Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player

Разгледах няколко от страниците с коментари, но ми бъгна главата, та реших да попитам направо за проблема ми! Имам HTC One X 32GB, с версия 4.2.2 Android, разбира се отваря ми YouTube и т.н. други сайтове на които гледам клип и т.н., НО не ми отваря и някои, за които ми иска Flash player версия минимум 9.0.28 или по-голяма! Ръчках не малко време в нета и не направих нищо, а от маркета Google Play си изтеглих някакъв друг Flash player а не на Adobe ............ и пак не стана, не ми отвори един сайт за да видя 3D на него ............ btw си инсталирах Google Earth и нямам проблеми с него!
Разгледах и списъка с устройства съвместими с Adobe flash player ....... и моя модел не фигурира там, дали наистина няма да стане ?
Благодаря предварително

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай
Аксесоари

Не знам какъв браузър ползваш, но дай линк да видя какво се опитваш да отвориш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Пробвам със Chrome, вчера инсталирах и пробвах и с Firefox и опитах и с иконката Internet(незнам какъв е там браузера!) и не се получава! Това е което се опитвам да отворя и видя http://www.cyprus3dvision.com/panoramas/aphrodite/ на лаптопа ми няма проблем, но на телефона ми дава, че нямам и ми трябва Adobe flash player ver. 9.0.28 или по-нова. Четох при вас, че има разлика от ползвания браузер, и заради това инсталирах Mozila Firefox, но нищо не става Sad

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

Юлиан Камберов написа:Пробвам със Chrome, вчера инсталирах и пробвах и с Firefox и опитах и с иконката Internet(незнам какъв е там браузера!) и не се получава! Това е което се опитвам да отворя и видя http://www.cyprus3dvision.com/panoramas/aphrodite/ на лаптопа ми няма проблем, но на телефона ми дава, че нямам и ми трябва Adobe flash player ver. 9.0.28 или по-нова. Четох при вас, че има разлика от ползвания браузер, и заради това инсталирах Mozila Firefox, но нищо не става Sad

Прочети в първи пост какво пише за Chrome!
Някои сайтове изискват по-висока версия на flash player, който за Android вече е спрян от поддръжка и последната официална е 11.1, а за десктоп компютри е 12-та версия вече.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Прочетох 1-ви пост и поради тази причина си изтеглих Mozilla Firefox, опитах и с него, но НЕ става, опитах разбира се и с иконката Internet в телефона, но и с нея не става! А както казах, при опита за отваряне на този линк ми иска версия 9.0.28, а съдейки по това, което виждам последните започват с 11. еди к'во си! За това реших да питам тук, мога ли да отворя това, трябва ли да инсталирам еди какво си и ОТ еди къде си. Примерно до колкото разбирам, последната версия за Android е 11.1, та тя може ли да бъде инсталирана и ще свърши ли работа изобщо ??

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

Юлиан Камберов написа:Прочетох 1-ви пост и поради тази причина си изтеглих Mozilla Firefox, опитах и с него, но НЕ става, опитах разбира се и с иконката Internet в телефона, но и с нея не става!

Имах предвид да прочетеш, че Google Chrome НЕ може да отваря сайтове с flash, защото по подразбиране откакто е пуснат НЯМА такава опция!
И аз пробвах с Firefox, но не може да отвори сайта, а само черен фон се вижда. За всеки случай опитах и с Dolphin, но пак същото - черен фон.

Юлиан Камберов написа:...А както казах, при опита за отваряне на този линк ми иска версия 9.0.28, а съдейки по това, което виждам последните започват с 11. еди к'во си!

Изобщо инсталира ли Adobe Flash Player от първи пост, който уж си чел?


Юлиан Камберов написа:...За това реших да питам тук, мога ли да отворя това, трябва ли да инсталирам еди какво си и ОТ еди къде си. Примерно до колкото разбирам, последната версия за Android е 11.1, та тя може ли да бъде инсталирана и ще свърши ли работа изобщо ??

Не, няма да можеш да отровиш това, защото изисква по-висока версия на flash player-а, която Adobe имат за десктоп компютри (версия 12), а за Android спряха поддръжката и остана с версия 11.1.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

както казах при опита ми да отворя този линк ми показва, че ми трябва Adobe flash player версия 9.0.28 или по висока, заради това сега ще сваля вашето предложение и ще видим дали ще стане

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

Юлиан Камберов написа:както казах при опита ми да отворя този линк ми показва, че ми трябва Adobe flash player версия 9.0.28 или по висока, заради това сега ще сваля вашето предложение и ще видим дали ще стане

Успях да го отворя с платената версия на: Puffin Web Browser

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Аз инсталирах предложението от вас, но не успях да отворя линка, който искам. А ще кажете ли нещо повече за тази "платена версия" за какво става дума, как и от къде да се купи и за колко? Благодаря предварително

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

Юлиан Камберов написа:Аз инсталирах предложението от вас, но не успях да отворя линка, който искам. А ще кажете ли нещо повече за тази "платена версия" за какво става дума, как и от къде да се купи и за колко? Благодаря предварително

Ако си беше направил труда да щракнеш върху линка (да, името на браузъра е директно към линка) щеше да видиш адреса: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmosa.puffin

Цената са я написали ясно:

[Изображение: 8e5a5fd42665db83e0ca1028afe36468_511x228.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Намерих Puffin web browser free в маркета, с него дали ще стане, или не знаеш и да си опитам сам ?

Има разбира се и платения, но ............. коментарите за платения за добри, а тези за неплатения са кофти, а и на неплатения в информацията му пише, че работи в определено време, което звучи странно!

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

В безплатната версия НЯМА flash поддръжка! Купи си пълната версия.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Благодаря, днес си свалих този браузър и отваря това, което ми трябва. Трябва обаче и малко да седна да го разгледам, защото при тази 3D обиколка, която я прави на линка, който ти пратих, не мога така със задържане на пръст и обикаляне по дисплея да направя точно това, което правя при задържане на курсора на мишката и движения по дисплея на лаптопа. Но както казах, трябва да седна и да го поразгледам и пробвам и ще стане. Все пак се радвам, че отваря сайта и това, което ми трябва................ и ако трябва да съм по-подробен, зареждането на страниците ги прави по-бързо от друг браузър!!
Благодаря за помощта 6+

HTC One X 32GB OS Android 4.2.2
Цитирай

centur написа:Кои устройства са съвместими с Adobe Flash Player: Flash Player Certified Devices - възможно е устройството ви да НЕ е сред списъка, но да поддържа flash player, затова първо пробвайте!

Директен линк за изтегляне от страницата на Adobe:

Froyo/Gingerbread/Honeycomb: Adobe Flash Player v11.1.111.73.apk (обновен на 12.09.2013)

ICS/Jelly Bean: Adobe Flash Player v11.1.115.81.apk (обновен на 12.09.2013)

[highlight=white]KitKat[/highlight] (Android 4.4.x): https://www.androidbg.com/forum/post1120482.html#p1120482

Допълнителната информация за тези, които са с ICS/Jelly Bean/KitKat: Google Chrome за Android -> НЕ поддържа flash!!!
Как да гледам сайтове с flash съдържание :confused: =>>> Пост №71
Как да гледам vbox7 десктоп версия :confused: =>>> Пост №107

ЛИнка за хакнатата версия за KitKat не работи ?!
Цитирай

Ето ти друг линк: https://docs.google.com/file/d/0B1qjrD8Z...edit?pli=1
Цитирай

balin написа:ЛИнка за хакнатата версия за KitKat не работи ?!

Работи "огледалния" линк, който добавих веднага след твоя пост, както и този на degman също.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте колеги аз сега сложих флаш плеъра на галакси таба и на нексуса и всичко върви ок има там някакъв проблем с насголната версия на вбокс7 ама не е болка за умиране! Wink

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Здравейте !
От скоро смених Xperia ArkS с Z2 и проблема(който нямах до сега) с флаш плеъра изскочи.Прочетох цялата тема.Знам ,че хрома(беше си инсталиран) не поддържа флаш плеър.Изтеглих и пробвах всички възможни браузъри и не можах да подкарам тв на живо.Долфин също няма вграден флаш плеър, но ме пренасочи към линк за сваляне на кракната версия на плеъра версия 11.1.115.81,но нещата нещо не ми харесват(нещо много бави при буферирането и плейването)
Та въпроса ми е дали версията от линка на centur е същата,ако не дали е по-добра ,и има ли друг плеър подобен на флаш плеъра,който може да се ползва за гледане на видео и тв. през браузър?
Извинявам се ,ако съм пропуснал някое мнение или тема,отговарящи на въпроса ми!
Поздрави!
П.П.
И понеже за пръв път инсталирам приложение от неизвестен източник,отначало тела не го инсталира.Има ли някакъв проблем като му разреших?Може би въпроса е тъп,но и тела е скъпичък и без антивирусна.И малко се притесних :confused:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:Здравейте !
....но нещата нещо не ми харесват(нещо много бави при буферирането и плейването)..:confused:

Това зависи от сайта, който отваряш, а не от версията на flash player както си мислиш. Дай пример с някой сайт за колко време ти буферира и аз да тествам също - може да се окаже доставчика на интернет.
Вируси за Android няма, а антивирусната освен да ти тормози телефона и да заема RAM друго не върши.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

БНТ на живо въобще не тръгва,Nova play ту тръгва,ту спира насича,Nova на живо същата работа.За други нямах време да пробвам.Пробите са направени през Wi-Fi с пълен обхват.
Антивирусни не съм ползвал,но не знаех,че няма вируси за Андроид.
Мерси и Поздрави!

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:БНТ на живо въобще не тръгва,Nova play ту тръгва,ту спира насича,Nova на живо същата работа.За други нямах време да пробвам.Пробите са направени през Wi-Fi с пълен обхват.
Антивирусни не съм ползвал,но не знаех,че няма вируси за Андроид.
Мерси и Поздрави!

При мен БНТ тръгва идеално през Dolphin. Даже имам доказателство: http://vid.data.bg:1935/14/06/17/124133.flv
Nova на живо на моменти спира през Dolphin, но през Chrome (явно отваря html5 версията) работи идеално гладко: http://vid.data.bg:1935/14/06/17/124134.flv
"Wi-Fi с пълен обхват" не означава нищо. Може да някой да тегли/сийдва торенти или доставчика ти да има проблеми с тях. Прави ли тест със speedtest.net приложението каква е скоростта на връзката, ping-а колко ms е?
Така, че с няколко думи няма как да разберем къде точно ти е проблема зависи от много фактори, които ти не си изброил.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Speedtest.net:download-16.29Mbps;upload-5.94Mbps;Ping-23ms.Нищо не се тегли/сийдва
Флаш плеъра,който използваш същият ли е от линка ,на който ме препраща Dolphin или е от друго място изтеглен.Гледам,че са еднаква версия,но знам ли..Този,който инсталирах да няма някакъв бъг?Да пробвам ли с твоя линк?
БНТ тръгва като при теб и след няма и секунда-черен екран :wall: А през хром абсолютно нищо не тръгва!
Тези клипчета как ги правиш,за да демонстрирам(че до сега не съм качвал клипове в нета :confused: )
п.п.
Въобще как подкара нова тв. през хром,нали не поддържа флаш :confused:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:Speedtest.net:download-16.29Mbps;upload-5.94Mbps;Ping-23ms.Нищо не се тегли/сийдва
Флаш плеъра,който използваш същият ли е от линка ,на който ме препраща Dolphin или е от друго място изтеглен.Гледам,че са еднаква версия,но знам ли..Този,който инсталирах да няма някакъв бъг?Да пробвам ли с твоя линк?
БНТ тръгва като при теб и след няма и секунда-черен екран :wall: А през хром абсолютно нищо не тръгва!
Тези клипчета как ги правиш,за да демонстрирам(че до сега не съм качвал клипове в нета :confused: )
п.п.
Въобще как подкара нова тв. през хром,нали не поддържа флаш :confused:

Не е лоша връзката с тези стойности.
Не знам дали е същият, но аз ползвам тази версия: https://www.androidbg.com/forum/post1120...l#p1120482
Нищо не ти пречи да пробваш и с този от моя линк.
Както виждаш BNT си работи идеално при мен. През Chrome трябва да ти тръгва BTV и Nova.
Ако тръгна да ти обяснявам как да направиш клип ще искаш да се гръмнеш сигурно Confusedtupid:
NovaTV имат HTML5 версия на сайта и затова може.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

И с твоя линк е същата работа.Бнт не тръгва и това е.Бтв работи с Dolphin и с Chrome.А Нова само с Dlphin.
За това HTML5 нещо не можах да схвана как става.
Това не мога да го разбера-нов тел.,по-нов андроид,а не можеш една телевизия да гледаш онлайн :wall:
С арката нямах никакви проблеми.И може вече да е нахално,но с риск, ще попитам отново няма ли друг плеър,който да замести тоя скапан флаш? :confused:
п.п.
Да взема да пробвам и Firefox.Там как стоят нещата?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:И с твоя линк е същата работа.Бнт не тръгва и това е.Бтв работи с Dolphin и с Chrome.А Нова само с Dlphin.
За това HTML5 нещо не можах да схвана как става.
Това не мога да го разбера-нов тел.,по-нов андроид,а не можеш една телевизия да гледаш онлайн :wall:
С арката нямах никакви проблеми.И може вече да е нахално,но с риск, ще попитам отново няма ли друг плеър,който да замести тоя скапан флаш? :confused:

По-вероятно е от самия телефон (ROM) или от доставчика ти.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)