Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia J (ST26i)

Да,в гаранция е,но се надявах да има нещо,което може да го съживи без да го нося ;-)
Цитирай
Аксесоари

Изтегли Sony PC Companion, от там цъкаш на "update" и после му даваш "repair".

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Пробвах ,но показва,че няма връзка с телефона :huh2:
Цитирай

Изтегли SUS и преинсталирай с него.

Случая изобщо не е за сервиз...на този етап.
Цитирай

Изтеглихме го,но проблемът е,че няма никакво кънектване на телефонът :huh2:
Цитирай

Как го свързвате?

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай

С USB кабел
Цитирай

Телефона се свързва чак когато програмата ти го каже! Не и преди това.
Цитирай

Благодаря ,но не става,пробвахме. :/
Цитирай

С volume down и power button ли, ако да и не става давай на сервиз.

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай

Благодаря за помоща,дадох на сервиз Wink да видим какво и кога ще стане!
Цитирай

Какво означава "Не става" ти изобщо не обясни какво си правила по-подробно, ами само не става не става.
Чакай сега 1 месец да ти преинсталират телефона Wink
Цитирай

Някои ще може ли да ми помогне с ликвидирането на това Червено Триъгълниче горе в ляво ?

Sony Xperia (J)
Цитирай

монибои330 написа:Някои ще може ли да ми помогне с ликвидирането на това Червено Триъгълниче горе в ляво ?

Влизаш си в мобилните данни от меню настройки ... активираш си мобилните данни и лимита ... след което местиш червената и оранжевата линия нагоре ... ако си с неограничен интернет ги дигни колко можеш повече ...
Пример: Ако оранжевата ти линия е на 150 мега байта, то когато достигнеш 150 мега байта ще ти се появи триъгълничето, ако я дигнеш над 150 .. примерно 170 след още 20 изразходвани мега байта ще ти се появи пак ... Поради тази причина вдигни оранжевата линия нагоре
Цитирай

:capitulation: Huh Не става... така ги качвам всички линии нагоре отчеквам лимита,рест. и нищо (единственното което е,че след рестарт не се показва веднага,а когато вклю. wi-fi или Моб. Данни).Линиите нагоре,двама колеги ме посъветваха така да направя.. E нищо ! Confusedtupid:

Sony Xperia (J)
Цитирай

Здравейте! Моля ви помогнете и на мен! Сложих си карта памет, но не знам как да си прехвърля нещата на нея. Обяснете ми моля и за филми, и за музика, и за картинки, и за приложения. Благодаря предварително. Smile
Цитирай

От google магазин си теглиш " Es file Expolorer " и ти се решават проблемите ;-)

Sony Xperia (J)
Цитирай

Здравейте, не мога да направя връзка с лаптопа ми който е осмица с телефона (J). Само издава звук и това е ... и на лаптопа няма индикация че е включен нещо с USB. Предварително благодаря.
ПП: За драйвери гледах, но в официалния сайт на "sony" не намерих.
Цитирай

Здравейте можете ли да ми кажете как да си свържа телефона с Google play за да свалям от компа на телефона.Включих телефона към компютъра с USB-то но на сайта на Google play все пише че няма намерени устройства.Помогнете ако можете.
Цитирай

denzek написа:Здравейте, не мога да направя връзка с лаптопа ми който е осмица с телефона (J). Само издава звук и това е ... и на лаптопа няма индикация че е включен нещо с USB. Предварително благодаря.
ПП: За драйвери гледах, но в официалния сайт на "sony" не намерих.

Пробвай да инсталираш PC Companion и тогава виж дали става.

animal123 написа:Здравейте можете ли да ми кажете как да си свържа телефона с Google play за да свалям от компа на телефона.Включих телефона към компютъра с USB-то но на сайта на Google play все пише че няма намерени устройства.Помогнете ако можете.

На компютъра като отвориш Google play се логни с gооgle акаунта ти, който си вкарал в телефона. Тогава ще можеш да инсталирап от компютъра на телефона. Не е обходимо да е свързан с кабел. Само трябва да има интернет на телефона.
Цитирай

Как се прехвърлят телефонните номера от телефона в сим картата? Вече един път се случи да се развали о доста контакти изчезнаха. Мерси предварително Big Grin
Цитирай

Телефоните по-добре си ги синхронизирай с акаунта в гугъл. По-сигурно е. Сим картата също може да се развали.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай

Малко обяснения ако може Smile
Цитирай

Ами при записване на нов контакт избирай да се запамети в Gmail акаунта ти. Така ако нещо стане с телефона или с номерата, ще можеш да ги възстановиш при всяко синхронизиране.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Някой има ли проблем с абсолютно спонтанно рестартиране? От седмици телефона поне веднъж седмично се рестартирва, когато му скимне. Например: някой ми се обажда, затварям му и изведнъж ми изписва познатотo XPERIA; отключвам екрана, опитам се да влезна в менюто - пак се рестартира. Много е досадно това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)