Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] за LG Optimus L7
#26

Проверих с Root Checker. И няма рут Sad

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
Аксесоари
#27

При мен ае получи по описаният начин, свързах телефона с програмата LG Software, тя си инсталира някакви драйвъри и след това започнах с рутването. След като натианете възстановяване доста време стои и не трябва да се пиоа нищо по телефона и компютъра, иначе не става рутването.

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай
#28

Все още нямам успех с рутването Tooth

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#29

OliQueenBG написа:Все още нямам успех с рутването Tooth

Пробва ли с hard reset? Т.е., да направиш пълен ресет и след това отново да опиташ с рутването.
Цитирай
#30

tromto написа:
OliQueenBG написа:Все още нямам успех с рутването Tooth

Пробва ли с hard reset? Т.е., да направиш пълен ресет и след това отново да опиташ с рутването.

При hard reset-a губише ли се всичко на телефона?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#31

OliQueenBG написа:При hard reset-a губише ли се всичко на телефона?

Да, но ако си инсталирал LG PC Suite преди ресета можеш да си запишеш практически всичко - както приложения, така и настройки и контакти и после да ги възстановиш.
Цитирай
#32

И аз се опитвам да го рутна на жената телефона,но също като при колегата,не става и не става....рестартира се един път не два...и уж изписва,че след рестарт ще е рутнат,отново после не е.....

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#33

Нали сваляте всичко от 12-ти пост на колегата tromto защото метода в 1-ви пост не става за по-новите версии на софтуера. По-на горе и аз съм дал линк, но архивите са същите. С коя версия на софтуера сте?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

vargala81 написа:Нали сваляте всичко от 12-ти пост на колегата tromto защото метода в 1-ви пост не става за по-новите версии на софтуера. По-на горе и аз съм дал линк, но архивите са същите. С коя версия на софтуера сте?
Да но не става...

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#35

По метода описан в пост 12 днес успешно рутнах L7то и всичко стана от първия път :cheers:
Цитирай
#36

vargala81 написа:Нали сваляте всичко от 12-ти пост на колегата tromto защото метода в 1-ви пост не става за по-новите версии на софтуера. По-на горе и аз съм дал линк, но архивите са същите. С коя версия на софтуера сте?

По 12-ти пост го правя, а версията на софтуера е тази от подписа ми.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#37

OliQueenBG написа:
vargala81 написа:Нали сваляте всичко от 12-ти пост на колегата tromto защото метода в 1-ви пост не става за по-новите версии на софтуера. По-на горе и аз съм дал линк, но архивите са същите. С коя версия на софтуера сте?

По 12-ти пост го правя, а версията на софтуера е тази от подписа ми.
А само да питам драйвъри имаш ли инсталирани
Цитирай
#38

dancho01 написа:
OliQueenBG написа:
vargala81 написа:Нали сваляте всичко от 12-ти пост на колегата tromto защото метода в 1-ви пост не става за по-новите версии на софтуера. По-на горе и аз съм дал линк, но архивите са същите. С коя версия на софтуера сте?

По 12-ти пост го правя, а версията на софтуера е тази от подписа ми.
А само да питам драйвъри имаш ли инсталирани
Аз имам драйвери и не става и не става,когато трябва да се рестартира 2 пъти,при мен се рестартирва един път само и отново не е рутнат......

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#39

politican написа:Аз имам драйвери и не става и не става,когато трябва да се рестартира 2 пъти,при мен се рестартирва един път само и отново не е рутнат......

Колега, скриптът за рутването (RunMe.bat) при работата си изписва куп съобщения в командния прозорец (този със зелените букви), в който се въвеждат опциите за рутване или премахване на рута. Какви точно са тези съобщения при теб? Една снимка от екран би помогнала много.
Цитирай
#40

dancho01 написа:А само да питам драйвъри имаш ли инсталирани

Имам всички без MTK USB драйвърите, така и не искат да се инсталират Sad

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#41

OliQueenBG написа:
dancho01 написа:А само да питам драйвъри имаш ли инсталирани

Имам всички без MTK USB драйвърите, така и не искат да се инсталират Sad
Аз ги бях свалил и инсталирал предварително всички драйвъри и след това почнах с рутването
Цитирай
#42

Здравейте! Честита Нова 2013 Година Smile .

Видях че пишете за Root от известно време и реших да пробвам и аз на телефона на брат ми, понеже той иска когато тегли приложения от Play Store да му отиват в SD картата.Обаче за да стане това нали се изисква root...
Може ли някой от "по-вежите" да ми обясни защо всеки път когато използвам RunMe.bat се получава един и същ резултат?
USB Debugger и PC Software са включени правилно,свързвам телефона,пускам програмата,1,Enter,чакам малко,рестартира се веднъж телефона и това е. За да проверя дали това чудо е станало отивам в Root Checker и излиза че все още не е Root-нат.
*Инсталирани са ВСИЧКИ възможни драйвери от LG Mobile Support Tool и тези когато свържеш телефона с PC и там където Win7 сам си ги намира.
В xda видях че първо трябва да се флашне. Ами флашнах го... включих програмата отново - същият резултат.
Изобщо някакви предположения?

Телефона:
Model number: LG-P700
Android version: 4.0.3
Baseband version: MSM7227A-1-AA
Kernel version: 3.0.8-perf+ / Sat Aug 25 15:14:00 KST 2012
Build number: IML74K
Software version: V10i-AUG-25-2012
Цитирай
#43

Адлер написа:1,Enter,чакам малко,рестартира се веднъж телефона и това е

В инструкциите ясно е написано, че следва да се появи съобщение на екрана на телефона за Resotre Data и след това да се потвърди възстановяването на данните. Ако тази стъпка не се направи, нищо няма да се получи.
Цитирай
#44

Да, натискам и него. Съжалявам че не го написах.
Цитирай
#45

Адлер написа:Да, натискам и него. Съжалявам че не го написах.

Телефонът трябва да се рестартира сам не един, а два пъти, като времето между двата рестарта ПРИ МЕН беше около минута. Може би просто трябва да изчакаш още малко?
Цитирай
#46

Днес се рестартира два пъти, повторих операцията с инсталирането на SU и като проверих дали имам Root само като видях "Sorry...." и нататък не съм чел.
Downgrade-нах до V10H_00.kdz (на този фирмуер също пробвах дали се руутва - не). И тогава се върнах на V10i и пак се пробвах да го руутна но нещеш ли ударих пак на камък...
Цитирай
#47

Адлер написа:Днес се рестартира два пъти, повторих операцията с инсталирането на SU и като проверих дали имам Root само като видях "Sorry...." и нататък не съм чел.
Downgrade-нах до V10H_00.kdz (на този фирмуер също пробвах дали се руутва - не). И тогава се върнах на V10i и пак се пробвах да го руутна но нещеш ли ударих пак на камък...

Оп-па! Казваш, че си сменял фърмуера - а правиш ли factory reset преди И след флашването? Това е задължително условие за коректа работа на телефона И за рутването му.
Цитирай
#48

Някой с v10k дали е успял да го root-не?

Shit happens !
Цитирай
#49

kocec написа:Някой с v10k дали е успял да го root-не?

Да, но не по лесния начин с .bat скрипта. Мисля, че ще е по-добре да не публикувам тромавата и тежка процедура на руснаците, която отнема към 3 часа, а да изчакаме десетина дни, докато направят нов работещ скрипт за рутване. Още повече, че ъпдейтът е по-скоро козметичен.
Цитирай
#50

Най-накрая го рутнах. Проблема се оправи след като сложих папката "ROOT LG OPTIMUS L7" в дял C://, преди това беше на работният плот. Явно от там е идвала и грешката Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)