Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackmart - алтернатива на applanet
#51

Малко ми е странно, че applanet и blackmart започнаха да работят нормално в един и същи ден , може и да е случайност Smile

| Device: Gigabyte GSmart Sierra S1
Цитирай
Аксесоари
#52

А blackmart кога е спирал ? :unknw:

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#53

Може ли сайт от който може да бъде свален директно на телефона. Благодаря.

Xiaomi Mi5

Цитирай
#54

http://www.4shared.com/file/GgZiTCwb/Bla...49_b93.htm

Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)
Цитирай
#55

Добре де, ама при мен пише на арабски... Изтеглих я от последния линк, та някой да знае къде точно се намира смяната на езика?
Цитирай
#56

morsa написа:А blackmart кога е спирал ? :unknw:
Blackmart не е спирал, но за доста голям период от време се сваляше с 1-2 кб в секунда. Поне при повечето беше така ! Applanet при някои работеше при някои не! Явно след като са се сдобили с нови сървъри апланета си е върнал потребителите като това е спомогнало блекмарта да се освободи от нечовешкия трафик и да заработи нормално. Следващия път пробвай да завържеш дискусия вместо хейт!

| Device: Gigabyte GSmart Sierra S1
Цитирай
#57

http://dl.dropbox.com/u/31972793/Blackma...49_b93.apk - ето последната версия, която ползвам лично, нямам никакви проблеми...
Цитирай
#58

Да от около 2 седмици всичко е наред :}

| Device: Gigabyte GSmart Sierra S1
Цитирай
#59

При мен applanet само крашва... Примерно, харесвам си някое приложение малко по-надолу от списък, цъквам на него и ми дава форс клоуз... Прави го при wifi и при 3G.
Цитирай
#60

Снощи си тутнах телефона. Инсталирах BlackMart Alpha, сваля ми успешно приложенията и после, след като започне да ги инсталира само си седят на installing и до тук. В какво може да е проблемът?

Samsung Galaxy Note JB 4.1.2 Stock
Motorola Moto G KK 4.4.4 Stock
Цитирай
#61

Ми инсталирай си ги ръчно.
Цитирай
#62

Пробвам се да инстална Photoshop Touch, ама и ръчно пак дава грешка, в apk файла. Сега ще пробвам пак, този път му дадох само download, без install. Дано да стане

ЕDIT: Parse error
There is a problem parsing the package.

Samsung Galaxy Note JB 4.1.2 Stock
Motorola Moto G KK 4.4.4 Stock
Цитирай
#63

Колега,прочети малко,за какво става въпрос.Програмата е само за таблети.
Цитирай
#64

Ясно, това съм го изпуснал. Жалко, изглеждаше добре Smile

Samsung Galaxy Note JB 4.1.2 Stock
Motorola Moto G KK 4.4.4 Stock
Цитирай
#65

Май като пишеш не мислиш. Ами нали в тази тема като не се пише няколко дена и тя ще стане стара и ще отиде 2-3 страници назад. Идеята беше да не пускаш нова тема, а да сложиш ъпдейта в старата тема и така всичко е на едно място.
Цитирай
#66

mitice написа:има много нови във форума които не я знаят.

Е дай тогава за всяка програма да се направят по две или три теми. Тогава става мазало. Всеки започва да пише и пита в ралични теми. Ъпдейтите се качват в различни теми.......
Цитирай
#67

има много нови във форума които не я знаят.
Цитирай
#68

Наистина е отдавна - ползвам я почти година вече - темата е безсмислена..

LG G4
Цитирай
#69

Много хора я знаят, а няколко теми за една и съща програма е излишно.
Цитирай
#70

emski_vas написа:https://www.androidbg.com/forum/topic722...lanet.html
Гледайте първо. Програмата е известна отдавна, но за известно време не работеше. ПО-късно ще обединя темите.

как ще ги обединиш.
Цитирай
#71

bg_mite написа:Ползвам го отдавна, както и аппланет-а. Като цяло съм доволен въпреки че няма никаква подредба и организация, но стига да знаеш какво търсиш е много полезен.
п.п. А относно аппланет-а докато бях с ИЦС беше напрактика неизползваем, сега съм с CM иси работи безотказно. :unknw:
Мда откакто съм със СМ 7 ми работи аппланета, но има бъгове.
Цитирай
#72

Ползвам го отдавна, както и аппланет-а. Като цяло съм доволен въпреки че няма никаква подредба и организация, но стига да знаеш какво търсиш е много полезен.
п.п. А относно аппланет-а докато бях с ИЦС беше напрактика неизползваем, сега съм с CM иси работи безотказно. :unknw:

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай
#73

И аз съм на същото мнение като теб.
Това е нова версия пак.
Трябваше да я обявя.
Цитирай
#74

Ползвам я от няколко дни и съм по-доволен отколкото апп планет, която постоянно крашваше и беше много често оффлине. Харесва ми и проверката за ъпдейти , но не винаги там има най-новите версии на програмите.Определено ми помага много при търсенето на прогами (платени разбирасе) Wink .

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#75

Ползвам я от вчера. За сега съм доволен от новата версия.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)