Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xperia Z
#76

Ако искате аксесоари за Xperia Z от България с доставка за 1 ден ,а не от чужбина ,ето ви вариант :
аксесоари за Xperia Z , има няколко кожени и поликарбонатни калъфа за телефона.
Цитирай
Аксесоари
#77

newabv написа:А дали се продава вече оригиналният док? И дали този фабричен протектор може да се купува също, ако се надере?
Относно протектора,съдейки по моя телефон,малко трудно ще се надере освен ако не го изтъркаш с телена четка!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#78

Spellbound91 написа:
newabv написа:А дали се продава вече оригиналният док? И дали този фабричен протектор може да се купува също, ако се надере?
Относно протектора,съдейки по моя телефон,малко трудно ще се надере освен ако не го изтъркаш с телена четка!
и аз така мислих за моя S3 обаче в момента има 3-4 чертички ,където е стоял в джоба ,новите стъкла може и да са по-добри незнам
Цитирай
#79

celerator написа:
Spellbound91 написа:
newabv написа:А дали се продава вече оригиналният док? И дали този фабричен протектор може да се купува също, ако се надере?
Относно протектора,съдейки по моя телефон,малко трудно ще се надере освен ако не го изтъркаш с телена четка!
и аз така мислих за моя S3 обаче в момента има 3-4 чертички ,където е стоял в джоба ,новите стъкла може и да са по-добри незнам
Стоковите протектори на Сони са доста добри!Не знам как е при XZ но при другите Xperi-и протекторчетата представляват един дебел слой(нещо като пластмаса Big Grin ) който трудно се драска от носене в джоба.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#80

От както съм си взел телефона си търся калъф или кейс. Днес видях сайта, който е дал колегата @celerator, в него предлагат кейсове и калъфи на марката Krusell и се чудя дали да си поръчам... Някой имал ли е досег с тази марка, ако може да си каже мнението. Wink

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай
#81

Да колега и аз така се колебая,но мисля утре да си поръчам http://www.sim.bg/krusell-tumba-slimcove...a-z-cheren .В момента съм с http://www.modatel.eu/index.php?page=sho...&Itemid=53 , но временно

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#82

gdavidoff написа:От както съм си взел телефона си търся калъф или кейс. Днес видях сайта, който е дал колегата @celerator, в него предлагат кейсове и калъфи на марката Krusell и се чудя дали да си поръчам... Някой имал ли е досег с тази марка, ако може да си каже мнението. Wink

Krusell са качествени аксесоари, ако това ти е въпроса.
Цитирай
#83

Някой може ли да ми каже има ли разлика (освен в цената) между протектор за 29лв. , такъв за 6лв. и този за 4лв. ? :unknw:

И от къде мога да си взема протектор и за гърба на телефона?
Цитирай
#84

@gdavidoff
http://blog.marovski.com/kak-da-iziskvam...t-krussel/ Кръсел издават доживотна гаранция Smile

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#85

TheSheriff написа:Някой може ли да ми каже има ли разлика (освен в цената) между протектор за 29лв. , такъв за 6лв. и този за 4лв. ? :unknw:

И от къде мога да си взема протектор и за гърба на телефона?
Вземи си такъв от 4лв.Дори можеш да си вземеш 2(за да си имаш).Честно казано Аз не бих дал 29 лв. за протектор!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#86

Купувал съм на Krussel за други телефончета и да ви кажа честно, разлика от обикновените няма никаква. Като стана въпрос за цени, тук има 2 бр. за 3.99 лв.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#87

Здравейте колеги.Днес си закупих http://dice.bg/krusell-tumba-slimcover-v...-item11884 и искам да ви кажа,че съм изключително доволен от този продукт.Освен 12 месечната гаранция издадена от магазина има и доживотна от марката Кръсел.Обаче старото ми калъфче което съм го носил около 4-5 дни сега си търси собственик http://modatel.eu/index.php?page=shop.pr...&Itemid=53 , Цената в магазина е 23 лева.Аз го продавам за 14 лева. Smile ако има желаещи нека ми пишат на лично.

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#88

Днес и аз си купих този калъф, честно казано съм много разочарован от качеството

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай
#89

Аз взех такова калъфче за 12 кинта и засега съм доволен, поне мога да го оставям върху някаква повърхност спокойно. Big Grin

[Изображение: WedDcXe.jpg]

Samsung Galaxy SIII | Galaxy Nexus | Google Nexus 7 | Sony Xperia Z
Цитирай
#90

linksys написа:Докато чакам да пуснат оригиналната док станция, извиках неволята и сътворих собствена Crazy
Необходими материали:
1. USB кабел Sony Ericsson DCU-65 - останал ми от стар телефон
2. Пластмасова кутия от CD - размерът е като по поръчка
3. Секундно лепило или каквото ви се намира под ръка
Начин на приложение:
1. Изрязвате ВНИМАТЕЛНО пластмасовите крачета на кабела, които служат за прикрепяне към телефона (стария)
2. Залепяте накрайника към опаковката от CD-то. Внимавате към вас да е картинката - има значение за поляритета на контактите. Преди да залепите направете няколко проби как ще стои.
Ето го резултата Smile
[Изображение: p7dQbUFO]
[Изображение: LDHmA2Vf]
[Изображение: psCN89Hq]
[Изображение: U7WFmbki]


Пич, ти си гений! Трябва да я патентоваш тази док станция! Сега си я направих-направо е супер! Благодаря ти!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#91

Здравейте, колеги.
Малко да се похваля, днес се сдобих с кейс и протектор на Krusell! Пасват идеално на телефона и съм много доволен.
Реших да махна оригиналният скрийн протектор и да сложа новия, тайно се надявах логото на SONY да си остане на мястото, но уви отлепи се с протекора. Big Grin Дисплейт поне според мен е по-ясен с новия протектор!
Ето и малко снимки:

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай
#92

Здравейте поръчах си следният протектор SPIGEN SGP Sony Xperia Z Screen Protector Glass и се чудя трябва ли да отлепя фабричния или мога направо върху него да го сложа
Цитирай
#93

Сподели после резултата

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#94

@Basaev - колегата пита за съвет ти му викаш "сподели резултата"... :rofl:

Иначе слагай върху фабричния.

Choosing...
Цитирай
#95

Не пречи да се залепи върху фабричният, но аз лично бих го сложил стъкло върху стъкло.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#96

+1 за кейса и протектора на Krusell. Моя протектор е точно същия цвят и пасва идеално, почти не уголемява телефона. Само не знам защо си махнал Сони протектора, за да сложиш този на Krusell, аз моя протектор го сложих върху оригиналния Crazy и никакви грижи Smile
Цитирай
#97

Много се чудя за този калъф, но паричките не са му малко, а не мога да го видя на живо преди да го платя за съжаление. Дайте някакво мнение!?

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#98

Колеги, чудя се ако се постави втори протектор върху фабричния, когато се наложи подмяната му, как ще се отдели без да се увреди фабричния протектор и дали няма да останат следи по фабричния протектор, които да доведат и до неговата подмяна :unknw:
Извинете ме ако въпроса ми е глупав но ще е тъпо ако от идеята да съхраня фабричния протектор, взема да го прецакам. Ако се получава така по-добре да си карам само с фабричен протектор и като зе захаби - подмяна с такъв без лого Rolleyes

Samsung Galaxy S (drowned); SONY XPERIA Z (lost); SONY XPERIA Z3 Compact; Samsung Glalaxy S7 
Цитирай
#99

Не оставят никакви следи по фабричният при махането на втори протектор.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

@kauton
Махнах го защото се беше надраскал и ме дразнеше!

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)