Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xperia Z

(2015-01-26, 22:58:56)faceless_man написа:  Откъде мога да си купя заден протектор, дори да не е стъклен, въпреки, че е за предпочитане. Намерих в Интернет само един, но в моменга го няма в наличност. Някакви идеи и предложения?

http://olx.bg/promotsiya-predni-i-zadni-...-i64338772
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-26, 23:09:50)pavlinstoyanov написа:  
(2015-01-26, 22:58:56)faceless_man написа:  Откъде мога да си купя заден протектор, дори да не е стъклен, въпреки, че е за предпочитане. Намерих в Интернет само един, но в моменга го няма в наличност. Някакви идеи и предложения?

http://olx.bg/promotsiya-predni-i-zadni-...-i64338772

Обявата не е активна.
Цитирай

(2015-01-27, 07:39:57)faceless_man написа:  
(2015-01-26, 23:09:50)pavlinstoyanov написа:  
(2015-01-26, 22:58:56)faceless_man написа:  Откъде мога да си купя заден протектор, дори да не е стъклен, въпреки, че е за предпочитане. Намерих в Интернет само един, но в моменга го няма в наличност. Някакви идеи и предложения?

http://olx.bg/promotsiya-predni-i-zadni-...-i64338772

Обявата не е активна.

Обявата, вчера беше активно, но вече наистина не е. Ето друга
Цитирай

Благодаря. Гледах я вчера тази обява и вече си избрах. В този ред на мисли за ексесоари да попитам някой може ли да ми препоръча слушалки, различни от фабричните, които е ползвал, тъй като бързо дадоха дефект и не работят? Споделете какви ползвате или сте ползвали. Чувал съм, че слушалките от iPhone 4S били хубави и на Xperia Z.
Цитирай

Аз използвам MH1C и нямат никакви проблеми.
Цитирай

(2015-01-28, 12:47:59)pavlinstoyanov написа:  Аз използвам MH1C и нямат никакви проблеми.

За кой модел на Sony са?
Цитирай

Бяха ми в комплекта на Z1 - цата, но стават за всияки модели.
Цитирай

(2015-01-29, 09:01:13)pavlinstoyanov написа:  Бяха ми в комплекта на Z1 - цата, но стават за всияки модели.

Благодаря. Най-вероятно ще изпробвам тях.
Цитирай

Извинете...зарядно за тази машинка от къде мога да намеря...но да не е 30 лв....ако ме разбирате Smile

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Малко пиша без да съм изчел цялата тема но дано не дублирам мнемие. Преди около 3 месеца си поръчах китайска докинг станция за З-ката с цел да не отварям всяка вечер капачето на зарядното. Станцията си доиде първата вечер от кеф си я нагласих като сложа телефона  да седи като часовник леко подсветнал ала бала. Но за разочерование сутринта ставам батерията на 50% заредена. На другия ден изключих газарийките и пак цяла нощ се зарежда и беше на 59%. Тогава пробвах още няколко пъти с други зарядни и през усб но батерията не се зарежда до край И се отказах да я ползвам. Сега обаче се сетих да питам някои да не е открил как да се зарежда на 100% батерията през док.станция ?

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

То няма причина да не се зарежда до 100%, само защото е на станцията или само магнитен кабел. Вероятно може да става по-бавно, но тези часове, вече са много. Някъде другаде е проблема.
През стандартния вход за зареждане, нормално ли протича пълно зареждане. Възможно е самата станция да прави проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

и моята е китайка за 30лв и зареждам без проблеми, също пускам един часовник да ми седи за фон ... Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

(2015-04-06, 19:10:37)habib написа:  и моята е китайка за 30лв и зареждам без проблеми, също пускам един часовник да ми седи за фон ... Smile
Колега с какво зарядно вкарваш ток в докинга. Сега пак си правя експерименти и гледам , че оригиналното ми зарядно е 1.5 мА с него пробвах няколко пъти и веднъж от УСБ и винаги резултата е един и същи батерията около 60% се зарежда. Сега взех едно зарядно от таблет пише , че е 2мА от 30 мин седи телефона от 60% на 63%, 1 процент на 10 мин грубо Sad.

Иначе и аз си нагласих часовник за фон затъмнен и само цифрите леко подсветнали и да ми спира звука на входящи повиквания смс и нета. Много му се кефя но не зарежда до край.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

ми на мен ми окраднаха оригиналното и си взех едно на самсунг 2А каквото и да значи това, иначе ползвам кабел от нокиа, понеже и аз имах такъв проблем и си мислех че е от зарядното но се оказа от кабела Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

(2015-04-06, 20:35:46)habib написа:  ми на мен ми окраднаха оригиналното и си взех едно на самсунг 2А каквото и да значи това, иначе ползвам кабел от нокиа, понеже и аз имах такъв проблем и си мислех че е от зарядното но се оказа от кабела Smile

За колко време долу горе се зарежда ? Huh

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

о не съм го засичал, около час ...

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Преди време сложих стъклен протектор на екрана и всичко беше наред в продължение на 6 месеца, но се наложи да го сменя с нов. Сложих същият, като първия и след седмица започна да става на балончета и мехури, както става с найлоновите. Помислих, че в магазина не са го сложили както трябва и е влезнал въздух. Взех трети протектор от същата марка като предишните и същия магазин. Нарочно отидох в друг магазин да го залепят, понеже там познавам продавача и му имам доверие. Всичко беше точно, но след седмица всичко това се повтори отново. Пак започнаха да избиват петна и балончета. Най-интересното е, че всичките ми протектори до този момент са купувани от едно и също място и един и същ магазин и при първият, който поставих нямах такива проблеми.
Да не би проблемът да е в протекторите или просто няма спасение от мехурите? Възможно ли е самата пратка да е некачествена? По принцип знам, че при стъклените не би трябвало да се появяват, както при обикновените или това важи само при поставянето на самия протектор, но не и след това?
Някакъв съвет и помощ?
Цитирай

За парите, които си похарчил да ти слагат протектори в магазините щеше да си поръчаш 10+ китайски че и повече и да си решиш проблема. Аз съм с китайски стъклен и от двете страни за $1.5 и нямам грижи вече няколко месеца. Толкова лесно се слагат, че и с 3 леви ръце да си няма как да сбъркаш, нз защо давате пари за подобни неща на други хора. А конкретно по въпроса ти е повече от ясно, че са ти некачествени протекторите.
Цитирай

@aleksandurg благодаря за мнението. За поставянето не съм давал пари, но е достатъчно, че дадох няколко пъти за самите протектори...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)