Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player

PrestigiooooFan написа:Здравейте, не видях Prestigio да е в списъка с марки които поддържат Adobe, и се питам дали Prestigio Multiphone 4040 DUO (PAP4040DUO) поддържа моят телефон. Може ли някой който има телефона да ми отговори? Благодаря предварително Smile

Няма какво да се питаш. Изтегляш, пробваш и ако тръгне го ползваш, ако не - изтриваш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари

някой знае ли дали има flash player 11.4 apk. много ми трябва
Цитирай

dubcee написа:някой знае ли дали има flash player 11.4 apk. много ми трябва

Не, няма да има такъв за Android, защото спряха разразботката на по-нови версии от 11.1.xxx

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Защо не мога да го подкарам с Opera Mobile на Samsung Galaxy S4, руутнат ми е.
Цитирай

Щото Opera-та не поддържа Flash.
https://www.androidbg.com/forum/topic689...layer.html

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Jelly Bean: Adobe Flash Player v11.1.115.69.apk (обновен на 12.07.2013)

Инсталирал съм го отдавна това но уви, не може още да тръгне.
Цитирай

Друг браузър!!!!!!!!!

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Здравейте искам да попитам,с GALAXY S4 съм и не мога да отвора онлайн браузер игрите , която и да е иска ми флаш плеар , работа с Интернет браузара на телефона и гоогле хром.
Цитирай

В интерес на истината въпреки че на сайта не пише на Sony Xperia SP комбинацията от Boat Browser или Maxthon + Adobe Flash Player v11.1.115.81.apk работи (или поне тестовете на Вбокс-а щото друго не пробвах)

Sony Xperia М4 Aqua (E2303) - Black - Android 5.0 + 16 GB SanDick Ultra microSDHC
Цитирай

martig написа:В интерес на истината въпреки че на сайта не пише на Sony Xperia SP комбинацията от Boat Browser или Maxthon + Adobe Flash Player v11.1.115.81.apk работи (или поне тестовете на Вбокс-а щото друго не пробвах)

Слагаи (Mozilla Firefox) тои подържа флаш плеар

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай

Ех тоя Centur за пореден път полезен.Без проблем си подкрах и вбокс-а и флаша на сайтовете.Много добри инструкции.С boat browser без проблем след подходящите настойки се получиха нещата. :cheers: :bow: :cheers:


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Значи така. Чисто нов Ноут 3 ог Глобул. Не мога да гледам онлайн тв. Смених 5 браузъра. Направих идин куп настройки -сигурно тотално съм го осрал. Рестартирах го -не ще и не ще. Помагайте, щото стйр човек кйто мене няма нерви вече....
Цитирай

Кой браузър използва? Коя online телевизия се опитваш да пуснеш?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Хора инсталирате флаш за съответната версия на андроида и Maxthon и гледате каквото ви трябва поне при мен така стана :thumbup: Въпреки че в страницата на флаш плеъра ми изписваше че не го поддържа...

Според мен мозилата си е доста тромава и сече жестоко не е за гледане. През Maxthon се гледа нормално без засечки поне за сега. Дори и играта във фейса ми върви.
Цитирай

Здравейте.регистрирах се на voyo.bg и за да гледам се изисква flash player. Опитах се да изтегля'но явно за андроид плеъра е различен и нестана.някой знае ли от къде да си го изтегля?моля помогнете!
Цитирай

Sick
Acer Iconia A3 написа:Здравейте.регистрирах се на voyo.bg и за да гледам се изисква flash player. Опитах се да изтегля'но явно за андроид плеъра е различен и нестана.някой знае ли от къде да си го изтегля?моля помогнете!
Пич от първия пост има линк от където можеш да си изтеглиш плеъра...
Цитирай

martig написа:В интерес на истината въпреки че на сайта не пише на Sony Xperia SP комбинацията от Boat Browser или Maxthon + Adobe Flash Player v11.1.115.81.apk работи (или поне тестовете на Вбокс-а щото друго не пробвах)

По повод това, днес цял ден опитвам да подкарам флаш плеъра с този браузер. Страх ме е, обаче, да махна отметката, която разрешава тегленето и инсталирането на програми от непознати за Андроид сайтове. До сега разчитах на магазина му, но за да проверя тази твоя комбинация, трябва да се откажа от отметката. Така ли е или има и друг начин? Какво рискувам, ако го направя?
Аз съм с Андроид 4.0.4
Цитирай

Нищо не рискуваш. Да не мислиш че от магазина няма заразени приложения :facepalm:
Цитирай

Някой с Note 3 успя ли да инсталира Flash Player-а?
Да разбирам ли, че собствено ръчно трябва да инсталирам .apk файла и няма да стане от телефона през официалния сайт на Adobe?
Цитирай

j0p3t0 написа:Някой с Note 3 успя ли да инсталира Flash Player-а?
Да разбирам ли, че собствено ръчно трябва да инсталирам .apk файла и няма да стане от телефона през официалния сайт на Adobe?
Виж в тази тема в началото са дадени Flash Player за различни процесори.
Цитирай

Вече има специален браузер, който е 2в1 с флаш плеъра. Казва се FlashFox. Върши работа - гледам спокойно телевизиите и браузер игрите. Таблетът ми е "Алвю" и до преди дни нямах флаш плеър, макар да опитвах всяка "рецепта" от този форум! Опитайте го, важи! Wink
Тегли се от магазина на Андроид и е безплатно.
Цитирай

Здравейте.И аз имам проблем с флаш плеъра.Ползвам Asus MemoPad Me173X. По скоро за игрите.Например исках да си пусна FarmVille2 инсталирах я ама нещо не иска да тръгва така и с други игри(в нета,които на настолния няма проблем) Ако някой може да даде съвет какво да изтегля???
Цитирай

veselq4e написа:Здравейте.И аз имам проблем с флаш плеъра.Ползвам Asus MemoPad Me173X. По скоро за игрите.Например исках да си пусна FarmVille2 инсталирах я ама нещо не иска да тръгва така и с други игри(в нета,които на настолния няма проблем) Ако някой може да даде съвет какво да изтегля???

А кой браузър ползваш? Пробва ли Firefox?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

opera за сега върви добре

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

predatora007 написа:opera за сега върви добре

Opera НЕ поддържа flash player на ICS/Jelly Bean устройства.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)