Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -

Ами аз няма го си го купувам втора ръка. Смятам да си го купя от elitmobil.bg . В този магазин цената на телефона е 704 лв. в момента.
Аксесоари

Знам ли изглежда истински. Smile
Но е подозрително евтин,подсигури се да не стане " човека взема парите и каза ще видим" Smile

на мен при режим шофиране ми казва само опрделени имена,явно зависи как са изписани/латиница,кирилица.../,за сега е безотказно само при изговаряне на смс,досега не ми се е изключвало,но и мене не ми се ровичка в настройките много и му дадох off.

Аз имена на кирилица не изписвам, поне нямам такъв спомен. Указателя ми е поне от 8-9 години и поради проблеми с кирилицата на стари устройства ми остана този навик.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○

На стоковата камера автоматична яркост включвате ли го или го държите изключено?
Че й рестартирах без да искам настройките и не ми се правят наново тестове на всяка една опция, пък и не помня как го бях оставил точно т'ва.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

само на мен ли ми прави проблем touch wiz-а немога да премахна няколко допълнителни екрана които поставих без да искам

petko_1210 написа:само на мен ли ми прави проблем touch wiz-а немога да премахна няколко допълнителни екрана които поставих без да искам
Мисля, че тря ва да намалиш анимацията на 0.5 от опции на разработчици. Скоро дискутираха, ако не става с намаляне с увеличаване. Пробваш.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

стана много благодаря Wink

Ако ти е спряна анимацията просто я пусни на 0.5 примерни, рестартирай телефона премахно излишните екрани и пак я спри, това е цялата процедура

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 

от няколко дни насам телефона започна да се бави и да насича също и да бъгва сериозно. опитах с фабрични настройки но виждам че отново сече... някой да помогне ?

c0mm3n7 написа:Ако ти е спряна анимацията просто я пусни на 0.5 примерни, рестартирай телефона премахно излишните екрани и пак я спри, това е цялата процедура

Не е необходимо ( даже е излишно) да дублираш мнения.Особено при положение че точно над твоя пост,колегата е писал че проблема е отстранен.

Здравейте, имам един въпрос, а той е нормално ли е при игра на телефона около 15 мин например Asphalt7 телефона да се нагрява толкова, че направо пари, вашите нагряват ли се и те толкова много.

Samsung Galaxy S III Pebble Blue 16GB ---> Android: 4.3, Stock; Asus Google Nexus 7 2013, Stock, Android 4.4.2.
DESIGNED FOR PRECISION

Яко, пък и ако е на зарядно още повече. Няма страшно. Най много да се рестартира.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Здравейте, искам да попитам нормално ли е след руут без слагане на модове, кърнели и т.н. като потърся обновление на софтуера да стои на търсене и изобщо да не реагира ?
И втори въпрос на коя версия на андроид е в момента сгс3 4.1.2 или е излязла и 4.2.1 ?!

След рут най-вероятно статуса ти е модифициран и затова няма да ти даде дали има ъпдейт, но би трябвало да ти го изпише.Иначе последната излязла версия е 4.1.2.

iPhone 12 mini Space Grey

Мерси, а някаква идея дали скоро ще получим 4.2.2 ? И също има ли някаква официално призната информация за това как с3-ките горят SD карти ?

За картите съм чела, но май нищо официално, трябва да се търси в хда за подобна информация.А за 4.2.2 предполагам, че ще дойде едва след като пуснат четворката официално, поне още месец два...няма конкретна дата, както винаги-чакаме.

iPhone 12 mini Space Grey

Здравейте имам изчакване за около 4-5сек. когато си отварям контактите направо се побърквам, а имам само 350 контакта имам приятел с S1 той има 600контакта, и направо е стрела може ли да съм го прецакал нещо Smile

Не, това си е стандартен проблем за този телефон.

iPhone 12 mini Space Grey

Баси значи ще го продавам

Cry

Има много алтернативи за това което ти е проблем. Потърси и ще се откажеш да го продаваш ;-)

Някой има ли наблюдения в/у последната версия на флаш плеара. Не мога да изгледам ни един клип като хората от вбокс. Пуснах си разследване и се надявах да го изгледам но уви. ..иде ми да изпращя телефона в земята.

Едит: оправих го, от смяна на cpu governor беше проблема. И проблемна програма NoFrils CPU.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Здравейте! Преди когато пусках bluetooth-а се чуваше звука, който ми е на смсите. Сега не се чува. От някаква настройка ли е или са го премахнали след последния ъпдейт.

Привет колеги! Още съм нов в Андроид и забелязах, че в музикалния плеър са се разбъркали album art на всички песни(всяка е с различен art). Странно ми е защо се получава така при Андроид защото преди имах iPhone и си бяха добре. Качвам си песните през My Computer. Някой ако знае как да си ги оправя да казва. Smile
П. С Възможно ли е да са се разбъркали защото не са качени на телефона през Kies?

Само не мога да разбера, как така в менюто ми се появи S Преводач ... не съм флашвал нищо, не съм сменял рома... някой след ъпдейт до XXEMC3 дали го има също, да не би да го е имало и да не съм видял Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)