Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси • Проблеми • Насоки - за HTC One M7 ¯´·.¸¸. -
#1

[Изображение: UP%20Thread%20Banner.png]


Ако имате въпроси, проблеми или решение на някои от тях, ползвайте тази тема, за да споделите!


[Изображение: UP%20Thread%20Banner.png]


-.¸¸.·´¯ Полезни връзки във форума ¯´·.¸¸. -

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#2

Цитат:Cпам и ненужна информация от тази тема ще се изтрива без предупреждение!!! Сами преценете какво, как и защо пишете тук!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#3

Може ли собствениците да споделят дали имат тия луфтове, за които се пише усилено?
Цитирай
#4

Аз на моя луфтове не забелязвам , но ако някой знае точно за какво става въпрос да напише , тъй като чета че имало оплаквания и от "падане на капачета" . Единствено при много вглеждане се забелязва ,че алуминиевите капачета на говорителите не са изляти с поликарбонатния корпус както е при алуминиевия гръб,а явно се монтират при сглобяването на телефона.

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#5

те са залепени и точно там се оплакват от разстояние между тях и пластмасовата лайсна.
Цитирай
#6

Сигурно за това става въпрос - http://cdn3.pcadvisor.co.uk/cmsdata/revi...ne_top.jpg

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#7

За това става дума:

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#8

kalin__ написа:За това става дума:


Моя излежда като на снимката която съм посочил по-горе. А тези на снимките са доста зле . Освен моя съм виждал още един HTC ONE на мой познат и също си е ОК. За съжаление перфектен телефон няма-при другите производители също има проблем,на iphone 5 пада покритието,на galaxy s4 при черния също чета тук във форума че има някакви проблеми с покритието ,червени петна и трптене на екрана, при xperia z също проблеми с пиксели и т.н. Просто при първите бройки явно трябва да се гледа при покупката.

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#9

Колеги , когато ми пратят снимки по блутут , защо ги няма в галерия после Sad ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#10

Току що пробвах - отиваш в галерия, дърпаш надолу да се рефрешне за всеки случай, после на my photos, после на all downloads. При мен си е там вътре.

htcone
Цитирай
#11

Аз на една бройка в магазина, така и не успях да ги изкарам тези снимки. А опитах рефрешване на галерията, рестарт (за да тръгне медия сканърът), изчистих датата на галерията и после пак ресет.

Сигурно е било нещо тъпо, но нямах време да се занимавам.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#12

Някой има ли този проблем при снимане, на видеото се вижда едно треперене на екрана
http://www.youtube.com/watch?v=rPoO0f_ObzY

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай
#13

Мерси много колега открих къде са снимките Smile

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#14

Здравейте,
някой дали може да ми каже дали има системен "Диспечер на задачи", защото не го намирам и не виждам от къде мога да си гася приложенията ( освен да си инсталирам от гугъл магазина )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#15

Махнали са го заради двата Гб РАМ памет. А като се има и в предвид, че Андроид по задължение се справя с това, тоест самия той си е "системен диспечер" и че се чувства спокойно в повечето рампамет, то няма и нужда да се занимаваш.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#16

Някой има ли представа дали като вляза в музика и е нагласено да е по изпълнители, а съответно той има няколко албума мога да си избера кой от тях да слушам :listen: Преди се натискаше изпълните и ти се отваряха всички албуми първо , от там избираш кой от тях или имаше и опция изпълни всички. Сега се отварят всичките в поредица по азбучен ред и ако искам да слушам определен, трябва да го търся с 'въртене' надолу :unknw:

П.П:
И другото което ще Ви помоля да кажете, ако сте го 'разцъкали' вече телефона, преди имаше отделен сигнал за СМС, за поща и системни сигнали, сега е само един? :capitulation:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#17

За всяко от изброените - СМС, за поща и системни сигнали в настройките на самото приложение можеш да зададеш тон

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#18

Колеги, някой им а ли добро решение с липсата на контакти в уинджета за набиране /дайлера/. Там просто няма контакти, което е отвратитетлно. Има Хора в дясно, но под имената няма номера, което не ги прави контакти. Освен това за да набереш някой, трябва да влезеш там и да избереш номер. Доста оплетено.
В менюто на дайлера, пък има само клавиатура за набиране и отгоре снимка с номер на последния разговор. Е за какво ми е тоя последен разговор там? Доста тъпо и безотговорно с най важната функция на телефона.

Аз намерих едно решение за показване на меню с контакти, от вида на стария сенс, но пак не е решение. Например в дайлера натискате 0 и горе в ляво със зелен шрифт се показва броя на всички запаметени номера. Цъкате там и се показват тия контакти в нормалия им вид с готовност за преглед или директно набиране. Но пак малко забатачено.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#19

с това дали ще може да се премахне "BlinkFeed", понеже в ревюто пишеше "Както казахме BlinkFeed е неизменна част от софтуера и не може да бъде премахнат." както и "След като отключим телефона, пред нас се разкрива още един от акцентите в One, а именно BlinkFeed. Това е вграден widget в менюто, който не може да се мести, оразмерява или променя. " Съответно ако се премахне, да се се върне обратно Smile

Който пита е глупак 5 мин., който не пита остава глупак за цял живот! 

Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work.
Цитирай
#20

Не, не може. Само ако е рутнат телефона. Но пък можеш да го направиш второстепенен екран, примерно да е в най ляво положение, а за начален да си направиш друг. то не стига, че са намалили скрийновете на 5, ами и един е почти неизползваем. Поне да имаше новини на български там.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#21

Колеги днес спря да ми актуализира местоположението , незнам защо ... рестартирах телефона 3 пъти и не , на какво се дължи ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#22

Мога ли да помоля някой колега, който вече си е купил телефона да ми каже дали по екрана може да се 'пипа/цъка' с ръкавици ?

Понеже при S4 е възможно, ме интересува дали и при One е така ? Smile
(примерно: http://www.youtube.com/watch?v=m4yHe9oTsHY)

п.п. извинявам се ако съм объркал раздела на въпроса Smile

The One
Цитирай
#23

RoSHaV написа:Мога ли да помоля някой колега, който вече си е купил телефона да ми каже дали по екрана може да се 'пипа/цъка' с ръкавици ?

Понеже при S4 е възможно, ме интересува дали и при One е така ? Smile

С латексови ръкавици го тествах току що и си работи без проблем, нямам под ръка кожени и не мога да кажа ДА на 100 % :coffee:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#24

Колеги защо спря да ми намира местоположението Sad някой ще ми помогне ли

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#25

HTCONEXXX написа:Колеги защо спря да ми намира местоположението Sad някой ще ми помогне ли

Потърси в XDA форума! Там мярнах някъде такива теми!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)