам каката да ми донесе нова бройка. Б@си и кЪрЪкЪт съм :facepalm: от шест телефона, които купих, съм си избрал и взел дефектният. Big Grin
как да направя теста на тъмно за петна .тнх

Прочети тук, теста е същият.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins

pikpik написа:След кратки тестове за два дни - един изгорял пикел, доста петна при теста на тъмно и червенеещ дисплей, днес успешно върнах моята бройка в Мтел, приеха го следователно за подмяна с друг. Утре сутрин чакам каката да ми донесе нова бройка. Б@си и кЪрЪкЪт съм :facepalm: от шест телефона, които купих, съм си избрал и взел дефектният. Big Grin
След няколко дена и аз ще си го взема най-сетне, ама така като те чета ме е страх какъвто ми е късмета напоследък да не попадна и аз на някоя дефектна бройка... Sad

SAMSUNG Galaxy S III marble white
November 20, 2012 - Agent 47 is back in Hitman: Absolution

pikpik написа:Прочети тук, теста е същият.
направих го току що.теста е добър.имам ето това " : " 2 точки в горния десен ъдъл супер малки трябваше да ми свикнат очите за да ги видя.едвам се виждат малки са мисля че не е проблем голям.

nickrey написа:
pikpik написа:След кратки тестове за два дни - един изгорял пикел, доста петна при теста на тъмно и червенеещ дисплей, днес успешно върнах моята бройка в Мтел, приеха го следователно за подмяна с друг. Утре сутрин чакам каката да ми донесе нова бройка. Б@си и кЪрЪкЪт съм :facepalm: от шест телефона, които купих, съм си избрал и взел дефектният. Big Grin
След няколко дена и аз ще си го взема най-сетне, ама така като те чета ме е страх какъвто ми е късмета напоследък да не попадна и аз на някоя дефектна бройка... Sad
Както съм се замислил да сменям моя за син такъв, направо ще взема да се откажа. По принцип съм карък с телефоните, но сега явно направо трябва да се радвам. Smile. Мислех си, че Самсунг са си оправили бакиите и са си научили урока от С2 и Ноут...

pikpik написа:Кажи в какъв формат и големина са ти клиповете на които ти забива, за да тествам довечера при мен дали има проблем?
Клиповете са различни : .flv .mp4 .avi u .wmv, а големината е от 45 до 700 Мб. Ако ги отварям от моите файлове един по един всички работят без проблем, но когато се опитам да отворя видеоплейъра се показват като миниатюри докато не избера някой от тях. Тогава всичко забива и след известно време ми изписва :
"Приложението видео плейър не отговаря. Затваряне? "

Samsung Galaxy S7Edge  Black

@nickrey, ами гледай хубаво и тествай всичко за каквото се сетиш.
@kindzadza, за две точици няма проблем, при мен петната бяха по целият дисплей.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins

dagaradin написа:Клиповете са различни : .flv .mp4 .avi u .wmv, а големината е от 45 до 700 Мб. Ако ги отварям от моите файлове един по един всички работят без проблем, но когато се опитам да отворя видеоплейъра се показват като миниатюри докато не избера някой от тях. Тогава всичко забива и след известно време ми изписва :
"Приложението видео плейър не отговаря. Затваряне? "

Изглежда плеъра намира миниатюрите(в mnt/sdcard са), но не знае къде са видеофайловете. Опитай това онова, не е нещо аериозно, но не мога да ти кажа как точно да го оправиш. Изчисти кеша или нещо подобно.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума

pikpik написа:@nickrey, ами гледай хубаво и тествай всичко за каквото се сетиш.
@kindzadza, за две точици няма проблем, при мен петната бяха по целият дисплей.
какво друго може да се тества освен пиксел теста

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10

имате ли проблем с синх. с фацето и календара,при мен непоказва рож. дни

SGS 1,2,3,iPhone 5s,Note 4,SGS 6

Fading_Memory написа:
pikpik написа:@nickrey, ами гледай хубаво и тествай всичко за каквото се сетиш.
@kindzadza, за две точици няма проблем, при мен петната бяха по целият дисплей.
какво друго може да се тества освен пиксел теста
Тестваш каквото се сетиш - дисплей, wi-fi, разговор, батерия, работа като цяло ...

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins

tritonn написа:имате ли проблем с синх. с фацето и календара,при мен непоказва рож. дни

И при мен. Също така като ми синхронизира събитията от фейса го прави само за няколко дни напред, а не примерно до края на месеца. А аз имам следния проблем: като си вържа тела към компа с кабел и не ми го разпознава или нещо друго, но не мога да го ползвам като флашка. Пробвах и с Kies. Инсталирах го и не иска да се върже с телефона. Нещо да не правя правилно, но то какво има да правя вкарвам кабела и толкова.

Samsung Galaxy S10

sashinkata написа:
tritonn написа:имате ли проблем с синх. с фацето и календара,при мен непоказва рож. дни

И при мен. Също така като ми синхронизира събитията от фейса го прави само за няколко дни напред, а не примерно до края на месеца. А аз имам следния проблем: като си вържа тела към компа с кабел и не ми го разпознава или нещо друго, но не мога да го ползвам като флашка. Пробвах и с Kies. Инсталирах го и не иска да се върже с телефона. Нещо да не правя правилно, но то какво има да правя вкарвам кабела и толкова.

С оригиналния кабел ли пробваш? и при мен се случи, но само като съм с друг кабел!

Относно синхронизацията на рожденните дни от фейсбук с календара - според мен не е проблем това. първи самсунг ми е този, но докато търсех решение на "проблема" реших, че при повечето модели на марката е така.
Аз лично се оправих с една програма която ми напомня за рожденните дни! Но ако прочетете и потърсите инфо мисля че може да се стигне и до друго решение. Ако не се лъжа на места казваха, че може да се импортират рожденните дни в google акаунта и след това той се синхронизира с s-planner.

Знам че имаше много направления за това как да има по дълъг живот батерията, но ако в на третия цикъл батерията не се зареди както трябва, ще и повлияе ли нещо за по нататъка и изобщо лощо ли е да НЕ зареждаш батерията до 100% а примерно до 70%? С 3 тая вечер много ще ми трябва а сега я сложих да се зарежда.

Гледай първия път да е до 100%. После вече няма толкова голямо значение.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!

pikpik написа:Прочети тук, теста е същият.

Само на мен ли не ми се активира теста с тази комбинация от клавиши ??? Като го набера целия и се изтрива .. нищо не се активира ...... :capitulation:

Samsung Galaxy S5

pikpik написа:@nickrey, ами гледай хубаво и тествай всичко за каквото се сетиш.
@kindzadza, за две точици няма проблем, при мен петната бяха по целият дисплей.


Каквото притеснение ме обзе ще взема да дойда до Пловдив да ти дам ти да го тестваш. Big Grin

Че все пак за толкова пари тези неща според мен не би трябвало да ги има, но явно се случва..., нали поне не като при One X.

PS някой притежател на One X да не се засегне просто всеки ден чета за дефекти по този телефон...

SAMSUNG Galaxy S III marble white
November 20, 2012 - Agent 47 is back in Hitman: Absolution

kindzadza написа:
pikpik написа:Прочети тук, теста е същият.
направих го току що.теста е добър.имам ето това " : " 2 точки в горния десен ъдъл супер малки трябваше да ми свикнат очите за да ги видя.едвам се виждат малки са мисля че не е проблем голям.

Как го направи като нищо не се получава след като набера кода???

Samsung Galaxy S5

dimovanton написа:
kindzadza написа:
pikpik написа:Прочети тук, теста е същият.
направих го току що.теста е добър.имам ето това " : " 2 точки в горния десен ъдъл супер малки трябваше да ми свикнат очите за да ги видя.едвам се виждат малки са мисля че не е проблем голям.

Как го направи като нищо не се получава след като набера кода???

Възможно и нормално е с къстъм Диалер(Phone.apk) да не работят някои "кодове".

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума

dimovanton написа:
kindzadza написа:
pikpik написа:Прочети тук, теста е същият.
направих го току що.теста е добър.имам ето това " : " 2 точки в горния десен ъдъл супер малки трябваше да ми свикнат очите за да ги видя.едвам се виждат малки са мисля че не е проблем голям.

Как го направи като нищо не се получава след като набера кода???
ми аз като набера *#0*# и ми излизат всички тестове. не знам защо при теб не става а и не съм мн навътре с андоидите така че някой по компетентен нека ти отг.

KAG написа:
sashinkata написа:
tritonn написа:имате ли проблем с синх. с фацето и календара,при мен непоказва рож. дни

И при мен. Също така като ми синхронизира събитията от фейса го прави само за няколко дни напред, а не примерно до края на месеца. А аз имам следния проблем: като си вържа тела към компа с кабел и не ми го разпознава или нещо друго, но не мога да го ползвам като флашка. Пробвах и с Kies. Инсталирах го и не иска да се върже с телефона. Нещо да не правя правилно, но то какво има да правя вкарвам кабела и толкова.

С оригиналния кабел ли пробваш? и при мен се случи, но само като съм с друг кабел!

Относно синхронизацията на рожденните дни от фейсбук с календара - според мен не е проблем това. първи самсунг ми е този, но докато търсех решение на "проблема" реших, че при повечето модели на марката е така.
Аз лично се оправих с една програма която ми напомня за рожденните дни! Но ако прочетете и потърсите инфо мисля че може да се стигне и до друго решение. Ако не се лъжа на места казваха, че може да се импортират рожденните дни в google акаунта и след това той се синхронизира с s-planner.
Това значи ли, че като отида на гости и искам да си метна нещо на тел и не си нося МОЯ кабел с примерно от НТС няма да стане (явно не става)?!? Ако е така Самсунг заприличват, или не... те се превръщат в ябълката. HDMI кабела не ставал ако не е специално за С3 (дори и от С2 не става), USB кабела не става... поне мога да го зареждам с друго зарядно надявам се де, не съм пробвал.

Samsung Galaxy S10

USB кабела става, само да е микро. Smile

exclusive написа:USB кабела става, само да е микро. Smile
Е микро де. Имам 3 броя - от HTC HD2 , HTC Legend и от SE Vivas. И трите кабела ми дава някаква грешка и не иска да се свърже с компютъра. Пробвал съм само на един компютър- моя. Силно се надявам да е от компа не от телефона.

Samsung Galaxy S10

Ми аз моя съм го пробвал със микро на Нокия Е66 - нямаше проблем. Не знам каква е врътката - все пак е един кабел само...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)