Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xperia Z

Айде станахме като китайски завод:

[Изображение: 7639_10200297803946031_1686632473_n.jpg]

[Изображение: 27146_10200297829186662_2073849302_n.jpg]

Мерси за идеята,е това сътворихме с колегата в бързината Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Ето и моето творение! Благодаря за оригиналната идея!

LG G5
Цитирай

Колеги, преди доста време бях поръчал едно калъфче, но се забави доста и сега ми е излишно, понеже съм с бял телефон. Ако някой ... му го подарявам(ако не е от Пловдив, ще си плати само доставката). Калъфчето е същото от фотото по-долу.
[Изображение: %24T2eC16h,!zQE9s3suFRUBRSipBl4vw~~60_12.JPG]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Бих се радвал да платя калъфчето! Търся по магазините, но не намирам!

LG G5
Цитирай

Писах ти на лични. Твое е, но ще ти го изпратя утре и в други ден е при теб. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря! Очаквам го с нетърпение! Майните са големи Хора :bow: (И аз съм родом от Тайна-майна! )

LG G5
Цитирай

connectix написа:Благодаря! Очаквам го с нетърпение! Майните са големи Хора :bow: (И аз съм родом от Тайна-майна! )
Offtopic Аз пък си взех сгодна женица от там(Майнинград)!И верно,вече няколко години и все още си е сгодна! Tooth :cheers:
Цитирай

Geen написа:Аз взех такова калъфче за 12 кинта и засега съм доволен, поне мога да го оставям върху някаква повърхност спокойно. Big Grin

[Изображение: WedDcXe.jpg]

Малко си се прецакал аз за 13лв. взех същото + протектор за екран 2бр. от PDAShop. Калъфчето става синкаво ако го носиш в джоба на дънки.

Sony Xperia Z
Цитирай

За голямо съжаление, да Tooth

Samsung Galaxy SIII | Galaxy Nexus | Google Nexus 7 | Sony Xperia Z
Цитирай

Аз взех същото за 8 и 95 от италинеа.нет, черно Smile
Пратиха ми код за 20% отстъпка, за жалост е валиден само 15 дни, така, че ако някой иска да поръчва от сайта им, да ми пише и ще му дам кода Smile

Да сте виждали в български сайт от онези калъфи, които се слагат на ръката/рамото/бицепса, че съм доста запален по спорта и по-конкретно фитнеса. Със стария телефон нямаше дертове, но този ми идва малко голям за джобовете на шортите, пък и ме е страх да не го натисна нещо.
Цитирай

Ще купувам защитно фолио за гърба на телефона. Двоумя се кое да избера -

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Sony-...1167219692
или
http://www.amazon.co.uk/atFoliX-FX-Clear...roduct_top

Целта е да намаля отпечатъците от пръсти, които са ужасяващи, след като свалих заводския пртектор.
Цитирай

при мен от както свалих протектора и изчистих ХУБАВО стъклото събира по-малко отпечатуци от преди

Embrace the hate
Цитирай

A от къде може дa си вземa докa.
Цитирай

brutal_noise написа:при мен от както свалих протектора и изчистих ХУБАВО стъклото събира по-малко отпечатуци от преди

Какво ще рече "хубаво"? Чистих го в продължение на два часа с лакочистител. Няма останало лепило, поне не видимо.
Цитирай

Еми да и аз горе-долу толкова търках... деа знам, иначе и двата протектора изглеждат добри

Embrace the hate
Цитирай

jpguy написа:
brutal_noise написа:при мен от както свалих протектора и изчистих ХУБАВО стъклото събира по-малко отпечатуци от преди

Какво ще рече "хубаво"? Чистих го в продължение на два часа с лакочистител. Няма останало лепило, поне не видимо.

Другият вариант е два часа да си търкаме ръцете с лакочистител и тогава да бараме телефона Big Grin Lol
Сега сериозно, много е гадно това с отпечатъците но няма как Ако някой знае все пак за протектор който не задържа отпечатаци да сподели

Sony Xperia Z ; Sony Xperia Tablet Z ; HTC Nexus One ; Asus Nexus 7
Цитирай

има, но са цифри
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2192682 пример
Този е доста по-евтин и доста го хвалят:
http://dx-box.com/benks-hsr-fingerprint-...ria-z.html
Има и вариант за хората, които не искат да ползват протектори
http://www.amazon.com/Anti-fingerprint-O...B008HVBU9O
Аз лично мисля да си поръчам този на бенкс. Като дойде ще му направя едно ревю и ще пиша.

Embrace the hate
Цитирай

Един въпрос към тези които са направили докстанция Smile usb кабел от sony eriksson k750 става ли за целта?
Мисля да си правя някаква поставка за зареждане, но за в колата :/
Цитирай

mazda написа:Един въпрос към тези които са направили докстанция Smile usb кабел от sony eriksson k750 става ли за целта?
Мисля да си правя някаква поставка за зареждане, но за в колата :/

Да, става.

brutal_noise написа:Този е доста по-евтин и доста го хвалят:
http://dx-box.com/benks-hsr-fingerprint-...ria-z.html

В комплекта влиза ли протектор за гърба на телефона?
На картинката са дадeни преден и заден протектори, докато в описанието пише:

Package Includes

Screen Protector x 1

?
Цитирай

До колкото разбрах от хората в хда, които са с него има и заден протектор

Embrace the hate
Цитирай

В Xda имаше тема за този протектор, 2 трябва да са, аз имам поръчка от няколко дни, като дойде ще пиша.
Цитирай

От раздялата ми със Z-ката, имам в шкафа комплект скриинпротектори на XtremeGuard. Ако някой мине през офисът ми да си ги вземе, му ги подарявам.

Едит: Утре пътуват към колега от форума. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Някой случайно да има опит с безжичните джоистици, че искам да си взема някой по на сметка, а си нямам хабер.
Да сте срещали калъфи за рамо(armband) по българските сайтове или в някой магазин?
Цитирай

Промоция в Техномаркет - оригиналната докинг станция за 69 гущера.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

AMG написа:Промоция в Техномаркет - оригиналната докинг станция за 69 гущера.
колега не е промоция нормалната цена си е Confusedtupid:

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)