Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Real Racing 3
#51

pikpik написа:Няма как да накараш кеша да си тегли от плей стора. Направи ми впечатление, че при мен от 60% нагоре се изтегли много бързо.

Колега, ако я играеш на нексус 4 и ти е от плейстор, може ли да кажеш колко ти е кеша ? Smile
Мерси предварително.

POCO F1
Цитирай
Аксесоари
#52

Това приложение не е съвместимо с вашето устройство GLOBUL Samsung GT-I8160.

Тези сигурно се шегуват с мене!

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#53

Все пак при мен RR2 изглежда по-добре...има отблясъци от асфалта и по-добри текстури и АА...и е 2.5 гб срещу 1.3.

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#54

Някой може ли да прикачи инсталационния файл на играта, че онези от първи пост се инсталират, но не тегли нито кеш, нито нещо друго, а се самозатваря след няколко секунди.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#55

на asus tf300 изглежда доста зле Huh
Цитирай
#56

5 пъти вече свалям и трия кеша и не иска да тръгне на S2-Ката :capitulation: Изхвърля ме при маймунката още при стартирането.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#57

Играта ми харесва. Изтеглих я от play store, изтегли ми кеша и тръгна Smile Dance

Galaxy Note II
Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Цитирай
#58

Върви перфектно на експерия с. На 2-ката ми се скриваха колите, на тази всичко е перфектно. :–)

Choosing...
Цитирай
#59

Добре, че времето за ремонт и ъпгрейд тече и докато не си в играта, иначе ако беше само докато играеш... Lol
Цитирай
#60

Някой с Арк/Арк С ще сподели ли дали тръгва,защото от гугъл плей пише,че е несъвместим,но дръпнах апк-то от първия пост и сега ми тегли някакви неща.Ако някой е подкарал играта на дадения телефон,моля да каже откъде си е дръпнал апк-то.

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#61

Аз съм с HTC One X и на мен ми пише, че е несъвместимо с телефона ми. Доста странно...

HTC One X ➡ HTC 10
Цитирай
#62

felipe_massa94 написа:Някой с Арк/Арк С ще сподели ли дали тръгва,защото от гугъл плей пише,че е несъвместим,но дръпнах апк-то от първия пост и сега ми тегли някакви неща.Ако някой е подкарал играта на дадения телефон,моля да каже откъде си е дръпнал апк-то.

Не съм с арк с, но процесора и ускорителите май са ни 1 и същи. На мини про с 2.3.4 работи перфектно без грам засечка, после ще редактирам мнението за снимки от ICS и GB версиите да видя дали има разлика Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#63

Как се прави мултиплеар, поканих един приятел от ФБ, показа ми го на екрана, обаче после ?!


[note=###Модератор###]

Хайде без подобни писаници следващия път!

[/note]

Note, Samsung Note
Цитирай
#64

Хммм сега ще деинсталирам тази от първия пост и ще пробвам от гугъл плей да видим какви са разликите.Тази е 2.90 ГБ

А бе защо пак се промени и пише,че е несъвместимо с телефона ми еее :facepalm: Какво става с тоя гугъл плей :unknw:

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#65

Аз съм с апк-то и нямам никакви проблеми кеша се изтегли доста бавно но всичко е на 6 и не ми иска интернет зада играя .. Tongue

LG G2 16GB BLACK
Цитирай
#66

Отново съм удивен от възможностите на моето просто китайче за 200лв.Играта я дава, като съвместима в Google Play.Изтеглих я, дръпна си кеша за около 15 минути и тръгна гладко и безпроблемно.
Като свикна с управлението, ще се включа и аз в multiplayer-а.
Големината на кеша е 1,09 GB :cheers:

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#67

Най-сетне и аз я подкарах на моят телефон. Апк-то е с версия 1.0.56 http://www18.zippyshare.com/v/33637152/file.html. Играта заема след като си свали датата 1.4гб.

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#68

Май не е съвместима с PowerVR SGX540 :unknw:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#69

Играта литна от първият път на неото , много добра графика и добре оптимизирана , единствено забелязвам лек лаг в началото на състезанието , заради многото коли. Намерих нещо интересно из форума на XDA , относно графиката, надявам се , че няма да е проблем направо да го поста тук

I think I've found a simpler way to get manual graphics quality!
For example it should give yo real-time reflections on Nexus 7.

Go to /sdcard/Android/data/com.ea..games.r3_row(_na)/.depot/eds/

Here you have 4 files:
AndroidLow.plist (blurry textures, no real-time reflections with only clouds) > I think this is Nexus 7 default
AndroidMid.plist (blurry textures, shadows from bridges on the car)
AndroidHigh.plist (normale textures, real-time reflections of bridges and so) > I think this is Galaxy S3 default
AndroidXtraHigh.plist (detailed textures, real-time reflections of bridges and so)

Just check what config file your device is currently using - or guess it - and rename it to "__Android..." to have a backup if the method isn't working for you.
Then select the choosen config file, copy it and rename it to the name you changed above.

This worked for me on my Galaxy S3 where I had full reflections.
I copied "AndroidLow.plist" over all other 3 files and - I only had the default reflections, only clouds.
With "AndroidXtraHigh.plist" I had very much details and low FPS when many cars are visible...

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#70

Wub Wub написа:Аз съм с HTC One X и на мен ми пише, че е несъвместимо с телефона ми. Доста странно...
Пробвай пак Smile Свалената версия от маркета върви идеално на One X Smile
Цитирай
#71

Ех, чак утре ще мога да я пробвам, така или иначе изтрих Most Wanted защото се издразних че не мога да мина една писта със злато, така че памет има Lol

Между другото колко точно е изтегления кеш на SGSII? Да не се окаже че трябва и друго да трия....
Цитирай
#72

Инсталирах я на Ноут 2,играта тръгна,върви перфектно,графиката Е супер!Мястото което ми заема е 1200мб!

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#73

Пуснах я на медиум сега е супер :thumbup: на по-високите режими също върви,но с влачене.

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#74

Хах.... много странно, на обяд си свалих играта на експериа нео от маркета , а сега пише , че не е съвместимо с моето устройство. Междо другото и с право , по време на игра не лагва но след 2-3 минати писти играта забива и телефона се ресва. Дано скоро да я оптимизират и да я играем бес проблеми
С GameGuardian(хак за пари , злато и т.н.) успях да модна парите и златото , но веднага след като му задам новите стойности , например за златото се увеличава и след това пак се връща на старите стойности. Явно са вкарали някаква защита , дано да я кракнат скоро , че с тоя режим е много кофти

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#75

Ето я и в apk mania http://www.apkmania.co/2013/02/real-raci...9-apk.html.
Работи ми супер само не знам защо пише в маркета, че не е съвместима. Dance

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)