Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player

centur написа:
BullRazor написа:Е ще може, ама пробвах всички дадени тука и не станаха..... моя браузър по дефолт си е Гугъл Хром и знам, че през него не става, ама пробвах и през Мозила, и през Долфин, и през Опера - Нищо.....

През Firefox Browser for Android и Firefox Beta става, както и през Maxthon!
На Firefox влизаш в Settings > Plugins > слагаш отметката на Enabled

Е така де... ама не иска? Smile
Цитирай
Аксесоари

Флаша с Next Browser на Ноут 3 работи :cheers:

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай

eMiLChO написа:Е така де... ама не иска? Smile

То зависи и какъв сайт се опитваш да отвориш, защото има такива, които НЕ използват adobe flash player, а inhatch-webplugin или друг.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Ами да речем какво ли не пробвах и видеата в сайта на Слави slavishow НЕ мога да ги подкарам.
Цитирай

eMiLChO написа:Ами да речем какво ли не пробвах и видеата в сайта на Слави slavishow НЕ мога да ги подкарам.

Току що пробвах с Firefox (Beta) и видеото от сайта на Слави slavishow си върви идеално.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

http://prikachi.com/images.php?images/111/6966111v.png
Цитирай

eMiLChO написа:http://prikachi.com/images.php?images/111/6966111v.png

Изобщо инсталирал ли си Adobe Flash Player от първи пост на темата (версията за ICS/Jelly Bean) :confused:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Да.
Цитирай

eMiLChO написа:Да.

Със сигурност е нещо от custom ROM-а, който ползваш в момента. При мен на stock ROM въобще няма проблем с flash видеото през Firefox.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Със samsung galaxy s II jb и не ми дава да инсталирам приложението Sad когато се опитах да го прехвърля на компютъра то тръгваше да зарежда и изобщо не прехвърляше нищо, но когато успях да го прехвърля с блутут не мога да натисна инсталирай, мога само откажи Sad

Samsung galaxy s II Smile)
Цитирай

niksanchoo написа:Със samsung galaxy s II jb и не ми дава да инсталирам приложението Sad когато се опитах да го прехвърля на компютъра то тръгваше да зарежда и изобщо не прехвърляше нищо, но когато успях да го прехвърля с блутут не мога да натисна инсталирай, мога само откажи Sad
Проблема ти е от custom ROM-а, който ползваш. Сложи stock ROM и ще видиш, че работи идеално.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:
niksanchoo написа:Със samsung galaxy s II jb и не ми дава да инсталирам приложението Sad когато се опитах да го прехвърля на компютъра то тръгваше да зарежда и изобщо не прехвърляше нищо, но когато успях да го прехвърля с блутут не мога да натисна инсталирай, мога само откажи Sad
Проблема ти е от custom ROM-а, който ползваш. Сложи stock ROM и ще видиш, че работи идеално.


Какво е custom ROM и stock ROM и как се "слага"?
Извини неведението ми, може и някъде да го пише, но обясни елементарно, моля те! Може ли всеки да го направи и какво печелим?
Цитирай

Е аз съм с таблет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G. Какво ли не правих, следвах всички указания от тази тема. Не ше и не ще. Ако някой с такъв таблет е успял да подкара флаш, моля нека ми обясни стъпка по стъпка.

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай

vorbara написа:Е аз съм с таблет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G. Какво ли не правих, следвах всички указания от тази тема. Не ше и не ще. Ако някой с такъв таблет е успял да подкара флаш, моля нека ми обясни стъпка по стъпка.

С кой браузър пробва? Вградения ли? Опита ли Firefox и настройката за plugin?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

А колеги да попитам LG Optimus L5 E610 потдържа ли Adobe Flash Player!!!
Цитирай

pesho78 написа:А колеги да попитам LG Optimus L5 E610 потдържа ли Adobe Flash Player!!!

LG Optimus L5 E610
Chipset: Qualcomm MSM7225A Snapdragon => MSM7225A е ARMv7, т.е.: Да, поДдържа!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:
vorbara написа:Е аз съм с таблет Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G. Какво ли не правих, следвах всички указания от тази тема. Не ше и не ще. Ако някой с такъв таблет е успял да подкара флаш, моля нека ми обясни стъпка по стъпка.

С кой браузър пробва? Вградения ли? Опита ли Firefox и настройката за plugin?

Опитвах с вградения, с Макстон, с Лисицата. Направо не мога да повярвам, че таблет от този клас ням Флаш. Не ми е минавало през главата да гледам преди да го купя

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай

vorbara написа:Опитвах с вградения, с Макстон, с Лисицата. Направо не мога да повярвам, че таблет от този клас ням Флаш. Не ми е минавало през главата да гледам преди да го купя

Вградения със сигурност няма, защото откакто пуснаха Android 4.2.2 - вече не поддържа flash plugin.
Firefox при мен си работеше и на 4.2.2 и в момента на 4.3 също.
Сигурен ли си, че на Firefox влезе в Settings > Plugins > и си сложил отметка на Enabled или просто го инсталира и се опитваш да пуснеш сайт с flash?
Впрочем някои сайтове са с inhatch webplugin, а не adobe flash player, но трябва да ми кажеш кои сайтове тестваш, за да пробваш дали работи flash?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте нещо се обърках,Вебокс с adobe flash player ли е или с inhatch webplugin?Питам защото с Note3 без проблем си пускам клипчета от там,а не съм инсталирал adobe flash player.Малко ми е странно,че прочетох из темата,че нямало как да се гледа без флаш плеар.Това е с Мтелския 4.4.2 и вградения браузър.
Цитирай

bajchoni написа:Здравейте нещо се обърках,Вебокс с adobe flash player ли е или с inhatch webplugin?Питам защото с Note3 без проблем си пускам клипчета от там,а не съм инсталирал adobe flash player.Малко ми е странно,че прочетох из темата,че нямало как да се гледа без флаш плеар.Това е с Мтелския 4.4.2 и вградения браузър.

Vbox7 от скоро имат html5 версия, но по-старите клипчета си искат flash player (стига да си отворил сайта в десктоп режим, а не мобилната му версия).
Опитай се да отвориш BTV online и ще видиш, че без flash player и без Firefox (може и други браузъри) няма как да отвориш видеото (стрийминга по-точно).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Ахааа това наистина не го знаех.Изглежда си в час с нещата,гледам няма за кит-кат,така че Мактон ли да пробвам или някоя друга идея?
Цитирай

Как да гледамe сайтове с flash съдържание на Android KitKat (4.4.2) :confused: =>>> Firefox Beta (Settings > Plugins > сложете отметка на Enabled)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Мдааа,благодаря за бързия отговор,надявах се да има нещо за стоковия браузър защото ми е удобен и съм свикнал с него,но ще се пробват и нови работи. :cheers:
Цитирай

здравейте и аз имам проблем със flash playera. Със таблет ASUS FONEPAD 7 съм андроид 4.3. свалям си flash playera и пак не искът ми тръгвът клипове независимо от къде влизам по принцип ползвам фабричния бралзър на таблета пробвала съм и с другите но и там неиска. Също така не иска да ми отваря и xat.com
Цитирай

Сега пробвах и при БТВ и пак ми иска да госвалям дала съм и отметка винаги даса включени приставките



[note=centur]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)