Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia J (ST26i)

И аз забелязах същия проблем, някакви идеи?

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
Аксесоари

някои нещо ??????? Cry

Sony Xperia J rooted
Цитирай

При мен след ъпдейта, само радиото е много слабо...

Sony Xperia J, 4.1.2
Цитирай

sadesign написа:При мен след ъпдейта, само радиото е много слабо...
Батерията колко ти държи?
Цитирай

vypress написа:Батерията колко ти държи?
Средно 1 ден и 12 часа и е на 15%, но с постоянно включен нет и много Messenger.

Sony Xperia J, 4.1.2
Цитирай

Със ICS държеше по 3 дни.Но JB е доста по барз
Цитирай

Здравейте колеги. Един приятел има Xpera J и е с последния ъпдейт на 4.0.4 , вчера му е излязло, че има наличен нов софтуер и от тогава са му почнали проблемите! При разговор първите 10 сек не го чуват, постоянно лагва навсякъде и най - странното е, че когато го чукне леко по задния капак и телефона изгасва! На някои случвало ли му се е и има ли идея от какво може да е?

Благодаря предварително !

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай

wintime33 написа:Здравейте колеги. Един приятел има Xpera J и е с последния ъпдейт на 4.0.4 , вчера му е излязло, че има наличен нов софтуер и от тогава са му почнали проблемите! При разговор първите 10 сек не го чуват, постоянно лагва навсякъде и най - странното е, че когато го чукне леко по задния капак и телефона изгасва! На някои случвало ли му се е и има ли идея от какво може да е?

Благодаря предварително !
До колкото разбрах е ъпдейтнал до 4.1 , нали така?Ако е така да направи следното:Да направи резервно копие на контакти,снимки,музика,видео и всичко що се намира на SD картата,след което да направи Factory reset като сложи отметка за форматиране и на SD картата.Явно е ъпдейтнал със запазване на потребителските данни.Този метод винаги е помагал след ъпдейт при софтуерни проблеми.Да пробва и ако пак има същите проблеми да носи телефона на сервиз!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Mediaserver колко ви хаби от батерията? Мен ми лапа по 54% ква роля играе тая mediaserver?
Цитирай

Здравейте,някой знае ли дали трябва файлов мениджър за да инсталираш даден apk. файл ако е записан в памета на телефона.
Цитирай

Да трябва Smile

Iphone
Цитирай

vypress написа:Mediaserver колко ви хаби от батерията? Мен ми лапа по 54% ква роля играе тая mediaserver?
Не съм наясно каква роля играе, но при мен е само 4% за 2 дни.

Sony Xperia J, 4.1.2
Цитирай

Искам да знам какво означават "Е", "Н" и "3G", които се появяват над показателя за обхвата на мрежата ?
Сменят се и не знам кое какво означава

Samsung Flip3 5G
Цитирай

E = edge - най-слабия интернет;
3G = 3G - следващата по бързина интернет скорост след edge;
H = HSDPA - следващата по бързина интернет скорост след 3G;
H+ = HSPA - следващата по бързина интернет скорост след HSDPA;

Надявам се да съм ти бил полезен?! По-просто не знам как да го обясня.
Edge яде най-малко батерия.
Цитирай

Проблемът ми е, че всеки път, в който използвам клавиатурата в notification bar-a ми се появява опцията да избирам метод на въвеждане като аз съм си задала като основна обикновената xperia клавиатура, тъй като има и китайска, с която си дойде телефона и другата опция е за гласово въвеждане. Та въпросът ми е дали може по някакъв начин да се избегне това, защото е много дразнещо?

Ето и скрийншотове. Smile
Цитирай

^ Това не е проблем. В JB това е стандартния начин да сменяш видовете клавиатури. Не може да се избегне тази нотификация.
Цитирай

Здравейте Smile
Преди около седмица си купих Experia J, но в кутията нямах диск, а когато включвам телефона към компютъра ми изписва, че трябва някакъв диск, за да се инсталира :unknw: Не мога нито да ъпдейтна телефона, нито да направя нещо друго, моля ви кажете ми какво да правя :confused:
Цитирай

Blueee написа:Здравейте Smile
Преди около седмица си купих Experia J, но в кутията нямах диск, а когато включвам телефона към компютъра ми изписва, че трябва някакъв диск, за да се инсталира :unknw: Не мога нито да ъпдейтна телефона, нито да направя нещо друго, моля ви кажете ми какво да правя :confused:
Инсталираш тази програма и си :whistle:

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай

Аз и преди пробвах да го направя и ставаше, но накрая ми показва някаква грешка и че не става .. а сега само зарежда (чаках го доста време)
Цитирай

А .. ето след още няколко опита ...
Цитирай

Значи пробвай това: Настройки/Опции за разработчика/Откриване на USB грешки. Ако не е отметнато го отметни. С коя ОС ти е компютъра ?

Sony Xperia Tipo >>> Samsung Galaxy S II >>> Motorola Moto G (1st Gen) 8GB >>Lenovo P70-A >>> Samsung Galaxy S5 >>Motorola Moto M XT1662
Цитирай

Това което съм добавила нещо не ми излиза на снимката .. дава или така или No Phone
иначе след като сложих отметката се инсталираха някакви неща, но след това пък тази грешка ...
Цитирай

Явно си Win XP!
Инсталирай Windows Media Player 11.
Цитирай

Утре ще си взимам сони експериа J от мтел понеже нашите ще преподписват ..обаче аз съм на глобул дали ще има проблем със ползването...няма да ми го дават с ккарта предполагам няма да е заключен

Sony Xperia J - JB Wink Root ; AVD Rom Based Stock 11.2.0.A.31
П.п Момиче съм ;д
Цитирай

Мтел всички телефони са им заклучени.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)