Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)

Kobry 889 написа:Здравейте, колеги! Да ви питам дали сте забелязали когато правите видеоклип с телефона да има някакво насичане на клипа. Защото като заснемам клип и по време на заснемането му и после когато го гледам ( дали на ПС-то или на тела ) набюдавал насичане което не е много, приятно :/. Някой ако може да сподели дали и той има подобен проблем при видеото или някакво решение да сподели. Smile. Аз лично се съмнявам, че насичането може и да е от бъг във версията на О.С. Android. Поздрави!!!


Не, няма подобни проблеми при нито един клип сниман с моят телефон. Пробвай с друга програмка за снимане?
Цитирай
Аксесоари

Колко ви загрява xz-та?
Цитирай

Със сток. 350 МНОГО, с. 434 пак грее, но не чак толкова зловещо. С doomkernel и намалени волтажи почти не грее вече Smile

Embrace the hate
Цитирай

а този домкернел може ли да се инсталира само на ротнат тел или трябва да се отключва бл.
Цитирай

Трябва да се отключи бутлоудъра
Цитирай

Трябва да е отключен... за да сложиш който и да е кернел.
Цитирай

А до .434 ,как да си ъпдейтна телефона?
Цитирай

Чети , колегата GHOSTFACE го е описал в една от важните теми, освен това е повтаряно 39184023420834 пъти Tongue

Embrace the hate
Цитирай

До колкото гледам в ревютата, телефона е с микро сим. Каква е процедурата, в глобул/германос ще ми подменят картата или ще ми ремонтират старата?
Цитирай

Ще ти я сменят, но може да ти искат пари. Ти обаче, ако закупуваш от тях телефона настоявай да е безплатна.
Цитирай

Аз си взимах телефона от Германос и ми смениха картата на микто сим безплатно. За това би трябвало ако си взимаш телефона от Глобул да ти я сменат без да доплащаш. Но за другите оператори не знам кави са им тарифите за подобни дейности. :thumbup:

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай

При Mtel също е безплатна смяната на SIM от mini към micro/nano SIM, когато се закупува такъв апарат.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Тук разковничето е, че трябва от тях да е закупен телефона.
Ако е купен извън оператор ще те брулят пари. Smile
Цитирай

Май само при Виваком смяната е напълно безплатна. Иначе моят е купен от Германос, но в момента нямаха микро и ми дадоха нормална. На следващият ден отидох до офис на Глобул, обясних им и ми е смениха без питанки и безплатно.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

До колкото знам таксата за смяна на сим карта в Глобул е 12 лева. Което не е много малко! :capitulation: То това си е направо ново калъфче за телефона. Smile Wink

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай

И при Глобул смяната е безплатна АКО е купен от там апарата.
Цитирай

Предна камера, има или не?
Цитирай

Има, ако съдя по снимката която колегата Пропов качи(https://www.androidbg.com/forum/topic589...-z-p3.html), не само има, ами е и доста добра Smile
Цитирай

Има си телефона предна камера, тя е 2.2 MP, и прави клип на 1080p/30fps. Smile

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай

Kobry 889 написа:Има си телефона предна камера, тя е 2.2 MP, и прави клип на 1080p/30fps. Smile
И това е поредната уникална функция на този уникален телефон!
Цитирай

propov написа:
Kobry 889 написа:Има си телефона предна камера, тя е 2.2 MP, и прави клип на 1080p/30fps. Smile
И това е поредната уникална функция на този уникален телефон!
За това много си прав колега! Rock Dance

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай

Колеги,някой имал ли е проблем с SD картата? Моята е SanDISK ULTRA 32 GB, водят се по-бързи от обикновенните,но от време на време като започна да чета или изпълнявам файлове от картата,ми изписва,че е била извадена неочаквано и след това, подготовка за използване на SD картата. С вградените програми го прави и с изтеглените от маркета. Когато извадя картата и я сложа в адаптера и след това в компютъра,няма проблеми,копира си,разглеждаш файловете,четеш от тях,върви си нормално и с добра скорост-10-12 мб/сек.Картата е нова на 2 дена,не е ползвана от друг,освен мен.Преди да я вадя съм избирал от телефона менюто за безопасно вадене. Чудя се дали да я върна,но май проблема не е в нея .

SONY Xperia Z
Цитирай

stevensgr написа:Колеги,някой имал ли е проблем с SD картата? Моята е SanDISK ULTRA 32 GB, водят се по-бързи от обикновенните,но от време на време като започна да чета или изпълнявам файлове от картата,ми изписва,че е била извадена неочаквано и след това, подготовка за използване на SD картата. С вградените програми го прави и с изтеглените от маркета. Когато извадя картата и я сложа в адаптера и след това в компютъра,няма проблеми,копира си,разглеждаш файловете,четеш от тях,върви си нормално и с добра скорост-10-12 мб/сек.Картата е нова на 2 дена,не е ползвана от друг,освен мен.Преди да я вадя съм избирал от телефона менюто за безопасно вадене. Чудя се дали да я върна,но май проблема не е в нея .

И мойта е на SanDisk 16GB клас 10 и от време на време се бъгва но не съм пробвал друга за да видя дали от нея е проблема. Но щом до сега друг не се е оплакал сигрно е от нея и по специално марката SanDisk.

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай

edobg написа:
stevensgr написа:Колеги,някой имал ли е проблем с SD картата? Моята е SanDISK ULTRA 32 GB, водят се по-бързи от обикновенните,но от време на време като започна да чета или изпълнявам файлове от картата,ми изписва,че е била извадена неочаквано и след това, подготовка за използване на SD картата. С вградените програми го прави и с изтеглените от маркета. Когато извадя картата и я сложа в адаптера и след това в компютъра,няма проблеми,копира си,разглеждаш файловете,четеш от тях,върви си нормално и с добра скорост-10-12 мб/сек.Картата е нова на 2 дена,не е ползвана от друг,освен мен.Преди да я вадя съм избирал от телефона менюто за безопасно вадене. Чудя се дали да я върна,но май проблема не е в нея .

И мойта е на SanDisk 16GB клас 10 и от време на време се бъгва но не съм пробвал друга за да видя дали от нея е проблема. Но щом до сега друг не се е оплакал сигрно е от нея и по специално марката SanDisk.
Колеги тия SanDisk не ги знам колко са качествени! Аз лично съм на 32GB Micro SDHC A-Data Class10, много съм доволен от картата, като скорост и качество е наистина клас 10. А вече я ползвам доста време и до сега съм нямал никакви засечки с нея. :thumbup: Поздрави на всички! Smile

SONY XPERIA Z <<< Sony Ericsson Xperia NEO <<< Sony Ericsson K800i <<< Sony Ericsson F500i Smile Smile Smile
Цитирай

Днес го взех от Германос телефончето и там БЕЗПЛАТНО ми дадоха нова микроСИМ, като дори не беше нужно да връщам старата Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)