Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки и клипове от обектива на Xperia Z
#1

От заглавието мисля става ясно за какво става въпрос. Няма да е лошо за снимките, да се даде малко инфо с какви настройки са правени.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично съм разочарован. Очаквах доста повече...

Ето няколко снимки, правени днес.



Снимките имат exif, така че можете да видите с какви настройки са снимани.

=======================
Благодарности на Luba6ky!
Цитирай
#3

Има какво още да се желае, но това е на стандартните настройки 8МП? На екрана на телефона изглеждат Доста по-добре отколкото на Голям екранWink

Цитирай
#4

Нормално е на открито картинката да е по-добра. Шумоподтискането е доста лошо. Според мен трябваше да намалят резолюцията и да наблегнат повече над сензора, в частност на noice reduction-а. Тези 13 МП, не знам къде ще ги ползвате. Лично аз имам DSLR на Sony, който е 14МП и може би 10тина пъти ми се налагало да принтирам нещо, за което трябва такава резолюция.
Цитирай
#5

Една идея са по-добри от на S, фокуса при видео на тъмно е добре.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#6

Слагайте снимките в спойлер че отварянето на страниците ще стане :facepalm: .А и ще помоля да пробвате да снимате на 3 или 5(не съм сигурен дали я има като опция) мегапиксела да видим какво ще се получи, че бях постнал в другата тема за общите приказки за телефона едни семпли които никак не лъжеха-мисля че на 23 страница бяха.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#7

нека да не забравяме , че това е телефон, а не фотоапарат Smile
Цитирай
#8

Така е, на първо място е телефон. Смятам, че не би било затруднение от производителите да сложат някоя матричка от среден клас "сапунерки".

Ето още две снимки.

Цитирай
#9

значи не става за снимки тази Z-ка. мислех да я вземам ама щом е така... кой телефон би ми поръчал за хубави снимки?
Цитирай
#10

Как да не става Lol От андроидите на пазара в момента е тя Wink Чак хтц 1, като дойде, може да се говори за друго.
Цитирай
#11

scorpion75r написа:значи не става за снимки тази Z-ка. мислех да я вземам ама щом е така... кой телефон би ми поръчал за хубави снимки?
Nokia 808 или Canon/Nikon Big Grin

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#12

Ето малко снимки и от моят Xperia Z
Цитирай
#13

Пред зала Христо Ботев в Студентски град.

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#14

Някой може ли да покаже обиклновени снимки, в смисъл не панорамни. Също и в макро режим. Благодаря предварително.
Цитирай
#15

@ruskov Обикновена снимка Smile

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#16

shikaharu написа:@ruskov Обикновена снимка Smile
Много благодаря, дано и други потребители да се включат. Не знам, аз ли нещо недовиждам, но тая камера изобщо не е наред нещо. Всичко е толкова размазано..
Цитирай
#17

Горната снимка ако не забелязваш е свалена от Facebook. Как няма да е размазана.
Цитирай
#18

GH0STFACE написа:Горната снимка ако не забелязваш е свалена от Facebook. Как няма да е размазана.


Извинявам се много наистина снимка като мине през фейсбук много се размазва,снимката е 2.60 мб и когато искам да я кача тук в отговор ми изписва : Внимание! Следните грешки трябва да се коригират преди да се публикува мнението:
Избраният файл е твърде голям.

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#19

Качваш я в някой снимков сайт и даваш линк или image таг тук.
Цитирай
#20

[Изображение: t7jspc.jpg]

SONY XPERIA Z ! 08.03.2013 !
Цитирай
#21

Това сега е оргиналната така ли? Защото пак си е зле. Даже цветовете не са както трябва. За експозицията да не говорим
Цитирай
#22

Аз не съм разбирач и съм "вдигни щаркни фотограф". И тази снимка за мен е супер, няма какво повече да искам от телефон... :cheers:

Choosing...
Цитирай
#23

https://www.androidbg.com/sites/default/...shot-2.jpg

https://www.androidbg.com/sites/default/...shot-1.jpg

https://www.androidbg.com/sites/default/...shot-3.jpg

Ето няколко в по-голям размер.
Цитирай
#24

Първите две са супер :bow: :bow:
Цитирай
#25

Отчиташ факта, че времето е мрачно, нали?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)