Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root за почти всички Samsung Андроид телефони (без опасност от брик)
#1

Здравейте колеги. В тази тема ще разберете как най-лесно можете да руутнете своят Samsung андроид телефон. Нека да започваме.


Пробвайте и ако на вашият телефон става, пуснете един коментар за да може да ги добавя тук.

НОВ МЕТОД!

По-лесният начин:
Нов метод за всички самсунг и не само самсунг телефони (ще бъде добавен в първият пост).

Теглите това:



[Изображение: apk_17771_30596124.png]




Слагате .apk файла в телефона (може да си направите специална папка). Отваряте файл мениджър (или File Explorer) по ваш избор, аз ползвам заводският в самсунг. Намирате приложението и го инсталирате. Отваряте го и избирате Aragorn, ако не стане, избирате Gandalf - изпише ли Success вашият телефон е руутнат.

Оригинална тема:
XDA Dev

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари
#2

Писането на Кирилица е Задължително!
Цитирай
#3

galaxy express i8730
Цитирай
#4

Здр
При мен стана. Телефона се рестартира, и вече съм рутнат (със Галакси Експрес 8730 съм)
Имам един въпрос обаче.
Ако нещо стане с телефона и трябва да ползвам гаранцията, този руут може ли да се махне преди да го дам в сервиза?
Цитирай
#5

skynetoper написа:Здр
При мен стана. Телефона се рестартира, и вече съм рутнат (със Галакси Експрес 8730 съм)
Имам един въпрос обаче.
Ако нещо стане с телефона и трябва да ползвам гаранцията, този руут може ли да се махне преди да го дам в сервиза?


и мене ме итересува това !

HTC ONE M8 
Цитирай
#6

Може да се махне като се сложи официален ROM през ODIN. Ще добавя как се прави това, в идните дни.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#7

За xcover 2 нестава поне при мен изписва невалиден port пробвам го на windows xp ако това има значение?
Цитирай
#8

На Xcover 2 не става със сигурност пробвах го преди малко всичко се изпълнява по описаните стъпки но накрая не се е руутнал телефона

Samsung Galaxy Xcover2; Toshiba AT 300
Цитирай
#9

И на Samsung Galaxy Grand Duos не става.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#10

За него, виж тази тема.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

дайте нова връзка тази не работи , моля :wall:
Цитирай
#12

Линка в multiUpload работи. Току-що го тествах.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Samsung Galaxy Mega 6,3 не става .

SG MEGA 6,3 + Nokia Lumia 1020
Цитирай
#14

Нов метод за всички самсунг и не само самсунг телефони (ще бъде добавен в първият пост).

Теглите това:

[Изображение: apk_17771_30596124.png]

Слагате .apk файла в телефона (може да си направите специална папка). Отваряте файл мениджър (или File Explorer) по ваш избор, аз ползвам заводският в самсунг. Намирате приложението и го инсталирате. Отваряте го и избирате Aragorn, ако не стане, избирате Gandalf - изпише ли Success вашият телефон е руутнат.

Оригинална тема:
XDA Dev

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#15

При мен си стои така http://store.picbg.net/pubpic/4C/06/fb13...224c06.jpg

Samsung galaxy Fame s6810

а новият метод дори нямам Gandalf как да го оправя

Xiaomi Redmi Note 7
Цитирай
#16

Android SDK нали си инсталирал? Ако си - ще ти кажа какво да правиш, ако не - инсталирай го от тук:

http://developer.android.com/sdk/index.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#17

Аз го пробвах на Samsung Galaxy Wonder и като го отворя пише Select an action to execute after root и мога да избирам между Install SuperSu и Unroot ,след това пише Select an exploit in list above to potentially root your device и след това пише само Gandalf и като го избера ми пише Exploit result Failed :-(...Try another exploit if available (error #5) Някой знае ли как да го оправя ?
Цитирай
#18

става ли за samsung galaxy trend lite ? !
Понеже съм нов какво значи Брик ? мерси много!
Цитирай
#19

Да не ти запали телефона.....да се развали с една дума :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#20

Писането на Кирилица е задължително!
Цитирай
#21

евала момче за 1 сек. руут ас съм с samsung galaxy s2 GT-l9100 и стана текива хора трябва да има в форома Smile Smile Smile
Цитирай
#22

Съжелявам за глупавият въпрос, но направих всичко което е написано но как да разбера, че телефона ми е руутнат? :/
Цитирай
#23

Root cheker https://play.google.com/store/apps/detai....rootcheck

или търсиш иконката Superuser или SuperSu в приложнията

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#24

Здравейте не мога да изтегля файла от телефона ме изпраща в гугъл плей за тъч плеар а от компютъра на ilivid готово сега линка работи благодаря.
Цитирай
#25

georgi70 написа:Здравейте не мога да изтегля файла от телефона ме изпраща в гугъл плей за тъч плеар а от компютъра на ilivid готово сега линка работи благодаря.

И мен постоянно ме праща на ILIVID , дайте друг линк.

Xiaomi redmi 5 + 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)