Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Real Racing 3
#76

intoxication написа:Хах.... много странно, на обяд си свалих играта на експериа нео от маркета , а сега пише , че не е съвместимо с моето устройство. Междо другото и с право , по време на игра не лагва но след 2-3 минати писти играта забива и телефона се ресва. Дано скоро да я оптимизират и да я играем бес проблеми
С GameGuardian(хак за пари , злато и т.н.) успях да модна парите и златото , но веднага след като му задам новите стойности , например за златото се увеличава и след това пак се връща на старите стойности. Явно са вкарали някаква защита , дано да я кракнат скоро , че с тоя режим е много кофти
Гледам,че си с ICS.
Аз сега тегля кеша на за моето нео което е с GB 2.3.4 и по-късно ще пиша как върви при мен.
Но щом ти си я подкарал на 4.0.4 значи при мен ще лети Tooth

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако може после да споделиш как е на GB(и дали е рутнат/моднат).И в play store играта излиза ли ти , защото за моето нео вече я няма :facepalm: . Отдавана мисля да махам тоя ICS и ако играта се даржи добре на GB още днес казвам сбогом на ice cream shit Tooth

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#78

intoxication написа:Ако може после да споделиш как е на GB(и дали е рутнат/моднат).И в play store играта излиза ли ти , защото за моето нео вече я няма :facepalm: . Отдавана мисля да махам тоя ICS и ако играта се даржи добре на GB още днес казвам сбогом на ice cream shit Tooth
С GB ще можеш да си играеш спокойно игри!Аз с ICS не можех да играя MW ,но с GB летеше Smile
Колко време се тегли кеше за тази игра?Вече минаха 50 минути и още се тегли Huh
В плей стора не ми излиза,дръпнах я от тук.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#79

На мен MW на ICS ми летеше без грам лаг(като се има в предвид ,че бях с новите JB drivers за адрено)
Тегленето зависи много и от нета.На мен в нас с домашния Wi-FI първите 30% се теглиха 20-30 минути и после останалото за има няма 10мн.Ако искаш рестартирай играта може да е забило нещо , той кеша се запазвал

Някои има ли информация как се даржи играта на СГС3 с JB , че таман очаквам моя да пристигне скоро от Англия :whistle:

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#80

intoxication написа:На мен MW на ICS ми летеше без грам лаг(като се има в предвид ,че бях с новите JB drivers за адрено)
Тегленето зависи много и от нета.На мен в нас с домашния Wi-FI първите 30% се теглиха 20-30 минути и после останалото за има няма 10мн.Ако искаш рестартирай играта може да е забило нещо , той кеша се запазвал

Някои има ли информация как се даржи играта на СГС3 с JB , че таман очаквам моя да пристигне скоро от Англия :whistle:
Докато вървеше нормално Big Grin изведнъж заби и ме изхвърли :facepalm: .
Или играта не е оптимизирана като хората или щайгата не става вече.
Кеша при мен е 2,37GB

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#81

И мен ми прави такива номера , но чак след 1-2 състезания.То играта , че не е оптимизирана не е , ама и щайгите вече наистина са си поостарели , няма какво да се льжем. Дано да има подобрения , че не ми се сменя телефона само заради една игра.
Охоо 2гб. , че и нагоре , страмна работа.Според мен не си истеглил правилното АПК.
На мен играта ми е 1гб , незнам ти какво си теглил.Може и затова да ти прави номера.Пробвай с друго Апк , или чакай до утре да кача кеша от моята

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#82

След като изтеглих апк-то от първия пост и го инсталирах,пуснах играта и след няколко секунди (на 1-2 завой от пистата) се случва това,което описах в една тема в раздел проблеми,а именно https://www.androidbg.com/forum/topic585...-igri.html (играта забива на пауза).След като си поиграх да опитам отново и отново,се случваше абсолютно същото.На един път след като заби,телефона се рестартира,но при пускането,УСПЯХ ДА ЗАВЪРША УСПЕШНО СЪСТЕЗАНИЕТО Dance След това обаче,като си купих кола и пуснах друг състезание се появи една грешка,която излезе 1-2 пъти още на първото състезание след като инсталирах играта,а грешката е тази:

[Изображение: screenshot2013022820081.png]

Моля ви,ако някой може,нека помогне,защото играта е страхотна.Не знам дали да не върна до 2.3.4 андроида и дали ще се оправи,но ще е много жалко,ако не мога да играя тази игра...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#83

Пробвай да му направиш един репеир през PCC. Ако и на други игри ти прави тези номера

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#84

Ето линк към 1.0.56 от apkmania - https://www.dropbox.com/s/fgs68xsn4jjw4y...1.0.56.apk

Сутринта играта беше съвместима с телефона ми, а сега не е. Играта с GB върви без грешка. Сложих ICS да видя как е и е доста по-зле. Небето ми беше черно(може би бъг в кернела). Играта лагваше малко, но след 2-3 минути игра и се оправи. Ще се минава на GB явно...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#85

Пистите и колите са същите като на Race Driver GRID :thumbup: Навремето много я играех Rock Накефен съм :thumbup:
пп На адрено 220 препоръчвам да си пуснете медиум ... има шейдър на пътя и отражения,по-детайлни модели и текстурии изглежда много по-добре на цената на пренебрежимо забавяне при 20+ автомобила на екрана

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#86

Успях да модна парите и златото Cool :thumbup: . Теглите GameKiller и с него локвате парите на избрана от вас сума

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#87

intoxication,след преинсталация със SUS се получи това спиране на игрите...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#88

intoxication написа:Успях да модна парите и златото Cool :thumbup: . Теглите GameKiller и с него локвате парите на избрана от вас сума
И с него не става връща парите както са си били ...
Цитирай
#89

Става става то , избирай да ти ги Lockne, аз сам с версия 2,5

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#90

Доста добре вървяла и на арка(до колкото забелязвам с не пълни ефекти). Ако освободя място на SD-то мога да пусна процесорното рендиране и да я метна Dance
[video]http://www.youtube.com/watch?v=5fo3JSirvsg[/video]

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, .587(1.6Ghz OC) 32GB class10 Kingston + tuned Sony Ericsson K800i
Modeler and texturer in the Excalibur team!
Цитирай
#91

G.Trenchev написа:Пистите и колите са същите като на Race Driver GRID :thumbup: Навремето много я играех Rock Накефен съм :thumbup:
пп На адрено 220 препоръчвам да си пуснете медиум ... има шейдър на пътя и отражения,по-детайлни модели и текстурии изглежда много по-добре на цената на пренебрежимо забавяне при 20+ автомобила на екрана

Може ли да кажеш откаде да наглася на медиум или на най-ниска графика? Търся, но не намирам...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#92

И на мен ми варви бес лаг но от време на време тела се ресва...
Ако не е тайна можеш ли да кажеш какво е това процесорно рендиране и как бачка?

@krasimiretov в по предните постове е обяснено как става

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#93

krasimiretov написа:
G.Trenchev написа:Пистите и колите са същите като на Race Driver GRID :thumbup: Навремето много я играех Rock Накефен съм :thumbup:
пп На адрено 220 препоръчвам да си пуснете медиум ... има шейдър на пътя и отражения,по-детайлни модели и текстурии изглежда много по-добре на цената на пренебрежимо забавяне при 20+ автомобила на екрана

Може ли да кажеш откаде да наглася на медиум или на най-ниска графика? Търся, но не намирам...
Поста на intoxication от миналата страница

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#94

Чакам от googleplay да я направят съвместима..сигурно е бъг

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#95

intoxication написа:Става става то , избирай да ти ги Lockne, аз сам с версия 2,5

И с Lock при мен не става. Ако може да напишеш как точно става номера ще е добре, защото както аз го правя не става постоянно се местят парите на различни стойности и не ми дава да си купя друга кола.
Цитирай
#96

Как променяте графиката? При мен върви добре, освен на старта с 20 коли.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#97

Колеги абе излиза ми нещо и немога да играя играта,ще ми кажете ли какво да правя http://prikachi.com/images/957/5932957F.png :cheers:

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#98

Цъкни на квадрадчето и дай accept

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#99

Чист инстал на S3 от маркета ,свали си кеша и ме изхвърли.Повторен старт пак така ,рестарт на телефона и тръгна.Има си лаг при повечко коли даже ме изхвърли един път.
Цитирай

Alien94 написа:Цъкни на квадрадчето и дай accept
Не става братле,цъкам и пак си е същото!Това още от одеве го правя и пак си седи на това положение!

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)