Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] CyanogenMOD 7(Android2.3) инсталация и пр.
#26

http://code.google.com/p/cyanogenmod4mil...signed.zip

0.07-11.02.07
- now playing/album art on lockscreen

Този вече е нов всеки ден е велик ден Smile

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
Аксесоари
#27

Преди малко го сложих - изглежда супер яко. :thumbup: Dance

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#28

Не издържах Big Grin Току що го сложих.
Визуално още не мога да свикна. Май предната весия ми беше по-блага за очите. Тез малките икони на статус бара... Анимацииката на заключването пък е адска Wink В бързина още не мога да го усетя как е. Като гледам си хваща мрежа, няма нужда от допълнителни ъпдейти за бейсбанда, нали? При старт ми дава някакъв форс клоус нещо си BSPManager (process com.bel.android.dspmanager). Та така, дано го дофикснат Wink
Поздрави
Цитирай
#29

Аз вече няколко пъти го преинсталирах. Big Grin Всеки път като тръгна да възстановявам нещата с Titanium Backup и нещо ми се омотва с Маркета и спира да работи. Сега последно пробвам да му възстановя само приложенията без никакви допълнителни настройки пък да видим. Ако стане явно ще трябва да си поиграя да си оправя всичките настройки отново.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#30

направи фактори ресет и слагаи всичко на ново и си 6
аз имах същия проблем и след всичките wipe се fixna Smile

< Motorola Milestone CM7 2.3.5 @1GHz>< SGTab 7 BOCA RC1 CM7.2 @1.4GHz>< SGNote @1.6DGHz 4lph4 n3v3r d135 v1.6 Final AbyssNote 3.3>
Цитирай
#31

Някой да им проблеми с последния ъпдейт. Аз от както го сложих не мога да пусна Sygic 10. Стартира и после Force Close и толква Sad

Цитирай
#32

Преинсталирай Sygic. Махни всичко, дори от SD картата и инсталирай пак.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

Благодаря за съвета. Стана. Махнах трите папки на програмата и ги сложих наново и работата заспа. Да добавя че новия Sygic 8.24 се държи много добре върху този CM7 Android 2.3

Цитирай
#34

А аз да добавя че бъга с батерията все още го има. Освен всичко останало на този мод батерията пада в пъти по-бързо от 2.2. Сега го разреждам до край и ще го заредя отновно докато е изключен за да видим дали ще се оправи. Иначе ако зареждате от кабела през комп - рестартирайте телефона след като свършите иначе оставя някакъв процес който го държи постоянно работещ.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#35

Абе несъмнено има много работа. От време на време се появява някой форс, камерата трудно тръгва, но да не забравяме, че е неофициален 2.3.2, при положение, че още няма официален 2.2 все пак Confusedatisfied:
Евала на момчетата за труда, който си правят. Съвсем скоро ще е напълно функционален смятам
Цитирай
#36

0.07-11.02.09
- reported lightsensor range fixed
- DSPManager temporarily replaced with proprietary AudioEffects
- little clean-ups and tweaks applied, etc...

http://code.google.com/p/cyanogenmod4mil...signed.zip
Цитирай
#37

petyo.tsanov написа:Gingerbread on Motorola Milestone (CyanogenMod 7)

Скоро ще добавя информация за инсталация и тн. Дискусията е отворена Tongue
.....

+1

@Petyo.tsanov Петьо, евала че въпреки смяната на телефона поддържаш раздела Smile Ще чакам да излезе официална седмица и с радост я слагам!

Поздрави,

Моторола Майлстоун G.O.T 2.2.1 CM 6.1.1 -> Galaxy S2 Stock -> Galaxy S3 Stock -> Galaxy S4 Stock
Samsung Galaxy Tab -> Asus Transformer Pad TF 300
Цитирай
#38

exee написа:
petyo.tsanov написа:Gingerbread on Motorola Milestone (CyanogenMod 7)

Скоро ще добавя информация за инсталация и тн. Дискусията е отворена Tongue
.....

+1

@Petyo.tsanov Петьо, евала че въпреки смяната на телефона поддържаш раздела Smile ....

Поздрави,

+1
Aбсолютно съм съгласен с теб.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#39

Не знам при вас как се държи, но при мен този CM7 направо се подиграва с батерията...
43 часа откакто съм го изкарал от зарядно и е на 40%. С под средната интензивност на ползване, наистина, но преди само на айдъл не можеше да ми изкара толкова. WiFi не гася никога. :bow:
Цитирай
#40

Еми щом не изключваш wi-fi какво се чудиш, че ти издържа толкова Wink А и 43 часа са си 2 дена, което никак не е зле, аз повече от 2 дена не мога да изкарам.

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#41

Въпрос:
Когато флашвах рома нямах интернет. Съответно не успях да си дръпна gaps от маркета. Има ли как да стартирам процеса отново? Намирам го, но не виждам как да го стартирам. Мислех да ги флашна от ОR наново, ама малко драстична мярка, ако има по нормален начин Smile
Цитирай
#42

B0xER написа:Въпрос:
Когато флашвах рома нямах интернет. Съответно не успях да си дръпна gaps от маркета. Има ли как да стартирам процеса отново? Намирам го, но не виждам как да го стартирам. Мислех да ги флашна от ОR наново, ама малко драстична мярка, ако има по нормален начин Smile

Сваляй ги от http://wiki.cyanogenmod.com/index.php?ti...oogle_Apps и ги флашвай през OR след което full WIPE само така може да си сигурен, че всичко ще работи нормално :thumbup:

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#43

150 години да живееш Wink
Цитирай
#44

B0xER написа:150 години да живееш Wink

а дано Albert Big Grin

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#45

При мен нещо не сработи като хората. Адски много взе да лагва и да точи батерията. Да не говорим че след всеки ъпдейт трябваше да си правя всички настройки отново а и си губех всички SMS-и. В петък върнах от Nandroid бакъпа CM6. Колкото и повече да ми харесва 7-та, ще чакам да стане малко по стабилна за да я сложа.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#46

Това за батерията си много прав направо ми стопи нервите онзи ден за по малко от 24 часа ми изтущи два пъти батерията :mad: :mad: :mad: и аз днеска бях тръгнал да се връщам към CM7 ама видях че има и по нов ъпдейт от преди около 20 часа и сега ще пробвам с него дано се оправи. Има обаче два проблема първият е че след като си въведа gmail акаунта и автоматично започва да ми сваля един куп програми който или съм качвал преди това на таблета или съм инсталирал преди много време. Има ли начин автоматичното инсталиране на програми от маркета да спре. Както и много свикнах с една малка и удобна програма Smart Bar с нея си гасях и пусках мобилния интернет но при Андроид 2.3 не работи коректно бихте ли ме посъветвали някаква подобна алтернатива.

Цитирай
#47

@logmax, ако си си сложил отметка на Automatic Backup/Restore Application Settings - ще ти се инсталират автоматично. Аз съм го махнал това и си ползвам Titanium Backup за тази цел.

Motorola Milestone G.O.T 2.2.1 (CyanogenMod 7)
Не разбирам шльокавица!
Цитирай
#48

petyo.tsanov написа:Скоро ще добавя информация за инсталация и тн. Дискусията е отворена Tongue

Чакаме с нетърпение. Надявам се този път да се постараят още повече и да изчистят старите и досадни проблеми.
Цитирай
#49

logmax написа:Както и много свикнах с една малка и удобна програма Smart Bar с нея си гасях и пусках мобилния интернет но при Андроид 2.3 не работи коректно бихте ли ме посъветвали някаква подобна алтернатива.

APN Droid мисля че беше - изкарай си шорткът на декстоп-а и с една натискане пускаш и спираш мобилния нет.

Milestone -> Galaxy S -> Galaxy S2 -> Galaxy S3 -> Galaxy S4 -> Note 4
Цитирай
#50

Ъпдейт от преди 45 минути

П.П. Аз съм още с ъпдейта от 11.02.07 и се държи страхотно. Живота на батерията е удивително добър. Къде пише какви са подобренията в тази версия, че нещо не ги намирам?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)