Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WatchOn настройка за Bulsatcom HD

А някой имал ли е успех с управлението на ADB HD декодера на Близуу ?
Цитирай
Аксесоари

Току що ми се ъпдейтна Smart IR Remote for Galaxy S4 v1.3.2 и гледам, че има BULSATCOM:

[Изображение: 31b2a2ba4e8a62181ac014f47a01a3a5_270x480.jpg]

[Изображение: 4566dafebe42ffcc2f94fbf22100ebfb_270x480.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:Току що ми се ъпдейтна Smart IR Remote for Galaxy S4 v1.3.2 и гледам, че има BULSATCOM:

[Изображение: 31b2a2ba4e8a62181ac014f47a01a3a5_270x480.jpg]

[Изображение: 4566dafebe42ffcc2f94fbf22100ebfb_270x480.jpg]

Оооооо, това отдавна го има. Smile

Samsung Galaxy SIV White Frost XXUBMGA Rooted + Spigen Neo Hybrid White + SAMSUNG micro SD card 16GB Class 10
Цитирай

Някой успя ли да подкара Huawei STB-но на Виваком?

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай

Има ли напредък с HD декодера на Близуу ?

Samsung Galaxy S4 (rooted)
Цитирай

Как да подкарам за МСАТ

Samsung S20 PLUS
Цитирай

krizik написа:Как да подкарам за МСАТ
Ако на твоя декодер пише това отпред в дясно tf6100mc значи търси Topfield при мен работи Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Каква е настройката за приемника на N3 ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Здравейте,някой успя ли да подкара белите приемници на Виваком-Huawei ? В watchon има Huawei,но не го подкарва.
Цитирай

Тази програма Smart IR Remote for Galaxy S4 си заслужава парите на 200% . Дори вашето устройство да го няма в списъка, можете да пробвате много бутони от един огромен списък - понякога са малко разменени, примерно пише, че е за увеличаване за звука, а то е за сменяне на програмите, но това не е проблем. Намирате които бутони ви трябват и си правите custom дистанционно, като на всеки бутон пише каквото искате (или слагате каквато искате иконка). Така намерих почти всички бутони за set-top-box-a в едната стая, който не беше в списъка. Освен това, имат много добър съпорт и ако не можете да си намерите бутоните за вашето устройство, пишете им - ще направят всичко възможно за да ви помогнат (на мен ми обясниха как да си намеря бутоните).
Също можете да си направите смесени дистанционни. Аз например съм направил 1 дистанционно за хола, на което power бутона включва/изключва ЕДНОВРЕМЕННО устройството на мегалан и телевизора. Бутоните за звука са за телевизора, за смяната на програмите са за устройството на мегалан, за спирането на звука е към телевизора (а звука е винаги на 100% от устройството на мегалан). Освен това, със хардуерните бутони за увеличаване/намаляне на звука на телефона се увеличава/намаля звука на телевизора, а със Air Gesture на ляво и на дясно се сменят програмите (много е удобно, ако в момента се храня и искам да сменя канала - зависи какво ям де, но ако е риба, определено не искам да докосвам телефона с тези ръце Big Grin ).
Като цяло - има доста опции тази програмка.

HTC Evo 3d
Samsung Galaxy S4
Цитирай

Това ясно, но човека пита за WatchOn. Лично на мен тя ми е по-удобна от Smart IR
Цитирай

Колеги моля ви да ми помогнете имаме една кабелна телевизия Киви ТВ взех приемник HD не мога да му намеря марката за да го управлявам от телефона на приемника пише само TG а такова няма в списъка с устройствата в телефона

Samsung GalAXy S 4
Цитирай

Напиши в гугъл това което казваш, добави към него думата decoder и виж какви резултати ще ти излязат Wink

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Нищо не ми показва бе колеги как да го подкарам този приемник

Samsung GalAXy S 4
Цитирай

При мен не се получава с WatchOn...Мога да командвам само телевизора,но не и ХД приемнка ЗХД 210...Добавям това Hathway(Humax) както пише,тук но не става...Аз го добавям като цифров приемник,дали така трябва ...Какъв трябва да е типа устройство...Пробвах и да нулирам настройките и ми иска някаква държава за начало и аз дадох Германия

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай

Някой може ли да помогне имам galaxy s6 как мога да си направя дистанционно за Bulsat пробвах се обаче нещо не мога да се оправя ако може някой да опише стъпките. Благодаря предварително.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Ако някой все още се интересува за DIGIVIEW HD PANDA - рабoти на E-Digital
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)