Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][ICS][JB] MIUI V4 Android 4.1.2 - за GN i9250

изтегли си новата версия от тук ,работещата версия е 3.4.26

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай
Аксесоари

иван иванов написа:изтегли си новата версия от тук ,работещата версия е 3.4.26
Пак нестава прехварляме кам маркета и после ми казва че нее изтеглена от там ине ги приема

Google Galaxy Nexus
Цитирай

Трябва да си направиш Xiaomi акаунт и да се логнеш в него
Цитирай

spook написа:Трябва да си направиш Xiaomi акаунт и да се логнеш в него
Като се логна ми изписва че не са изтеглени от оригиналния маркет и не става,

Google Galaxy Nexus
Цитирай

papur написа:
spook написа:Трябва да си направиш Xiaomi акаунт и да се логнеш в него
Като се логна ми изписва че не са изтеглени от оригиналния маркет и не става,

Активирай си MiCloud-a на XIAOMI - и трябва да стане! - темите искат проверка през MiCloud!!!

https://account.xiaomi.com/pass/register/ - това през компа!

А това през телефона!
В Settings > Accounts > Add account :thumbup:
Цитирай

Някой с V5 да сподели впечатления от стабилността? Има ли бъгове на основни функции на телефона?
Че нещо ме засърбяха ръцете ... :-)

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Аз го пробвах, буилд 37, но ми дава постоянно че някой процес е спрял, не съм отключвал буутлоадера дали е от това не знам, ако някой го е подкарал успешно да каже как и кой буилд.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

аз съм с версия 3.4.26,единственото,което ми е дотрябвало е не работи е recorder,иначе никакви проблеми.по-бърз и батерията е доста по-добре.

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Цитат:Please, don't report call record button not working in Nexus. It is known that it isn't possible to have a two way call recorder. Only thing you can do is patching the kernel, installing ALSA mixer and there is a russian call recorder, a paid one which work. Withouth alsa mixer and patch, the rom can't record anything. So please, don't report this as a bug.

Някой да е правил тази операция,че имам голям мерак да подкарам запис от менюто?
Прочетох го от тук,ама нещо ми е много слаб английския...
Значи сложих си ALSA mixer и cal recorder-а,обаче не знам какъв е този patch за кърнъла,а като пусна alsa-та,пише,че не е инсталирана и дотам.

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Miui v5 4.2.2

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ивайло69 написа:Miui v5 4.2.2
трябват ли gapps, и ако да кои по-точно.
Цитирай

Трябват, кои - не знам, зависи какво искаш да инсталираш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Аз няколко пъти го махам заради батерията много бързо пада.С новото как е .
Цитирай

veskostoev написа:Аз няколко пъти го махам заради батерията много бързо пада.С новото как е .

Пълна е с бъгове, върнах се на 4.1.2, и без това половината си я преведох.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ивайло69 написа:
veskostoev написа:Аз няколко пъти го махам заради батерията много бързо пада.С новото как е .

Пълна е с бъгове, върнах се на 4.1.2, и без това половината си я преведох.

би ли споделил?Хем и аз може да се включа.
Цитирай

Мисля да е стига за сега, на 95% е на български, като излезе 4.2.2 финал ще се постарая повече.
Аз съм със версия 4.1.2 - 3.4.24, но мисля че ще стане за всички с 4.1.2, пробвате на Ваша отговорност!
флашвате с рикавъри! След това инсталирате MoreLocale2 и избирате български език.

преведени са:
Bluetooth.apk
Browser.apk
Contacts.apk
MiuiSystemUI.apk
Mms.apk
Phone.apk
Settings.apk
framework-res.apk


http://dox.bg/files/dw?a=73bdb31c22

[Изображение: 0c5d90bf202b32cb.png]

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Miui v5 maguro_jb-3.6.14 - BG

Добавих български (направен е по подразбиране), има още тук-там за превод, махнати са някои излишни неща. Сменена е темата с Мetal.mtz (със живи икони), сменен lockscreen, преведен на БГ.Сменена bootanimation.
Добавени са:
cpu.apk - показва състоянието на процесора в статус бара
rolle.youtube.apk - за теглене от youtube - последна версия
ROMToolboxPro.apk - последна версия
RootExplorer.apk - последна версия
SystemTunerPro.apk - последна версия
textinput-tng.apk - клавиатурата от Sony с Т9
weatherBZ.apk - последна версия
WeatherDummy.apk - последна версия


Флашвате рома
включвате телефона
правите си настройките
флашвате AIO_Addons.4.2.2

Moже да съм пропуснал нещо, питайте!
Ако искат модераторите да я направят отделна тема за да се включат повечко колеги да обсъждаме подобрения, оправяне на разни бъгове, довършване на превода и др.
По-късно ще кача снимки.

Снимки:


SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Благодарности за страхотната работа. :cheers:
Цитат:Moже да съм пропуснал нещо, питайте!
Ако искат модераторите да я направят отделна тема за да се включат повечко колеги да обсъждаме подобрения, оправяне на разни бъгове, довършване на превода и др.
По-късно ще кача снимки.
+1

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Вярно е, че не съм в час с тези неща, но след като пробвах два пъти да инстална MIUI и не се получи (предполагам, че не стана т.к. в Recovery Mode нямам точно същите опции както са описани в първия пост и нещо не съм направил както трябва) реших да направя Wipe -->Format Data Tooth . Ха сега кажете моля - как да оправя положението, защото незнам как да копирам в телефона, а това ми спира всякакви опите.

Готово - тръгна телефончето (благодарение на постовете на s01o), даже вече съм с MiUi, макар че не ми стана ясно какво по-различно направих от предните два опита. Остава да разбера как да го ъпдейтна, че нещо пак не ми стана ясно. Предложи ми да се ъпдейтне от 2.10.26 (незнам защо съм с нея) на 3.6.14, каза ми сега ще се reboot-на в recovery mode а не знам какво да правя там :wall: BTW MIUI 2.10.26 - нещо не работи много стабилно. 3-4 пъти ми изкарва надпис гласящ че някой си service бил спрял .
Цитирай

Само аз ли не съм на море все още...Нещо много замря тази тема и като цяло целия подфорум, та реших да изкажа едно мнение за MIUI. Вече 3 седмици съм с него ( преди това не съм се задържал толкова много време с един фърмуер откакто си продадох с+чето) и досега всичко върви по мед и масло. Преди 1-2 месеца бях с него, но беше супер бъгав и бавен, сега няма нищо подобно. Ползвам го със стоковия кернел и батерията е супер и бързината е супер. Не знам дали има разлика между miuiandroid.com и miui.com ( в смисъл като разработчици), но мога да кажа само едно- miuiandroid.com- бъгав и лагав ROM, miui.com-бърз и плавен без бъгове (засега). Лично мнение.
p.s. Аз съм с версия 3.7.19. А вие?

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Пробвах и последния релийз, след като накача всички програми, наслагам всички джунджурии по екрана и работата става тегава, за сега най-добре се държи 3.6.14 с този kernel AK.256.SKL-MIUI, батерията се държи прилично, лага почти го няма.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Някой пробвал ли е този мод за усилване на звукът на MIUI?На стоковия съм го пробвал и работи,но на MIUI :unknw:

https://www.androidbg.com/forum/topic524...62013.html

[h]Samsung Galaxy Nexus-MIUI ROM[/h]
Цитирай

Ивайло69 написа:Miui v5 maguro_jb-3.6.14 - BG

Добавих български (направен е по подразбиране), има още тук-там за превод, махнати са някои излишни неща. Сменена е темата с Мetal.mtz (със живи икони), сменен lockscreen, преведен на БГ.Сменена bootanimation.
Добавени са:
cpu.apk - показва състоянието на процесора в статус бара
rolle.youtube.apk - за теглене от youtube - последна версия
ROMToolboxPro.apk - последна версия
RootExplorer.apk - последна версия
SystemTunerPro.apk - последна версия
textinput-tng.apk - клавиатурата от Sony с Т9
weatherBZ.apk - последна версия
WeatherDummy.apk - последна версия


Флашвате рома
включвате телефона
правите си настройките
флашвате AIO_Addons.4.2.2

Moже да съм пропуснал нещо, питайте!
Ако искат модераторите да я направят отделна тема за да се включат повечко колеги да обсъждаме подобрения, оправяне на разни бъгове, довършване на превода и др.
По-късно ще кача снимки.

Снимки:

Колега,можеш ли да качиш отново файловете,че не ги намирам там.Благодаря предварително!

Google Galaxy Nexus
Цитирай

Последния релийз на български, подробности в предишния ми пост.

miui_v4.2.2_maguro_3.8.2(BG)
gapps
miui_GalaxyNexus_3.8.9(BG)
miui_GalaxyNexus_3.8.23(BG) - 4.2.2

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Някой знае ли във версия 3.8.16 коя е версията на андроида ?
Знае ли се кога ще се появи версия 4.3 на MIUI ?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)