Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)

Ъпдейта е готов от миналата седмица, но не сме го качили, тъй като резервацията на билети с едно от кината не работи както трябва.

Извинявам се, но до края на седмиацта трябва да имате ъпдейта. Знам, че обещах по-рано, но се наложи да се фокусираме малко върху другата платформа. Но ще си наваксаме де Smile

Само още малко търпение Smile

(почвам да звуча кaто Blizzard и отговорите им за това кога ще излезе Star Craft 2 от преди няколко години Big Grin )
Цитирай
Аксесоари

Преди малко свалих приложението и го прегледах набързо. Определено ми харесва Smile

Имам един въпрос: Защо при избор на всички филми, в списъка с кината, които го дават не ми излиза Арена?

Xiaomi Poco F3 (HyperOS 1.0.1.0; Android 14)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT4 (HarmonyOS 4.2.0.103)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

skvelichkov написа:Преди малко свалих приложението и го прегледах набързо. Определено ми харесва Smile

Имам един въпрос: Защо при избор на всички филми, в списъка с кината, които го дават не ми излиза Арена?


В момента местим датабазата на друг сървър поради новата версия, която пускаме днес. Възможно е да ви липсват кина или прожекции, но това ще е временно, когато прехвърлим всичко ще обявим и официално ъпдейта Smile
Цитирай

Защо не добавите и секция в която потребителите да могат да коментират даден филм?
Цитирай

Stormrage написа:Защо не добавите и секция в която потребителите да могат да коментират даден филм?

Както споменах по-рано, версията за Андроид малко изостава от тази на iPhone. Там вечe имаме Facebook интеграция + писане на коментари до 140 знака.

В момента правим същото и за Андроид. Нямаме ресурсите да раоботим върху двете едновременно, но затова пък това което го правим, го правим както трявбва. Или поне така си мислим Smile
Цитирай

Ами това едно от най-добрите БГ приложения на които съм попадал... Но сега да не се възгордеете много:

[Изображение: LguylVFE-NuJ-yKQqto1e6VCSMLzu_J2BUKRsiIr...odz1NjRxlc]

"Ocijeni Film" !? Big Grin и един лек бъг когато пусна някой трейлър плъзгача е замръзнал сякаш клипа е на пауза а той всъщност си върви... ако го спра на пауза и го пусна отново проблема се оправя... Става въпрос за Nexus 7 JB 4.2 и btw това "Абстракт" пред всяко заглавие звучи тъпо... По-добре го махнете няма нужда от излишни пояснения по мое мнение...
Цитирай

Точно когато си помислих, че този път ще минем без hotfix-ове :facepalm:

Извинявам се за грешния стринг, ще изчакам да видя дали има някоя друга грешка и ще го поправя Smile

Относно лентата при трейлърите - проблема е го има от Honeycomb нагоре. За момента не смен намерили хубав заместник, но сме наясно с проблема.

Не ни пестете критиките - каквото не ви харесва само пишете.

Пробвахте ли резервациите - всичко бачка ли ? Smile
Цитирай

CINEMATIC - ВЕРСИЯ "STALLONE" !



[Изображение: androidbannerbgispravak.png]

Screenshots:

Весия "Stallone" (1.1.0) changelist :

- Резервация за всички кина на Cinema City и кино Арена!!!
- IMDb линк за всеки филм
- Трейлърите вече имат снимка от филма преди да се пуснат
- Бутон Feedback на който може да споделите всичко свързано с приложението.
- Кликайки на кино, което няма прожекции за даден филм, ще накара приложението да ви предложи първото място където може да го гледате.

Fixes :

- Махнахме картинката около PLAY бутона и уголемихме самия бутон.
- Филми без трейлъри вече няма да ви дават възможността да натиснете Play бутона.
- След като оставите рейтинг за даден филм, при опит за ново оценяване ще видите последната си оценка.


Не забравяйте да харесате и нашата Facebook страница, за да сте в крак със всички новости около киното и нашето приложение! - > www.facebook.com/cinematic.bg !
Цитирай

След ъпдейта не работи. Казва, че няма интернет.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

philip67 написа:След ъпдейта не работи. Казва, че няма интернет.

Някой път се налага след ъпдейт да се изтрие кешираната информация:

Settings -> Apps -> Cinematic -> Clear data

Всичко работи - гарантирам Smile
Цитирай

Да, след изчистване на кеша работи. Мерси за бързия отговор.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

Страхотна програма поздравления!
Продължавайте в този дух!

OnePlus 3T
Цитирай

1. Давам ми активно само Cinema City. Пробвах филми, които ги излъчват и в Арена. След чистене на кеш се оправя временно. Става дума за град София, телефона е One X.
2. Би било хубаво да пише "Оцени филм", а не "OCIJENI FILM"
Надявам се да го оправите.

Иначе, като цяло приложението е повече от страхотно. Аз лично не се сещам за по-добро българско приложение. Може да се замислите върху създаването и на други приложения.
Поздрави!
Цитирай

Inspire написа:1. Давам ми активно само Cinema City. Пробвах филми, които ги излъчват и в Арена. След чистене на кеш се оправя временно. Става дума за град София, телефона е One X.
2. Би било хубаво да пише "Оцени филм", а не "OCIJENI FILM"
Надявам се да го оправите.

Иначе, като цяло приложението е повече от страхотно. Аз лично не се сещам за по-добро българско приложение. Може да се замислите върху създаването и на други приложения.
Поздрави!

Проблемът не е в телефона - кината си обновяват програмата в четвъртък, a ние малко след тях. За Синема Сити вече вкарваме прожекиите в аванс, но за Арена има лееко забавяне всяка седмица по това време, но до час всичко ще е наред Smile

Иначе благодаря за комплиментите, а що се отнася до други приложения - такива имаме, но за момента сме се концентрирали върху Синематик, тъй като проекта ни е спонсориран от българския инвеститорския фонд LauncHub.

Еdit : това със "ocijeni film" ще го оправим, вече го споменаха във форума. Просто поддържаме приложението за още 2 държави и е останал грешния стринг. Събирам още малко feedback от другите държави и ще пуснем ъпдейт да позакърпим грешките.
Цитирай

[Изображение: 226521_493445574025921_848314172_n.png]

Dance
Цитирай

Работи перфектно на HTC DESIRE C .. Уникална програма която много ми помага . Благодаря много , без грешка е :cheers: Dance

HTC FEN ....
Цитирай

Една много хубава новина, както за нас така и за всички наши потребители!

Започваме официално работа с веригите Арена и СинемаСити!

Очаквайте още по-опростена система за резервации и покупки на билети Cool
Цитирай

Melchiah написа:Една много хубава новина, както за нас така и за всички наши потребители!

Започваме официално работа с веригите Арена и СинемаСити!

Очаквайте още по-опростена система за резервации и покупки на билети Cool

Страхотно!Адмирации за работата,която вършите.Идеалното приложение за запазване на билети в движение без да се посещава ужасно бавния сайт на Арена!

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай

Здравейте ! Приложението е много удобно, поздравления ! Не знам дали е възможно , но моля ако можете да добавите към наличните кина и киното в родният ми град Ямбол би ми било полезно ето и инфо http://www.kino-yambol.com/ , желая ви успех ! Smile

SE T230 ---> SE W200--->SE W880 ---> Sony Tipo ---> Sony M2
Цитирай

androidch0 написа:Здравейте ! Приложението е много удобно, поздравления ! Не знам дали е възможно , но моля ако можете да добавите към наличните кина и киното в родният ми град Ямбол би ми било полезно ето и инфо http://www.kino-yambol.com/ , желая ви успех ! Smile

Ямбол и Пазарджик ще бъдат добавени в следващия ни ъпдейт Smile

Edit: Плюс новото кино на СинемаСити, което ще отвори врати в София.
Цитирай

Melchiah написа:
androidch0 написа:Здравейте ! Приложението е много удобно, поздравления ! Не знам дали е възможно , но моля ако можете да добавите към наличните кина и киното в родният ми град Ямбол би ми било полезно ето и инфо http://www.kino-yambol.com/ , желая ви успех ! Smile

Ямбол и Пазарджик ще бъдат добавени в следващия ни ъпдейт Smile

Благодаря ви МНОГО и ви желая успех ! :bow:

SE T230 ---> SE W200--->SE W880 ---> Sony Tipo ---> Sony M2
Цитирай

Днес имам проблем със ъпдейта на информацията. Да не би да има проблем със апито, доста време стои екрана на чичкото с боксовите ръкавици и loading иконката долу в дясно.
Цитирай

ndsbg написа:Днес имам проблем със ъпдейта на информацията. Да не би да има проблем със апито, доста време стои екрана на чичкото с боксовите ръкавици и loading иконката долу в дясно.
Сега проверих и при мен има същия проблем.

Samsung Galaxy Nexus | CM11 KitKat 4.4.2 Snapshot-M10
ASUS MeMo Pad HD7
Цитирай

и при мен има същия проблем плс оправете го Smile
Цитирай

+1 Забива на Сталоун.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)