Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Tipo (ST21i/ST21i2)

wintime33 написа:Свери си датите, друго не може да е! Също така вградената аларма виж къде я активираш, да не я активираш за уикенда, а ние да сме делничен ден!

Забравих да спомена ,че когато натисна копчето за отключване тогава се активира алармата и почва да пищи...

GH0STFACE написа:Ако ползваш някоя приложение за килване на процеси го спри.

Не разбирам много но никакви такива приложения не съм инсталирал...
Цитирай
Аксесоари

Здравейте Smile Имам проблем,който се чудя дали ше ми мине по лекия начин или по трудния (преинсталиране на софтуеара) .. Проблема е следния - сложих парола на Сони-то и просто я забравих и сега не знам каква е паролата и не мога да го отключа по никакъв начин Cry Има ли някой някаква идея как мога да го отключа освен с преинсталиране на софта :capitulation: Sad
Цитирай

Начина е по трудния начин.
Цитирай

Единия вариант според мен е да я сгрешиш 3-пъти и след това би трябвало да те пита за тайния въпрос за сигурност , който си слагал при активирането на отключване с парола ! Би трябвало да помниш поне отговора на въпроса и ако е така ще си го отключиш ! Има и още един малко хитър начин . Значи гасиш си телефона и пак го пускаш , точно като зареди андроида ще ти покаже за секунда нормалното отключване , в бързината го отключваш и отиваш в настройки да махнеш паролата !

Ако не прибягваш към трудния начин!

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай

Значи пробвах първия начин - след 5 пъти грешно въведена парола ми изписва да опитам отново след 30 секунди и не ми дава възможност за тайния отговор .. Пробвах и втория начин - изгасих го и го пуснах,след като зареди андроида се показва фона,който е заключен с паролата и ми иска Пина,въвеждам го и след това се пуска тела,но пак със заключена клавиатура .. не ми дава никаква възможност де*а .. Явно единственият вариант е преинстал! Благодаря Ви все пак за опита да ми помогнете Smile))))
Цитирай

На нашите машинки върви ли Real racing.2 ?

Lenovo A536
Цитирай

JuStIc3 написа:На нашите машинки върви ли Real racing.2 ?

Пробвай и сподели.....

Angry
Цитирай

Здравейте.Искам да ви попитам какво мислите за телефона Sony Xperia Tipo.Насочил сам се към него защото като цяло много ми допада откъм външен вид и характеристиките му ме устройват напълно има само един проблем навсякъде пише че телефонът няма mobile java a прочетох че било важно за намаляването на мобилният трафик.Моля споделете мнението си за този телефон ще го ползвам главно за игри и ровене в нета и дали ще бъде фатално ако наистина няма mobile java.Може да ми предложите и други смартфони но бюджета ми е около 300-350 лв .
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2 … peria-tipo
НАИСТИНА ЛИ НЯМА MOBILE JAVA?????

Sony Xperia Z 4.4.4 & Sony Xperia Sola ICS 4.0.1
Цитирай

За какво точно е тази мобайл джава?
Цитирай

за намаляване на интернет трафика отваря страниците във формат за телефон

Sony Xperia Z 4.4.4 & Sony Xperia Sola ICS 4.0.1
Цитирай

Това са глупости дето си чел, но все пак си свали Opera mini за браузване. Тя има някаква такава функция за намаляване на трафика.
Цитирай

Още вчера.я.пробвах Real racing 2. Тръгна ми обаче всичко беше.черно, и се чудех дали проблема е в мен или в моя телевизор..

Lenovo A536
Цитирай

игри като fruit ninja и temple run вървят ли нормално на този телефон???

Sony Xperia Z 4.4.4 & Sony Xperia Sola ICS 4.0.1
Цитирай

Да.

Angry
Цитирай

Здравейте , наскоро си закупих Sony Experia tipo . Фарматирах sd картата и след това и телефона . Качих си снимки и музика в картата . Снимките се отварят но песните не искат да се отворят .. =(
Цитирай

В смисъл отваря ти снимките в галерията, но не и mp3-ките? Ако искаш да си разглеждаш съдържанието на флашкартите по папки и файлове ти трябва file manager. Включи си WiFi и си свали някой от Google Play Store. Друг вариант е да си пуснеш музикалния плеър на телефона и от там да си направиш музиката на един плейлист.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай

Здравейте предлагат ми Xperia tipo на изгодна цена но телефона е заключен към Vodafon може ли да ми кажете дали ще мога да си го отключа сам или трябва да дам да ми го отключат и колко горе-долу ще ми струва това удоволствие
Цитирай

Искам да попитам дали някои е забелязал някакво лагване или забавяне при работата с този телефон защтото се скъсах да гледам клипове с ревюта за него и наистина в някои от тях се споменава за нещо подобно като лагване или забавяне при работа в менюто смисъл не правят нищо особено или натоварщо моля отговорете ми??? :wall:

Sony Xperia Z 4.4.4 & Sony Xperia Sola ICS 4.0.1
Цитирай

nikinik97 написа:игри като fruit ninja и temple run вървят ли нормално на този телефон???

Не бих казал. Temple-чето сериозно цепи, както и ninja-та. Ама ако си спокоен човек няма да имаш проблеми.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

^ Именно . Телефона ми е в ръцете от около месец . Първите две седмици всичко на 6 . После почна да цикли go launcher , след това игрите взеха да насичат (x-runner и temple run) . Чак се принудих да върна заводските настройки . Полза никаква . Производителноста рязко спадна .
Ще се пръсна от яд , че продадох htc-то :mad:

Xperia tipo 4.0.4 ICS / mpman MID74C 4.0.3 ICS
Цитирай

О аз не съм чак такъв оптимист, че да слагам различен лаунчър от стоковия. Аз не съм спокоен човек както и да го погледна и резултата най-вероятно ще бъде телефона да отиде в сервиз заради изкривена дънна платка заради удари (тва ми се е случвало на една нокиа 6230i, обадиха ми е и с огромно учудване от сервиза ми съобщиха че компонентите вътре са изкривени...). Тъ за сега с Tipo-то го карам леко а и не ми обръща толкова внимание като забие честно казано, за бюджетен телефон не съм очакваш чудеса от храброст.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

nikinik97 написа:Искам да попитам дали някои е забелязал някакво лагване или забавяне при работата с този телефон защтото се скъсах да гледам клипове с ревюта за него и наистина в някои от тях се споменава за нещо подобно като лагване или забавяне при работа в менюто смисъл не правят нищо особено или натоварщо моля отговорете ми??? :wall:

Напълно нормално е да се получават такива неща.Особено след,като инсталираш и деинсталираш 30-40 игри или приложения.Няма телефон,който да се справя с това.Но,като цяло телефончето е чудесно,имайки се в предвид и цената му,направо е невероятно Rock

Angry
Цитирай

ToxicRado написа:Здравейте предлагат ми Xperia tipo на изгодна цена но телефона е заключен към Vodafon може ли да ми кажете дали ще мога да си го отключа сам или трябва да дам да ми го отключат и колко горе-долу ще ми струва това удоволствие

Щом е към vodadone,би трябвало да работи с мтел-ска карта.Можеш да го отключиш сам,но ти трябва един 24-цифров код,който струва пари,т.е. дали ще го правиш сам или ще го дадеш в сервиз е все едно.Най-добре се обади на оператора,към който искаш да работи и ги питай за цена в техен сервиз.

Angry
Цитирай

Потвърждавам - Real racing 2 върви доста добре на Tipo-то :thumbup:

Lenovo A536
Цитирай

Здравейте, явно имам проблем с tipo-то. С Wi-fi си работи без проблем. Преди няколко дни си пуснах мобилен нет и не го бях ползвала до днес. Беше използван само за бърз преглед на facebook. днес реших да си проверя пощата и ми изписа "Оператора блокира това действие", пробвах и с Опера мини, но резултата е същият. Youtube също не ми отваря. Google play магазина го зарежда до някъде и край. Звънях на оператор пратиха ми пак настройките, рестартирах няколко пъти телефона но няма никакъв ефект Sad А толкова му се радвах на Типото. Някакви предложения как се оправя ??????

Sony Xperia Tipo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)