Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -

Здравейте и от мен..Предварително се извинявам за елементарния въпрос,нооо на невежите по тези теми като мен,на които телефона е подарен им е простено../надявам се/...Със С3 съм..От два три дни ми излиза съобщение за актуализация на софтуера.Съобщението е следното:Изтеглен е предишен пакет за актуализиране.Инсталиране на актуализацията сега? И Най отдолу съответно има за отлагане за по късно,инсталиране на всички и инсталиране...Та..Кое да избера? инсталиране на всички или само инсталиране...Ох и това чудо ми излиза през три часа ужас...
Отново се извинявам за моята неграмотност..Поздрави
Аксесоари

Колеги когато тегла нещо от нета ма го запазва в картата , а не в памета на тел. Как да го променя ?

Здравейте! След като си цъкам на телефона от пръстите ми се появяват едни мазни петна. Това нормално ли е? Мога ли от някъде да си набавя протектор против тези петна?

Samsung Galaxy S3 Sapphire Black 16 GB <3

tedo написа:появи ми се друг проблем при игра на NHL 2013 примерно след известно време интернета се изключва и като сваля лентата я няма индикацията за това че е пуснат интернета някой има ли идея как да го оправя.

Здравейте, имам проблем а той е че преди като си пуснех 3G горе ми пишеше H/H+ и нетя ми беше много добър а сега горе ми пише само E и нета ми е супер зле... Някой може ли да помогне или да ходя в някой офис на Вива направо ?

ArmanD написа:Здравейте, имам проблем а той е че преди като си пуснех 3G горе ми пишеше H/H+ и нетя ми беше много добър а сега горе ми пише само E и нета ми е супер зле... Някой може ли да помогне или да ходя в някой офис на Вива направо ?
Влез в настройки,мобилни мрежи и смени мрежовия режим да е на автоматичен.

*** PocoPhone F1 ***

Или просто си в такъв район който не поддържа Н+

Имам един въпрос играя някоя игра която изисква връзка със нета и както играя по едно време изписва че няма връзка със интернет и като сваля лентата нямам индикация че имам интернет трябва да го изключа да го включа после пак и чак след второто пускане тръгва интернета имате ли идея от къде може да идва проблема благодаря предварително

Как да инсталирам нова система, тоест, да премахна Android-а?

Sony Xperia Z | Samsung Galaxy S3

BraveWAVE~ написа:Как да инсталирам нова система, тоест, да премахна Android-а?
Какво искаш да сложиш?

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

iOS как какво :-P

Колеги, като си пусна през BSPlayer-а музика (защото вади силен звук) постоянно вибрира телефона. Гледах за някакви настройки, но не е от опциите на BS-а.
Някаква идея защо става така и как да го спра?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow

HardrockMan написа:Колеги, като си пусна през BSPlayer-а музика (защото вади силен звук) постоянно вибрира телефона. Гледах за някакви настройки, но не е от опциите на BS-а.
Някаква идея защо става така и как да го спра?
Настройки - звук и най-отдоло имаш сензор обратна връзка или от сорта, изключи го. Това е ефективно при игри и прочие, и аз преди време се чудих къф е пък тоя телефон да ми вибрира на всичко Smile иначе имаш опция вътре, къде да вибрира и къде не Wink

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Мерси колега жив и здрав да си. Имам и Player Music и стоковия, но само на BS- а ми го правеше и не ми е идвало на ум за това. :cheers:

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow

здравейте опитвам се да флашна оригинален андроид, но когато сложа файлът в один ми дава това
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9300XXEMC2_I9300DBTEMC1_I9300XXEMC2_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..

Съобщението е еднакво при один 3.07 и при 1.85. Има ли начин да се оправи. Пробвах да сменя и 4-те порта на компютъра ама не стана.

Някой може ли да ми каже как да направя така че като свалям нещо от маркета да ми го сваля на картата с памет и после да ми го инсталира там ?

Мисля че не може. Сваля се в телефона и се инсталира там. После може ръчно да си ги сложиш на картата.

ArmanD написа:Някой може ли да ми каже как да направя така че като свалям нещо от маркета да ми го сваля на картата с памет и после да ми го инсталира там ?

Значи нещата от маркета се инсталират автоматично.
Твоя казус съм го решил с Астро-файл менажер от маркета.Той има функция да прави бекъп на приложения.След като направи бекъпа си местиш инсталационните файлове където искаш.
https://play.google.com/store/apps/detai...tago.astro

mitkoandroid написа:Мисля че не може. Сваля се в телефона и се инсталира там. После може ръчно да си ги сложиш на картата.

Добре как да си го сложа ръчно на картата ?

ти прочете ли какво ти написах ?
местиш файловете след като си направиш бекъп

lamantin10 написа:ти прочете ли какво ти написах ?
местиш файловете след като си направиш бекъп

Извинявай просто изглежда сме пуснали мненията по едно и също време обаче не разбирам какво ми казваш не знам какво е бекъп...

изтегли си астро менажера от маркета ( линка ) и го разгледай там е написано доста ясно.

А и още един въпрос имам. Защо при галакси с3 примерно като отваряш нещо има известно забавяне особено като натиснеш хоум бутона има 1-2 секунди а при айфоните като натиснеш примерно хоум бутона и на секундата затваря всичко... Някой знае ли дали и на с3-ките може да се постигне този ефект или айфон просто е по-бързия телефон ?

Много кофти, купил си явно по бавния телефон ;-)

ArmanD написа:А и още един въпрос имам. Защо при галакси с3 примерно като отваряш нещо има известно забавяне особено като натиснеш хоум бутона има 1-2 секунди а при айфоните като натиснеш примерно хоум бутона и на секундата затваря всичко... Някой знае ли дали и на с3-ките може да се постигне този ефект или айфон просто е по-бързия телефон ?
Искам и аз да те питам нещо на тези айфони имаш ли хоум скрин със разни уиджети икони и тнт даже аз сам ще си отговоря за да не се тормозиш да мислиш няма те са само иконки едно е да зареди само икони друго е да зарежда уиджети икони и то понякога по няколко страници със икони
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)