Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] Elegancia-Sense-4 [2013-09-29]

Аз съм с Elegancia 8.0.0 бета colored version, винаги нея слагам защото е по красива и няма никакви проблеми вече от 2 седмици е така. Само отначалото докато се инсталираше минаха 10 минути.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
Аксесоари

Някой знае ли как да си направя бг клавиатурата да е фонетична (става въпрос за оригиналната клавиатура която си е с рома) понеже си ми харесва и не искам да слагам друга
Цитирай

anhilus написа:Някой знае ли как да си направя бг клавиатурата да е фонетична (става въпрос за оригиналната клавиатура която си е с рома) понеже си ми харесва и не искам да слагам друга
Ти сериозно ли?! =(
https://www.androidbg.com/forum/topic719...ation.html

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Не се разбира, с какво предложеното досега не те устройва? Виждаш ли една главна тема - [MOD][v1.1]Фонетична и БДС клавиатура за HTC Sensation. (1) не си го видял, (2) не си го разбрал, (3) не те устройва - защо, дай детайли!
Цитирай

Не съм видял точно тази тема видях една друга пак за клавиатурата с апк файл който не тръгна и за това реших да питам тук. Мерси за бързият отговор и се извинявам за недоглеждането ми Smile
Цитирай

Здравейте, имам нужда от малко помощ, ъпдейтнах supersu и ми изчезнаха root правата, как да го управя?

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай

Като се направи наново, инсталира се .ZIP и ще се получи. На твое място бих инсталирал от папка SuperUser файла SuperSU-1.41+Busybox-1.20.2.zip нищо, че е по-стария, заради това, че е заедно с BusyBox. След това той ще се ъпдейтне през Google Play до последната си версия.
Дано си сигурен, че става дума за SuperSU, защото горния файл е точно такъв. Различните superuser програми не са съвместими помежду си, и освен всичко, може да има само един работещ в системата.
Преди, ако съм имал проблем със скоростта на даването на root правата на програма, просто съм влизал в неговите Settings и съм превключвал да дава правата като "Allow", вместо "Prompt", т.е. да го прави без да пита.
Цитирай

Благодаря Викторе! Инсталирах по-старата версия и отново си имам root права :thumbup:

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай

Настройване на ядрата PYD-X и SebastianFM 1.5.2 е най-важното.
Инсталира се през 4Ext Recovery програмата MOD
http://htc.vi8.info/Kernels/ - тук са всички файлове за тази работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)