Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Poll] Преброяване на притежателите на Xperia Z

Имал съм много телефони но като този,никога не съм имал,много съм доволен от машинката
Цитирай
Аксесоари

+1 и от мен!
Цитирай

+1 от мен Smile Confusedtupid:

Sony Xperia Z
Цитирай

Страхотен телефон
Цитирай

Хайде и аз да се присъединя Smile

Sony Xperia™ Z
Цитирай

1 брой черен
Цитирай

+1 Черен, мтел, перфектен, втора ръка без драскотинка, много съм доволен Smile :thumbup:

Sony Xperia Z
Цитирай

Бройте ме и мен. Бял от емаг. С него си замених стария ми и верен LG optimus 2

Samsung Galaxy S6
Цитирай

+1 Черен
Цитирай

+1 черен
Цитирай

Мтелски.......

Sony Xperia Z
Цитирай

Черен от Mtel Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай

+1 Глобул преди 20 дни

Sony Xperia Z Black
Цитирай

+1 и от мен купен втора ръка
Цитирай

+1 бял в отбора Wink

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

днес и аз замених старата си Xperia NEO с черен Xperia Z c6603, много красив и стилен телефон
купих о то смартфонбг за 560лв Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

И от мене един Черен от Мтел В момента го отключвам Tooth Tooth
Цитирай

колега,ние вече ще почваме да си пишем по минус 1 Smile почнахме към Z2 да тичаме Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

+1 14w24 съвсем пресничък

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай

Да се разпиша с един черен Z.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

+1 Но свикнах с 4.3 и тук с 4.4 съм малко разочарован от липсата на функцията за местене на приложенията на sd картата Sad

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

В 5.0 пак ще се върне Smile
Цитирай

+1 но го продавам, искам нов

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай

+1 Черен, купен от Глобул, но съм си на мтел и е с мтелската карта Smile Мисля да минавам на Xperia Z5

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

купих си го строшен от всякъде  за около 80лв, общо взето само платка и копчета бяха здрави, след търпеливо чакане да ми се доставят рамка, дисплей , тъч и лентов кабел на power бутона от CHINA , сглобих го последва мощно флашване  с flashtool последна версия, спях се на последния android 5.1.1 понеже най ми хареса, последва root i recovery ,сега съм горд собственик на реставриран Z c6603.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)