Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)

brutal_noise написа:те трябва заедно да се разархивират,ако не се справяш адни ме в скайп и ми прати архивите, ще ти върна целия файл...
Благодаря, имаш лично съобщение

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
Аксесоари

Интерснува ме на root-нат телефон, стоков rom, kernel ако ползвам NL Update-а с Flashtool.exe ще сработи ли? Или другия вариант след update може ли да се root-не телефона пак?

iPhone 4 @ iOS 5.1.1 | Samsung Galaxy S GT-I9000 @ Android 4.2.1 | Samsung Galaxy Tab 10.1v @ Android 4.0.4 | Sony Xperia™ Z @ Android 4.2.1 |
Цитирай

nullcx написа:Интерснува ме на root-нат телефон, стоков rom, kernel ако ползвам NL Update-а с Flashtool.exe ще сработи ли? Или другия вариант след update може ли да се root-не телефона пак?


Здравей! След като ъпдейтнеш през Flashtool, ще трябва пак да си рутнеш телефона и да си сложиш CWM-няма никакъв проблем! Поздрави!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Basaev написа:Когато някой ми звъни и искам да mute-на телефона, единствения начин това да стане е да натисна Power бутона или volume + или - Не намирам опция да го направя така че като обърна телефона с дисплея надолу или като си сложа ръката върху самия дисплей да се mute-не. При вас така ли е? Ако е така дали ще го има като екстра с ъпдейт някакъв?

Тази функция никога я е нямало във стоковите фърмуери на Сони, не мисля и че ще я добавят.
Предполагам сума ти приложения има в Play за тази цел.
Цитирай

Имам следният проблем - когато ми звънне телефона и като вдигна понякога вдигам на високоговорител, което е малко скофузно когато съм в компания или където има доста хора около мен.. къде може да е проблема? Тъй като бутона за високоговорител гледам не е натиснат (да речем с ухото или нещо подобно) ?
Цитирай

След ъпдейт до 10.1.А.1.434 вече нямам мобилен интернет, не иска да се включва

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

Искам и да питам дали има приложение, което като го пусна да изключва всякакви приложения и функции на телефона, които карат батерията да пада по-бързо? Като пусна телефона да се зарежда и презнощта се събудя и видя, че е зареден го изклчвам от зарядното и като се събудя да речем към 9 и 30 - 10 батерията е на 85 процента, което е абсурдно.

Някой нещо да удари едно рамо? Или поне да каже кое да изклчвам и кое да видя дали е включено, аз да не ми пада батерята бързо - 3-ти заряд ми е батерята в момента и ме притеснява доста това.
Цитирай

theworldleader написа:Искам и да питам дали има приложение, което като го пусна да изключва всякакви приложения и функции на телефона, които карат батерията да пада по-бързо? Като пусна телефона да се зарежда и презнощта се събудя и видя, че е зареден го изклчвам от зарядното и като се събудя да речем към 9 и 30 - 10 батерията е на 85 процента, което е абсурдно.

Някой нещо да удари едно рамо? Или поне да каже кое да изклчвам и кое да видя дали е включено, аз да не ми пада батерята бързо - 3-ти заряд ми е батерята в момента и ме притеснява доста това.
Това с включена Stamina mode или не?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

С включен мод.
Цитирай

... добавил ли си някакви апликации, които да са активни при включена стамина?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

Ами приложенията, които имам са фейсбук, месинджъра на фейсбук, инстаграм, уатсап и вайбър. Другите надали моеж да точат, като на фейсбук съм махнал нотификациите.

Друг сериозен за мен проблем е, че не мога да си влезна в гмейл-а, все пише че се логва и върти колелцето върти и нищо не става - Изчаква се синхронизиране - имейлът ви ще се покаже след малко. И така седи та седи и нищо?
Цитирай

Basaev написа:След ъпдейт до 10.1.А.1.434 вече нямам мобилен интернет, не иска да се включва
Аз, като си смених сим картата към микросим, нямах интернет и звънях на мтел, където ме прехвърлиха към сервизен оператор, който ми обясни от настройките какви неща да напиша и т.н.. Накрая се оправи, просто в настройките не беше въведен сървъра на мтел и другите подробности. Smile
Цитирай

the7one написа:
Basaev написа:След ъпдейт до 10.1.А.1.434 вече нямам мобилен интернет, не иска да се включва
Аз, като си смених сим картата към микросим, нямах интернет и звънях на мтел, където ме прехвърлиха към сервизен оператор, който ми обясни от настройките какви неща да напиша и т.н.. Накрая се оправи, просто в настройките не беше въведен сървъра на мтел и другите подробности. Smile
Аз съм от 1г. с микро сим, просто след ъпдейта се прецакаха настройките, и благодарение на brutal_noise ги въведох ръчно и тръгна

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай

theworldleader написа:Друг сериозен за мен проблем е, че не мога да си влезна в гмейл-а, все пише че се логва и върти колелцето върти и нищо не става - Изчаква се синхронизиране - имейлът ви ще се покаже след малко. И така седи та седи и нищо?
Последната актуализация на Gmail е проблемна.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Проблема го оправих като дадох в акаунти в гугъл и дадох на гмейл да се актуализира от там и стана Smile

п.п. Пичове, имам проблем.
Когато ми звъни телефона и вдигна се чува на високоговорител, а бутона за това не е натиснат? Като го натисна един път той светна и съответно е още на високоговорител, а втори път се изключва и разговора протича нормално..
Къде може да е проблема?
Цитирай

Колеги,не мога да уцеля правилният GPS.Пробвах линка даден от Генерала но той е към общата тема.Конкретно опитах IGО Primo с най-голямата възможна резолюция,но софт бутоните на телефона скриват част от екрана.След рестарт не се оправя.Преди време си играх в SYS.TXT за един друг телефон със софт бутони и успях,ама беше едно налучкване на резолюции,което не ми се ще да повтарям пак.Ако някой ползва някаква офлайн навигация и е доволен от нея-нека сподели.Бих пробвал и Навигон или Сиджик,само да тръгне!
EDIT:Решен е проблема!
Инсталирах си от раздела за GPS програмата Sygic 12.2.1 full и всичко е О.К.
Цитирай

@propov: Sygic Aura работи перфектно при мен Smile
Цитирай

Sygic легална версия работи без грешка.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Пичове, два пъти вече телефона ми когато е заключен се е изгасил сам и за да го пусна трябва да задържа бутона за пускане и бутона за увеличаване като ги задържам няколко секунди, за да се пусне. Къде може да е проблема?
Цитирай

С какъв ром си ? Стоковия ? 350/434 ?

Embrace the hate
Цитирай

Някой да е срещал информация, дали разположението на задната камера, светкавицата и отворът за вторият микрофон в докомо версията, е същото както на европейската версия?

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Мисля че са еднакви
https://www.androidbg.com/forum/post809542.html#p809542

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

brutal_noise написа:С какъв ром си ? Стоковия ? 350/434 ?

Стоковия - 350.
Цитирай

434 решава проблема със смъртните случаи Smile При мен поне вече и стамината работи винаги :thumbup:

Embrace the hate
Цитирай

brutal_noise написа:434 решава проблема със смъртните случаи Smile При мен поне вече и стамината работи винаги :thumbup:

Колега ти с офицялен ъпдеит ли си на телефона или такъв качен с флаш?!! на кои оператор си ? Мерси за това че потвърждаваш че ъпдеита оправя проблема с внезапната смърт. Сега ми остава да чакам тези от Глобул да им доиде кефа и да пуснат този ъпдеит най накрая за да си реш и аз проблема с моя телефон. Поздрави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)