Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ICS за Huawei U8860 Honor .Честито !

Shopa написа:HUAWEI_U8860 ICS 4.0 Cambodia Demo version-Как мога да сложа БГ език.Харесват ми цветните икони в настроики. Android

Ти сериозно ли? Това е версията анатемосана навсякъде.

п.п. Ще се постарая на всички писали ЛС да отговоря.
Цитирай
Аксесоари

poceh6630 написа:Ето линк и кратко упътване за моят cust.img:

http://www.multiupload.nl/CXXV6BKSGN

Направен е за normal/europe (в /data/custom.bin трябва да пише normal/europe). След като го сложиш в папката (/.cust_backup/image/), трябва да направиш Factory Reset - т.е. ще си загубиш всички данни които имаш в момента, затова първо направи BACKUP!

1. Трябва да направиш ъпдейт до B929 (използвай само UPDATE.APP, не използвай UPDATE_CUST.APP).
2. Трябва да си root-неш телефона.
3. Трябва да копираш моят файл (от твоя компютър или SD картата) и да го поставиш в папка:
/.cust_backup/image/
4. Трябва да провериш какво ти пише във файла: /data/custom.bin
Трябва да пише: normal/europe за да работи с моят cust.img, ако пише нещо друго - редактирай го.
5. Правиш Factory Reset.
6. След автоматичното рестартиране си избираш БГ Меню (ако искаш).

Линк за root:
http://www.multiupload.nl/JP9TVQJ9B3

всички други стъпки ги изпълнявам без проблем, но стигам до 3 и не мога да заменя файла, не ми позволява. Какво следва?
Цитирай

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry16257008 -Ето и нещо ново за тези които разбират Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

В937 - С 63 ядро е освободен в Русия чрез ОТА. Примен за сега работи идеално за в бъдеще ще видим-единствената забележка в нотификеишана ги няма бутоните за бърз достъп. Android :cheers: Rock

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Към Monnie какво стана оправи ли се - при теб как работи В937 аз още тествам за сега съм доволен. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Не съм се захванал да го правя, че тия дни малко натоварено. Този следобед ще е май. Така или иначе B929 взе да забива от време на време. :thumbup:

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай

Дайте линк към 937,че и моя плаче за преинсталиране
Цитирай

http://dox.bg/files/dw?a=69c89eb440

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Благодаря.Български има ли и как се държи тази версия.Аз съм с къстъм версията на колегата poceh6630.Дали ще може да се сложи в/у нея?
Цитирай

Има всички езици-инсталира се като всички други.Незнам дали можеш да го сложиш върху другия-питаи Росен тои повече разбира.Иначе за сега се даржи идеално не съм пробвал слушалките а и съм с Глобулска карта.Желателно е да прочетеш темите в форума на братушките.Иначе аз съм доволен.Няма ги бутоните за бърз достъп в нотификеишана. Android Rock

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Shope сложих го и засега добре, но без да искам махнах Метео часовника.. можеш ли ти или някой друг да качи файла и да си го сложа на телефона, че с него съм си свикнал. Мерси предварително Smile

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай

Ето линк вътре са арк файловете на В937 http://dox.bg/files/dw?a=fddea2b66b Ако говориш за програма която ти показва чеса и времето навън сложи си Android Weather много е точна красива и др. Android :cheers: Rock :thumbup:

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Благодаря ти. И такова само да отбележа струва ми се, че яркостта му е по-слаба от тази при B929 на Росен. Обаче май батерията се държи по-добре. Android

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай

Здравейте , и аз имам проблем, бях на андроид 4, минах после на 2.3, сега пак искам да мина на 4 , и какво ли не правих , но почна ли да го иснатлвам ми дава това
но се получава следният проблем. Първата стъпка (unpaking) минава нормално и когато вече стига почти до края на 2-ра стъпка казва update faild. Някой имал ли е този проблем и на какво може да се дължи. Всичко правя по описания начин по горе. Благодаря педварително за отговорите.

P.S това е съдържанието на файла sd_update.log - Failure: OSBL°ж±ѕЖҐЕдК§°Ь.
dload_sd_ram_data_proc->(retry >= DLOAD_RETRY) failed!
Failure: OSBL°ж±ѕЖҐЕдК§°Ь.
dload_sd_ram_data_proc->(retry >= DLOAD_RETRY) failed!
Какво да направя

А и да добавя, инсталирам го през външната СД карта, с комбинацията от бутоните .

И да добавя, мога да слагам само този Honour v100r001deuc00b870, само той не ми дава файлет
Цитирай

Постави папката във вътрешната памет на телефона и пусни ъпдеита от менюто му.
Цитирай

vali77 написа:Постави папката във вътрешната памет на телефона и пусни ъпдеита от менюто му.

Направих и това, пак стига до края и ми дава грешка, вече не знам какво да правя, да отбележа че исках да сложа този ъпдейт, където е малко по на горе , този най новия, и пак не стана, охх какво да правя, някой да помогне.
Цитирай

Аз ти предлагам махни карта памет направи фактори резет след което сложи В886 на вътрешна памет и с клавишна комбинация пробваи да инсталираш.Ако стане а би трябвало върху него слагаш В937.Успех

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Наскоро излезе B939 и "братушките" много я хвалят... Надявам се да ми остане малко свободно време тази събота/неделя и да я инсталирам и "почистя" (cust.img). Stay tuned... Wink
Цитирай

poceh6630 написа:Наскоро излезе B939 и "братушките" много я хвалят... Надявам се да ми остане малко свободно време тази събота/неделя и да я инсталирам и "почистя" (cust.img). Stay tuned... Wink
Роска как е- напредък.И дай линк за В939 моля.

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Никои ли не е пробвал официалния Емоушан Юи за нашия телефон?!Мога да кажа че доста радва това което предлага този лънчер на китаиците,при това официален от страницата им.Все още е бета версия но се надявам скоро да завършат работата до края.Ето и линкче:
http://en.ui.vmall.com/downloadhonor.html
Цитирай

vali77 написа:Никои ли не е пробвал официалния Емоушан Юи за нашия телефон?!Мога да кажа че доста радва това което предлага този лънчер на китаиците,при това официален от страницата им.Все още е бета версия но се надявам скоро да завършат работата до края.Ето и линкче:
http://en.ui.vmall.com/downloadhonor.html
Колега кажи как се инсталира както е описано в клипа-много сложно-или с длоид папка като обикновен софт.И ставали на 2.3.6. или трябва 4.0.3.-Благодаря Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Инсталира се както другите,и при мен имаше малко проблеми докато тръгне инсталацията,но се инсталира.Първо инсталирах алфа версията,от вчера съм стази от линка и мисля че е по-уточнена втората.Успех и бъдете по-упорити в опитите.
Цитирай

И така от версия 886- 2.3.6. Първо сложих Downgrade Version стана от първия път без проблеми но се оказа чист В939-4.0.3. Работих около две минути с него изглеждаше стабилен след това веднага сложих ICS+EMUI и той стана от първия път и изглежда добре сложих го директно върху В939.Версията е В322 и лапа и от вградената памет на телефона преди както знаете беше 2.3ГБ сега показва само 1.15ГБ.За сметка на това изглежда красиво.Дано съм бил полезен.Благодарности на vali77 и poceh6630 за това че не се отказват да хвърлят по-някой кокал за машинката. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

ICS+EMUI-Държи се добре изглежда красиво има повече настройки.Лапа много рам-слободна от30 до60мб.Батерията изкарва 3-4 дни без много ръчкане.Има какво да се желае а и не съм тествал още много функции. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

ICS+EMUI- Не става-Телефона взе да лагва много а и когато е закачен за компа после сам си сменя мелодиите на званене и др. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)