Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Go (ST27i)
#26

Някой знае ли каква е разликата между Android st27i Android I Android st27a Android

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#27

Единия е за северноамериканския пазар.
Цитирай
#28

:cheers:

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#29

update to ice cream sandwich може ли да се извърши от телефона :huh2:

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#30

Не
Цитирай
#31

ами с коя програма се прави :|

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#32

Сони си има тяхна програма за това-Sony PC Companion
Цитирай
#33

добре де аз изтеглих-http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/ само че пиши UK .С нея може ли да се направи актуализация????? :unknw:
и каква е разликата между Update Service Cry Sony PC Companion.
Благодаря ти за всичко за което ми отговаряш. :thumbup:

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#34

Такаа....В връзка с одавения ГО :
Едни ''приятели'' имат сервиз за телефони и им го дадох да го видят...Днеска ми звънят и ми викат ,че му е изгорял дисплея лакмусите са червени плюс това има малко ръжда.
Казаха ми ,че гаранцията отпадала като бил намокрен което ми е пределно ясно ,но вие бяхте ми писали ,че мога да го върна в Сони..
Та въпроса ми е ако го дам на сони дали ще го приемат?И къде в Пловдив мога да го дам?
Цитирай
#35

Пробвай в ГЕРМАНОС. Ако не ти го приемат, го пращай с колет до Сони в софия.
Цитирай
#36

добре де аз изтеглих-http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/ само че пиши UK .С нея може ли да се направи актуализация????? :unknw:
и каква е разликата между Update Service Cry Sony PC Companion.
Благодаря ти за всичко за което ми отговаряш. :thumbup:

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#37

Няма значение какво пише.

SUS e модул на PCC, но работи отделно. Служи само за ъпдейти, за разлика от PCC, който има и други функции.

Не напразно Сони препоръчват, ако имаш проблеми с ъпдейтите през PCC, да се ползва SUS.
Цитирай
#38

И аз съм вече с 4.0.4 :cheers:
Цитирай
#39

И аз съм вече с 4.0.4
Намирате ли разлика в бързината на менюто 4.0.4

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#40

Ужас! Вчера ъпдейтнах до 4.0.4 (свързах го към компа и като отворих Sony PC Companion ми каза, че има нова версия на софтуера; последвах стъпките и така се стигна до ъпдейта) Дотук добре, обаче кошмарната работа на телефона ме побърква. Като е поседял повече заключен, не иска да се отключи сума ти време... да не говорим за приключението да набереш някой или да му вдигнеш като ти звъни. Просто нямам думи да буламача, който стана.
Въпроса ми е може ли да си върна стария 2.3.7 по някакъв начин и да се отърва от тази помия?

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Alpha
Цитирай
#41

Изтегли си фърмуер, който е 2.3.7 и го флашни с Флаштуул.
Цитирай
#42

mazy написа:Изтегли си фърмуер, който е 2.3.7 и го флашни с Флаштуул.
Съжалявам, но съм много бос с тези хакерски работи и нищо не ми говори това.
Има ли някъде в София, където мога да отида да ми върнат стария софтуер?

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Alpha
Цитирай
#43

Няма нищо хакерско. Изтегляш една програма за компютъра, изтегляш един файл, закачаш телефона и натискаш едно копче.
Можеш да потърсиш колегата Be6i4 - https://www.androidbg.com/forum/topic340...bleti.html
Цитирай
#44

Звучи наистина лесно Huh
Има ли описан някъде начина и гаранция ли става, защото ме убеждаваха, че не може да се върне стария софт?

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Alpha
Цитирай
#45

Разбира се, че може Smile И разбира се, че става Smile
Прочети тази тема
Цитирай
#46

В момента свалям флаштуулс-а, но не знам откъде да сваля фърмуер 2.3.7 Rolleyes

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Alpha
Цитирай
#47

6.0.B.3.184 това e малко старо, но към този момент намирам само него.
Цитирай
#48

ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ на mazy за бързата реакция !!! :cheers:
Всичко вече е на ред, стария ми телефон отново е нов.
Наистина се оказа лесно, но не мисля повече да си правя експерименти.
Също така ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ и на GH0STFACE за достъпно написаната тема! :cheers:

Samsung GALAXY Note 4
Samsung GALAXY Alpha
Цитирай
#49

След ъпдейт до 4.0.4 е добре да се направи мастер ресет, иначе излизаше някаква грешка. След мастер ресета пък не може да отвори в меню приложения активните приложения за да видя свободната рам, но не е болка за умиране. Като цяло много ме радва този телефон, единствено не ми хареса че не поддържа Глонас GPS и на закрито помещение хваща 2 пъти по-малко сателити от Neo.

Xperia SP+Z3 Compact
Цитирай
#50

здравейте , при мен нещата с флаш-ванет нещо не се получават , дава ми флаш енд и дискънект на у-вото и нищо не става дали не пропускам нещо дребно ... моля помогнете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)