Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xperia Z
#51

edobg написа:Къде го има това карбоново скинче...
Карбоновият скин съм си го направил аз. Ако имаш мерак за такъв, нека да получа телефона, да залепя моят(ако има нещо да го доизкосуря) и ще ти изпратя един-два.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#52

Тук http://dx-box.com/metal-slim-bumper-fram...-film.html и тук http://global.rakuten.com/en/store/kawa/...stsoxda01/ намерих интересни предложения.

Едит: имам си лепка, която все ми слага минуси. Сигурно е някаква любовна игра, но нямам обратни наклоностти- съжалявам комплексарче, ще трябва да продължаваш да се задоволяваш с ръката цял живот. Wink след като си нямаш друга работа.
Цитирай
#53

Понеже съм недоволен от оригиналният док(оставя следи по телефона и не е съвместим с калъфи) и вдъхновен от колегите в xda, реших и аз да си направя къстъм док. Първият донор за целта е на лице и имам ли готов краен резултат ще споделя със снимков материал. :coffee:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#54

аз вече си направих докче и съм много доволен .след време ще кача малко снимки
Цитирай
#55

http://modatel.eu/index.php?option=com_v...&Itemid=53

Вчера си закупих този калъф.Да ви кажа доволен съм но има един недостатък.Всеки път когато трябва да си зареждам телефона трябва да го махам от калъфчето.Искам да ви попитам знаете ли някъде в София да продават нещо от този вид,но с отвор за УСБ кабела ?

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#56

http://kalyf-bg.com/sony-xperia-z/3098-k...l36i-.html
Цитирай
#57

@">pikpik и @yozwrc
Обадете се ако имате някой излишен док за продажба. :unknw:
Цитирай
#58

Искам да попитам информативно,това че калъфчето ми има магнит отзад,може ли да навреди по някакъв начин на телефона ?

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#59

Преди малко си направиh док станцийка с подръчни средства:
2 - капачета от комптърна кутия
2- пластинки
старо кабелче микро USB

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай
#60

Много добре изглежда dock-a. За малко да помисля, че е серийно произовдство Smile Ако пък случайно можеш да направиш още един, с кеф бих ти го купил Smile))

iPhone 4 @ iOS 5.1.1 | Samsung Galaxy S GT-I9000 @ Android 4.2.1 | Samsung Galaxy Tab 10.1v @ Android 4.0.4 | Sony Xperia™ Z @ Android 4.2.1 |
Цитирай
#61

понеже изчетох доста за магнитните калъфи и всеки си противоречи,ще ми дадете ли малко по компетентно мнение

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#62

Щом много от производителните на телефони/таблети правят собствените си калъфи с магнити.... ти как мислиш? Противопоказни ли са?
Цитирай
#63

мисля че не

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#64

Докато чакам да пуснат оригиналната док станция, извиках неволята и сътворих собствена Crazy
Необходими материали:
1. USB кабел Sony Ericsson DCU-65 - останал ми от стар телефон
2. Пластмасова кутия от CD - размерът е като по поръчка
3. Секундно лепило или каквото ви се намира под ръка
Начин на приложение:
1. Изрязвате ВНИМАТЕЛНО пластмасовите крачета на кабела, които служат за прикрепяне към телефона (стария)
2. Залепяте накрайника към опаковката от CD-то. Внимавате към вас да е картинката - има значение за поляритета на контактите. Преди да залепите направете няколко проби как ще стои.
Ето го резултата Smile
[Изображение: p7dQbUFO]
[Изображение: LDHmA2Vf]
[Изображение: psCN89Hq]
[Изображение: U7WFmbki]
Цитирай
#65

linksys Пинчетата на накрайника на кабела не ги бараш, така ли ? Освен за зарядното, май се ползва и дата кънекшъна, нали ?

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#66

А как се закрепя за телефона, след като изрязваме крачетата?
Цитирай
#67

Не се закрепя.
Цитирай
#68

Е тогава не прекъсва ли, ако се мръдне леко док станцията?
Цитирай
#69

@koleto_pz Да така е, обаче не съм ги пипал - не пречат на зареждането.
@the7one Сигурно ще прекъсне връзката, но все пак нали е станция - поставяш го там и не го пипаш. Всъщност телефона влиза влиза доста плътно и тъй като е със стъклен гръб и гумиран по края, се получава нещо като вакуум със стената на кутията. При нормални дейности не се откача от захранването.
Цитирай
#70

А с тези изводи на телефона и с оригинален док само се зарежда или може и данни да се прехвърлят ?

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#71

koleto_pz написа:А с тези изводи на телефона и с оригинален док само се зарежда или може и данни да се прехвърлят ?
За съжаление може само да се зарежда. Без значение дали е с оригинален или hand made док.
Цитирай
#72

mazy написа:Еееееееееееее, нали щеше да има и лилав док :wall: :wall:

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Sony-Xpe...3ccfe03a83

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#73

Един въпрос имам към по-запознатите. Къде е плюса и къде минуса за зареждането от дока ? Фронтално погледнато от ляво на телефона са двата конектора Горният плюс ли е или минус? Благодаря ви предварително и ми простете за тъпия въпрос но аз съм лаик, признавам Tooth

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#74

Che One написа:Един въпрос имам към по-запознатите. Къде е плюса и къде минуса за зареждането от дока ? Фронтално погледнато от ляво на телефона са двата конектора Горният плюс ли е или минус? Благодаря ви предварително и ми простете за тъпия въпрос но аз съм лаик, признавам Tooth
Горният е + долния - (минус)
Цитирай
#75

А дали се продава вече оригиналният док? И дали този фабричен протектор може да се купува също, ако се надере?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)