Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на навигация

Да,но не мога да намеря точно такава версия,объркващо ми е на моменти,дето се казва не съм много голям разбирач и ако може поне да ми пратиш на лично или тук версията на IGO

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари

vladev1 написа:iGO Primo (thin version). Sygic е приятен, но доста "по-тъп" от Айгото. Освен това картите в iGO-то са по-добри, а самата навигация е доста по-хакабъл Smile

:thumbup: :thumbup: :bow: :bow:
Цитирай

Покрай проблеми които имам с блуутут връзката през последната седмица разцъках доста навигации. Определено iGo Primo ми е фаворит.
Цитирай

Здравейте, малко глупав въпрос имам, но все пак.. бях си сложил Сиджик, но по една или друга причина не ми допадна особено. Виждам, че айГо Примо се препоръчва масово та реших да го сложа него, но много различни версии виждам в темата, може ли някой да ми препоръча коя версия е най-добра за моето телефонче - HTC Incredible S (800x480 resolution, Андроид 4.0.4.)? Мерси! Smile

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

mg22 написа:Здравейте, малко глупав въпрос имам, но все пак.. бях си сложил Сиджик, но по една или друга причина не ми допадна особено. Виждам, че айГо Примо се препоръчва масово та реших да го сложа него, но много различни версии виждам в темата, може ли някой да ми препоръча коя версия е най-добра за моето телефонче - HTC Incredible S (800x480 resolution, Андроид 4.0.4.)? Мерси! Smile

Слагай това, разцъкай го на спокойствие и после го променяй както решиш.

http://dox.abv.bg/files/listtree;jsessio...4B61.dox01

Ето и упътването - https://www.androidbg.com/forum/misc.php...download=1

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

IoPetrov написа:
mg22 написа:Здравейте, малко глупав въпрос имам, но все пак.. бях си сложил Сиджик, но по една или друга причина не ми допадна особено. Виждам, че айГо Примо се препоръчва масово та реших да го сложа него, но много различни версии виждам в темата, може ли някой да ми препоръча коя версия е най-добра за моето телефонче - HTC Incredible S (800x480 resolution, Андроид 4.0.4.)? Мерси! Smile

Слагай това, разцъкай го на спокойствие и после го променяй както решиш.

http://dox.abv.bg/files/listtree;jsessio...4B61.dox01

Ето и упътването - https://www.androidbg.com/forum/misc.php...download=1

Мерси за бързия отговор, но линка в дох.абв.бг ми дава "Несъществуващ файл / папка" , ако може друг линк или версията коя е

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

mg22 написа:
IoPetrov написа:
mg22 написа:Здравейте, малко глупав въпрос имам, но все пак.. бях си сложил Сиджик, но по една или друга причина не ми допадна особено. Виждам, че айГо Примо се препоръчва масово та реших да го сложа него, но много различни версии виждам в темата, може ли някой да ми препоръча коя версия е най-добра за моето телефонче - HTC Incredible S (800x480 resolution, Андроид 4.0.4.)? Мерси! Smile

Слагай това, разцъкай го на спокойствие и после го променяй както решиш.

http://dox.abv.bg/files/listtree;jsessio...4B61.dox01

Ето и упътването - https://www.androidbg.com/forum/misc.php...download=1

Мерси за бързия отговор, но линка в дох.абв.бг ми дава "Несъществуващ файл / папка" , ако може друг линк или версията коя е

http://dox.bg/files/dw?a=92e0acaf8e

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Аз също търся навигация за София с задължително добра поддръжка на имена и номера на улици. Както и коя карта да търся. Телефона ми е 320 x 480. Google картите са много добри но искат нет и нямат навигация.

Walkman + Червен ориз
Цитирай

NikeX написа:Аз също търся навигация за София с задължително добра поддръжка на имена и номера на улици. Както и коя карта да търся. Телефона ми е 320 x 480. Google картите са много добри но искат нет и нямат навигация.

Така както ти гледам искането...
....е добре да си купиш Навител Навигатор с картата на БГРутинг , Гармин с ОФРМ не поддържа твоята резолюция.
Добре е и да дефинираш по-точно "задължително добра поддръжка" - добри резултати в София съм имал и с IGo и с Навигон, донякъде и с Сиджик ама много добри до отлични само с първите две

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Han_Solo написа:
NikeX написа:Аз също търся навигация за София с задължително добра поддръжка на имена и номера на улици. Както и коя карта да търся. Телефона ми е 320 x 480. Google картите са много добри но искат нет и нямат навигация.

Така както ти гледам искането...
....е добре да си купиш Навител Навигатор с картата на БГРутинг , Гармин с ОФРМ не поддържа твоята резолюция.
Добре е и да дефинираш по-точно "задължително добра поддръжка" - добри резултати в София съм имал и с IGo и с Навигон, донякъде и с Сиджик ама много добри до отлични само с първите две


Под добра поддръжка имам предвид такава като google картите. Sygyc-а се обедих че изобщо не може да ми свърши работа, тоест остава IGo или Navigon.

Walkman + Червен ориз
Цитирай

Ами виж ми подписа, но си намери и карта на TomTom, в нея има някои адреси, които липсват в картата на Navteq и обратно. Сложи и двете карти в папка iGO/content/map, има в сборката ми и мапчейнджър, с който може да сменяш картите в движение от самата програма.
Цитирай

NikeX написа:Под добра поддръжка имам предвид такава като google картите. Sygyc-а се обедих че изобщо не може да ми свърши работа, тоест остава IGo или Navigon.
Виж, не знам точно какви адреси и улици търсиш, мен ми се е случвало нито карти Навтек нито Том-Том/Телеатлас да открият адреса - пробвано и Igo, Навигон и Сиджик... става дума за сравнително неголям брой адреси, при останалите случаи не е имало проблем... ако си таксиджия, куриер или каквато и да е служба доставки - задължително някой от двата варианта които ти споменах - ОФРМ или БГРутинг... последната карта на Навтек - за Igo ми се видя доста точна откъм еднопосочни улици, но все пак имай предвид че по уличките из малките кварталчета можеш да го ядеш голям като те набута по някоя която е имала /и все още има остатъци от/ асфалт... или се окопаеш до ушите. То не че и двете препоръчани от мен го нямат тоя недостатък Wink

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

За да не пускам специална тема ще помоля за отговор в тази, а именно: какъв тип навигиране и задаване на маршрут се препоръчва за избягване на минаването през големи градове с интензивен трафик. Тоест да ме преведе през "околовръстните" им пътища. Благодаря! :cheers:

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

alexbg67 написа:За да не пускам специална тема ще помоля за отговор в тази, а именно: какъв тип навигиране и задаване на маршрут се препоръчва за избягване на минаването през големи градове с интензивен трафик. Тоест да ме преведе през "околовръстните" им пътища. Благодаря! :cheers:


"Бърз"
Цитирай

NikolaiRG написа:
alexbg67 написа:За да не пускам специална тема ще помоля за отговор в тази, а именно: какъв тип навигиране и задаване на маршрут се препоръчва за избягване на минаването през големи градове с интензивен трафик. Тоест да ме преведе през "околовръстните" им пътища. Благодаря! :cheers:


"Бърз"


Няма гаранция - при Igo трябва да има или .hsp файл или да получаваш по някакъв начин онлайн информация за трафика... при Навител има също такова онлайн коригиране на маршрута - Навител пробки, но за да работи както трябва са нужни и достатъчно хора които ползват онлайн програмата, при Сиджика положението е подобно...
Така че "бърз" или "лесен" вариант не е гаранция

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Рутирането на сиджик е черна магия... Най-дървеното и непредвидимо, което съм използвал...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Здравейте Smile

Ще пътувам за Германия и Холандия... и ми трябва някаква OFFLine навигация. Ще препоръчате ли някоя която да има тези 2 карти... Smile

За таблет ---> Самсунг Галахи таб 2.0 7 инча
Цитирай

Имали безплатни навигации и как да си я инсталирам трябва ми за България и евентуално Румъния? От скоро имам андройд и незнам дали има безплатни такива.
Цитирай

Здравейте, може да сте писали някъде, но не видях. В google play има една навигация navigation europe и струва 100 и нещо лева. Един приятел си я сложи кракната на iphone5. Има ли я някъде безплатно и за нас?

Edit: намерих я.

SAMSUNG Galaxy Note 5 32GB SM-N920C
Цитирай

Много изказвания много нещо, но не знам колко от тях са на база личен опит и постоянно тестване. Аз ползвам само и единствено Sygic от около 2 години. Минах през почти всички версии и в момента съм със 12.2.2. с картите на ТелеАтлас 01.2013 ! До преди няколко месеца бях с тези на Navteq от 03-2012- също много добри.
Три - четири пъти в годината пътувам от София до Лондон и Sygic-а, никога не ме е подвеждал, освен в Унгария, където правеха околовръстното, но така или иначе се оправя.
Маршрута ми винаги е България - Сърбия - Унгария - Австрия - Германия - Холандия - Франция - Англия (влак или ферибот, няма значение.... за предпочитане е с влака Smile
Та остава си въпрос на личен избор.

GSmart Aku A1
Цитирай

От къда мога да взема картата 01.2013. на ТелеАтлас? Във важните теми на форума не намирам.
Цитирай

Точно в шапката на темата за Sygic има линк.
Дата на издаване: 01.2013
Версия: 2012.09


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте!Препоръчайте ми Андроид навигация за Европа.Разполагам с Десире и таблет Хуавей медиапад.Предпочитам навигацията да е за таблета,защото е с голям екран.Доста четох и не става.На таблета съм с Навител,за България е идеално.В темата пише че за европа няма още пълна карта.На Десирето съм с Айго примо работи отлично в България,но няма резолюция за таблета и няма да излезе на целия екран.Въпреки това потърсих карти за Европа от темата.От руските сайтове не можах да изтегля всички карти,защото са разделени на Източна,Западна и обзорна.....и не сработват линковете.Пробвах и Sigic точно по темата я инсталирах,карти изтеглих и преименувах папката,унинстал на приложението,инсталиране на другото апк и ми иска регистрация,имейл адрес,връзка с интернет,не може да намери сателит.....Препоръчайте някоя навигация!Багодаря!
Цитирай

Скоро попаднах на една статия за руската навигационна система glonass и понеже телефона ми я поддържа се зачудих има ли значение коя навигация ползвам за да може да се използва допълнителното позициониране чрез руските сателити. Знам, че навигирането с тях се включва избирателно при лош сигнал на GPS системата особено при високи згради в големи градове. Та Sygic, IGO или Navitel или.... :confused:

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай

duron написа:Скоро попаднах на една статия за руската навигационна система glonass и понеже телефона ми я поддържа се зачудих има ли значение коя навигация ползвам за да може да се използва допълнителното позициониране чрез руските сателити. Знам, че навигирането с тях се включва избирателно при лош сигнал на GPS системата особено при високи згради в големи градове. Та Sygic, IGO или Navitel или.... :confused:


Ами всички изброени ... аз когато си избирах текущия телефон търсех точно такъв - който изрично да поддържа и Глонасс. Когато правих проби и с трите изброени от теб навигации / те и трите имат опция да показват сателитите към които си се вързал/ забелязах че първоначално търсят и позиционират по всички възможни сателити, независимо дали са GPS или ГЛОНАСС, а след това когато позиционират дават приоритет на GPS и изключват Глонасс... като точността падне отново включват ГЛОНАСС. Мисля си без да съм сигурен че е въпрос на драйвери и на производител на телефона а не толкова на навигацията.
Наблюденията са ми от модели на Сони-Ериксън /Сони/

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)