Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT/CWM-TOUCH] Galaxy S2-Plus i9105
#51

(2015-03-04, 17:40:51)forbidden8 написа:  Има ли разлика дали ще слагам рекавъри/руутвам 4.1.2 или 4.2.2? В смисъл фйловете едни и същи ли са? Във 4pda гледам, че на всички cwm/twrp пише 4.2.2.

Добре е да ъпдейтнеш до 4.2.2 и след това да правиш останалите манипулации Smile . Ако ще слагаш някой РОМ след това в хда пише точно какви са изискванията при инсталацията. Повечето изискват наличието на 4.2.2.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-03-05, 16:39:21)tda написа:  
(2015-03-04, 17:40:51)forbidden8 написа:  Има ли разлика дали ще слагам рекавъри/руутвам 4.1.2 или 4.2.2? В смисъл фйловете едни и същи ли са? Във 4pda гледам, че на всички cwm/twrp пише 4.2.2.

Добре е да ъпдейтнеш до 4.2.2 и след това да правиш останалите манипулации Smile . Ако ще слагаш някой РОМ след това в хда пише точно какви са изискванията при инсталацията. Повечето изискват наличието на 4.2.2.

Това ми е ясно. Интересуваше ме конкретно за 4.1.2 дали са същите файлове? 
Цитирай
#53

здравейте колеги,не рутвам за пръв път,рутвал съм доста телефони,както гледам и аз и много хора по света имат известния проблем че дори след правилното инсталиране на рековерито през один все си зарежда стоковото.....свалих 1000 рековерита вече и не става...някой разрешил ли е този проблем ?

ПС. стана както един от колегите беше написал в момента в които изпише пасс директно махнах батерията,махнал кабела и след това чудото стана  Big Grin Big Grin Big Grin

samsung galaxy s3
Цитирай
#54

Прилагам линк за Jerry recovery...понеже трудно се намира из интернет простанството Smile >> https://mega.co.nz/#!RdYw2JSA!qbtx6Mu5aJ...G6Abt0t1Z4


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#55

Тая тема става ли за i9105p ако не стама моля накой да сподели за тоя модел коя тема да ползвам за роот

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#56

Ето тема >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2663834


Ето и видео 



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#57

А я един друг въпрос, ясно е че с една камара програми, навигиране из менюта, махне на батерии и сумати щутотии, винаги се получават недоразумения: Няма ли достъпно приложение, което да върши цялата тази сложнотия, аз например поразрових, намерих няколко, но нито едно от тях не поддържа GT-I9105P?!

Edit: Намерих приложение, което руутва GT-I9105P, казва се iRoot, безплатно е, тегли се ТУК.

Току що си руутнах моя с това приложение.

Сега изникват други въпроси, кои системни приложения могат да се деинсталират, какви приложения има за руутнати телефони (за повишаване на производителността, удължаване на батерията)?
Цитирай
#58

Някой от вас ползвал ли е Kingo Root? Да каже дали работи?
Цитирай
#59

Работи, но аз лично не бих използвал повече никога в живота си... много проблеми с китайски апк които се инсталират директно след руута.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#60

(2016-03-01, 22:21:42)juliospasov написа:  Работи, но аз лично не бих използвал повече никога в живота си... много проблеми с китайски апк които се инсталират директно след руута.

Да, и аз сега го махнах.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)