Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Poll] Преброяване на притежателите на Xperia Z

Взех си го от Виваком,за съжаление се оказа с изгорял пиксел и сега чакам да ми го сменят !!!

HUAWEI ASCEND P6 WHITE
Цитирай
Аксесоари

+1 Глобулски

SONY XPERIA Z Black / 32GB SD CARD / DK26 Docking Station White
Цитирай

1+ Глобул. Поиграх си 5-6 дни, получих желираният боб 4.2.2... Много съм доволен, но май ще трябва са се простя със Z-ката за месец, че имам грижа с дисплея - писах по темата в "срещани дефекти". Дано, когато ми го заменят (май няма как да се ремонтира), да му се радвам по-дълго Smile

Sony Xperia Z Black KitKat 4.4.2
Sony Xperia Arc S
Цитирай

Хайде да се похваля и аз! С 4.1.2 съм, но след малко четене може да му сложа и 4.2.2

SONY Xperia Z HUAWEI S7-931u
Android: 4.3 Android: 4.0.3
Цитирай

И аз съм вече с една Z-ка Android

||  Pixel 6  ||  Pixel 4 || Samsung Tab A7 ||
Цитирай

+1 черен от Германос

Sony XperiA S   LT26i  / SONY Xperia Z  C6603 / Samsung S5/S7Edge
Цитирай

Тези,които са купили телефона от виваком,може ли да ми кажете дали може да се ънлокне буутлодера или е заключен?
Цитирай

От днес около 17:30 ме бройте и мен с един ZL неоператорски, идващ директно с 4.2.2 Dance :thumbup: Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Е и аз да се похваля черно Z-че от Mobilestyle Rock

HUAWEI P40 PRO
Цитирай

+1 Globul

Xperia Z
Цитирай

joropv написа:Взех си го от Виваком,за съжаление се оказа с изгорял пиксел и сега чакам да ми го сменят !!!

+1
Цитирай

+1 бял
Цитирай

+1 черен
Цитирай

+1 черен
Цитирай

един СИН от мен

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай

Offtopic Колега, такъв цвят НЕМА.

Може би имаш в предвид Лилав/Виолетов
Цитирай

СИН???? не е ли лилав(purple)

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Не съм далтонист ,Точно ейтаково синьо е [Изображение: ktuy.png]
Лилава е единствено част от рамката

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай

Не че нещо, ама това е лилаво.
Цитирай

аз си мисля че тук вапроса не е кой какъв е макър че си е лилав,но и производителя го е написал (PURPLE)

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Offtopic бе и на мен ми синее... :coffee: :cheers: Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Всъщност на кутията пише purple ,но питах човека от който го купих и той каза че гърба му е сменян

Yarvik Tab 101 > Samsung Galaxy Ace > Lg Optimus 3D > Sony Erricson Xperia Play > Iphone 4 > Lg Optimus 4X > (В момента  Sony Xperia Z + Galaxy S3 (i9305) + Xperia Play (ICS))
Цитирай

hacker3220 написа:Всъщност на кутията пише purple ,но питах човека от който го купих и той каза че гърба му е сменян
това вече е друг въпрос Smile оригинално е лилав Smile Smile добре че не го е сменил с розов Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

+ oще един черен от Т-мобил германия пресен от вчера Smile

Xperia Neo 4.0.4 ICS==>Xperia J 4.0.4 ICS==>Xperia Z 4.2.2
Цитирай

+1 Черен с 4.2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)