Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)

здравейте, имам проблем със синхронизациата на гмайл-а и гугъл мюзик. като отворя гмайл и седи постоянно, че се синхронизира и че след малко ще съм в пощата си, но уви не става..
Цитирай
Аксесоари

Кога потребителите с 10.1.A.1.350 да очакваме ъпдейта ?

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай

xda->download->flashtool->update Smile

Embrace the hate
Цитирай

То май почти всички сме с тоя софтуер.
Цитирай

the7one написа:То май почти всички сме с тоя софтуер.
Точно така!

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

Не знам дали си внушавам, но след новия ъпдейт, звукът в слушалката е значително по-силен според мен!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Една молба - може ли някой да влезе в гугъл плей и по точно на това приложение!? През телефона като опитвах, направо ме изхвърля :unknw: наложи се да го инсталирам през компютъра. Искам да разбера проблема дали е само при мен.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Не съм с телефон на Сони но при мен проблеми няма.Все пак някой друг с Xperia Z да пробва.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

Да, аз също пробвах от други телефони, но само при Z-ката крашва.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Когато се използват 3rd party апликации като MX Player, видеото върви ли на цял екран или бутоните на екрана продължават да стоят?
Цитирай

При мен не крашва инсталира се без проблем !

iPhone 6S Plus / Galaxy Note 5
Цитирай

@">pikpik
Близо седмица съм с това приложение и работи перфектно. Wink Smile

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай

Някой махал ли е фабричния протектор, за да каже дали пада логото, че ми се случи една случка и мисля да го махна, че се надра и да сложа друг?
Цитирай

gdavidoff написа:@">pikpik
Близо седмица съм с това приложение и работи перфектно. Wink Smile
Да, работи перфектно, просто влизам от телефона в мои приложения(преди да го инсталирам) и като цъкна на него, маркета ми крашваше. Сега като съм го инсталирал, няма грижи. :unknw:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Когато някой ми звъни и искам да mute-на телефона, единствения начин това да стане е да натисна Power бутона или volume + или - Не намирам опция да го направя така че като обърна телефона с дисплея надолу или като си сложа ръката върху самия дисплей да се mute-не. При вас така ли е? Ако е така дали ще го има като екстра с ъпдейт някакъв?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

Здр Колеги

Интересува ме кога ще е достъпен този прословут ъпдеит за потребителите на Сони Z с версия 10.1.А.1.350 защото телефончето ми взе все по често да изключва от самосебеси и се налага хард ресет с задържане на копчето за усилване и копчето за звука за да се включи отново Sad и чесно казано това взе да ме притеснява. Четох че на някои колеги телефоните дори и с този метод не са тръгнали - да не ме сполети и мен същата съдба? Изобщо някои има ли по подробна информация за този проблем и евентоално неговото решаване. Мерси предварително за отговорите поздрави от мен .
Цитирай

kiselina777 написа:Здр Колеги

Интересува ме кога ще е достъпен този прословут ъпдеит за потребителите на Сони Z с версия 10.1.А.1.350 защото телефончето ми взе все по често да изключва от самосебеси и се налага хард ресет с задържане на копчето за усилване и копчето за звука за да се включи отново Sad и чесно казано това взе да ме притеснява. Четох че на някои колеги телефоните дори и с този метод не са тръгнали - да не ме сполети и мен същата съдба? Изобщо някои има ли по подробна информация за този проблем и евентоално неговото решаване. Мерси предварително за отговорите поздрави от мен .

Здравей! Моят съвет е да не чакаш ъпдейта, а да флашнеш с флаштула този:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2200945

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

geopit написа:
kiselina777 написа:Здр Колеги

Интересува ме кога ще е достъпен този прословут ъпдеит за потребителите на Сони Z с версия 10.1.А.1.350 защото телефончето ми взе все по често да изключва от самосебеси и се налага хард ресет с задържане на копчето за усилване и копчето за звука за да се включи отново Sad и чесно казано това взе да ме притеснява. Четох че на някои колеги телефоните дори и с този метод не са тръгнали - да не ме сполети и мен същата съдба? Изобщо някои има ли по подробна информация за този проблем и евентоално неговото решаване. Мерси предварително за отговорите поздрави от мен .

Здравей! Моят съвет е да не чакаш ъпдейта, а да флашнеш с флаштула този:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2200945
2-рата част на архива не мога да я разархивирам...

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

Basaev написа:
geopit написа:
kiselina777 написа:Здр Колеги

Интересува ме кога ще е достъпен този прословут ъпдеит за потребителите на Сони Z с версия 10.1.А.1.350 защото телефончето ми взе все по често да изключва от самосебеси и се налага хард ресет с задържане на копчето за усилване и копчето за звука за да се включи отново Sad и чесно казано това взе да ме притеснява. Четох че на някои колеги телефоните дори и с този метод не са тръгнали - да не ме сполети и мен същата съдба? Изобщо някои има ли по подробна информация за този проблем и евентоално неговото решаване. Мерси предварително за отговорите поздрави от мен .

Здравей! Моят съвет е да не чакаш ъпдейта, а да флашнеш с флаштула този:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2200945
2-рата част на архива не мога да я разархивирам...


Двете части са свързани -изтегляш ги и разархивираш първата-получаваш FTF файл около 720 MB.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

ползвай 7zip

Embrace the hate
Цитирай

brutal_noise написа:ползвай 7zip

Да и аз ползвам 7zip!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

7zip ползвам... но не мога да разбера втората част на архива в папката в която е разархивирана първата част ли да поставя, след като не иска да се разхивира?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

със 7зипа отваряш 1вата част цъкаш екстракт, избираш папката и екстрактваш и ти излиза целия фаил

Embrace the hate
Цитирай

brutal_noise написа:със 7зипа отваряш 1вата част цъкаш екстракт, избираш папката и екстрактваш и ти излиза целия фаил
Направил съм го, а автората част, която не иска да се разархивира какво да я правя?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

те трябва заедно да се разархивират,ако не се справяш адни ме в скайп и ми прати архивите, ще ти върна целия файл...

Embrace the hate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)