Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Go (ST27i)

dert1 написа:Колко държи батериата ако не го рочичкаш а само говориш и без включен 3Г и Wi-fi?

При мен към момента батерията е на 70%, заредена преди 2д.16ч.58мин.
Намалил съм яркостта до о/о 35%, екранът изключва след 30 неактивни секунди.
Изключена автосинхронизация - действам ръчно.
Говоря към 25-30 пъти/ден по около 2 мин./разговор. Поща и интернет - рядко, имам куп друга свързаност.

Ако някой ме критикува, че не "смартфоня" - умишлено търсих този апарат - енергоефективен дисплей (е, за сметка на размер и визия), водо-прахо-устойчивост, отлични тегло и размери, достатъчно функционалности под ръка - когато ми трябват. Активно двудневно пребиваване в планина с постоянна свързаност - е, колкото позволява операторът =(
Цитирай
Аксесоари

Това означава че може батерията да изкара без проблеми 3 дена само в разговори?
Цитирай

Petio-Stanchev написа:Батерията аз съм много доволен :thumbup:
Телефона го засякох колко му пада батерията от 22.00ч. до 7.00ч. будна само 1% .
Иначе като играеш игри и най добрия смартфон пак му пада бързо батерията ,но при нормална употреба:Wi-fi ,обаждания и разни приложения телефона издържа доволно. :thumbup: :thumbup: :thumbup: Rock Rock Rock Rock Rock
от 23.00ч до 07.00ч падна с 4% без да го пипам :unknw:

SONY Xperia Go
Цитирай

Зависи как си го използвал през деня ако аз съм отворил 20 програми или приложения ,а ти 50 това влияе на RAM димек подаря за момента повече отворени програми.Не Знам Точно след колко време ANDROID започва да затваря приложенията които не се използват.Аз като съм отворила 20 ще ги затвори по-бързо от колкото твоите 50. :thumbup:
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ Advanced Task Killer ПО ДОБРЕ ИЗЛИЗАТЕ СЪС БУТОНА BACK.
Тук за повече инфо за Task Killer
https://www.androidbg.com/forum/topic379...droid.html

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай

кога ще излиза 4.0.4 за sony xperia go

Sony Xperia Go
Цитирай

Че то 4.0.4 има вече, спокойно и за твоя регион някой ден ще се появи.
Цитирай

A кога ще излиза android jelly bean Android

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай

Догодина някой ден.
Цитирай

Извинете за въпроса обаче съм много бесен на тея тъпаци от ВИВАКОМ има ли някой който да знае за София от къде мога да си го взема още утре

Sony Xperia Go
Цитирай

Искам да попитам за проблем,свързан със слушалката на xperia go.На няколко пъти се получи така,че нищо не се чуваше,а след това се оправи от самосебе си .Има и друго,по принцип звукът на телефона, въпреки че е увеличен на макс, ми се струва слаб :/ ,при вас така ли е ?
Цитирай

Официален доставчик HA SONY http://www.dekom.bg/?page=product_detail...3d3693548d

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай

още един потребител със
Sony Xperia Go
сега се разучава и съм доволен от него
ще бъде Рутнат за да се покачи ефективността на батерията
в момента се разрежда добре
свалят се приложения докато се разучи
за сега ще се въздържам да го потапям в течности
ама го пипам с мръсни ръце заради професията ми
готин и симпатичен смартфон, сиреч бъдещето
Цитирай

Здравейте , здравейте Smile Tongue
Извинявам се , ако темата не е на мястото си , но съм нова във форума .
Реших да си взема Sony Xperia Go , параметрите му са доста добри за телефон от реден клас , но се чудя тъй като телефонът е с андроид 2 и нещо май беше 2.3 Big Grin дали ще мога да го ъпдейтвам до версийте след 4 , а също какжо ви е мнението за този телефон Smile Wink Tongue
Цитирай

Teoddorra написа:Здравейте , здравейте Smile Tongue
Извинявам се , ако темата не е на мястото си , но съм нова във форума .
Реших да си взема Sony Xperia Go , параметрите му са доста добри за телефон от реден клас , но се чудя тъй като телефонът е с андроид 2 и нещо май беше 2.3 Big Grin дали ще мога да го ъпдейтвам до версийте след 4 , а също какжо ви е мнението за този телефон Smile Wink Tongue
Отли4ен телефон! единствения му минус според мен е малката резолюция на дисплея :wall:

SONY Xperia Go
Цитирай

За тези пари XPERIA GO си е добре:
като искаш по качествен и водоустойчив:
SONY XPERIA acro s -650лв-900лв IP 55
SONY XPERIA V -900лв-1250лв IP 55/57

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай

Извинете може ли някой да ми помогне имаам юпроблем от време наа врвме ми казва че ми е изключен тела и като звана на някой не ми дава свобидно рестартвам го и се оправя

Sony Xperia Go
Цитирай

телефона е супер ръчкам го яката
батерията му пада за един ден
свалям приложения всякакви
барам го с мазни ръце
ракета
с нета на Глобул като му изхарчиш мегабайтите на максимална скорост после малко бавно зарежда ама се свиква
доволно за момента
Цитирай

А как мога да си го ъпдейтна андроида до 4 , 4 и нещо ? Tooth
Цитирай

Здравейте,
от близо месец и аз съм с Xperia Go.. и до момента нямах никакъв проблем с телефона (нищо лошо не мога да кажа за него). Но.. само до момента Sad
Както си работеше нормално, до преди 40мин го ползвах последно и го оставих на старани от мен..и без никаква причина спря!!..
Дисплея не светва, като го включа в зарядното не дава никаква индикация че е включен (сутринта го зареждах и батерията беше на 100%)...Но като си звъня на номера ми дава свободно - съответно пак без никаква индикация от страна на телефона!!..
Някой имал ли е, или да е чувал за подобен проблем?..
Цитирай

за сега проблеми нямам софтоерно
без много днес да го ровичкам батерията е на 50% при положение че снощи падна изцяло
първите седмици ще е така докато го разуча
Цитирай

Хора, как да сменя китайската клавиатура с тази на Xperia, за да мога да пиша и на български език ?
Цитирай

Настройки - Език и въвеждане - По подразбиране - Клавиатура Xperia
Цитирай

Здравейте,
някой може ли да ме каже защо доста често видеото на камерата ми е недостъпно, също така и Voice search и Track ID-то.Едновременно с това не мога да отворя и нищо на SD картата и пише, че е недостъпна.Като рестартирам се оправя, но си работи когато му скимне.Досадно е и се чудя софтуерна грешка ли е или си е при всички тези телефони.
Цитирай

luckancho написа:Здравейте,
някой може ли да ме каже защо доста често видеото на камерата ми е недостъпно, също така и Voice search и Track ID-то.Едновременно с това не мога да отворя и нищо на SD картата и пише, че е недостъпна.Като рестартирам се оправя, но си работи когато му скимне.Досадно е и се чудя софтуерна грешка ли е или си е при всички тези телефони.
И при мен се получи веднъж когато беше вързан към компа,оправи се след рестарт. :unknw:

SONY Xperia Go
Цитирай

SONY XPERIA GO

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)