Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One
#1

[Изображение: htc-one-beats-studio-picture.jpg]






Забелязвам, че вече има притежатели на този невероятен телефон, така че подобно на другите раздели, нека и тук видим кои са щастливите собственици Smile .






Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Черен от Vodafone Smile
Цитирай
#3

Сив от мен Wink
Цитирай
#4

Offtopic Честито на колегите!
Започвайте да споделяте впечатления - най вече ме интересува проблема, който има при някой бройки - а именно разтоянието м/у тялото и капачетата на говорителите. Като разглеждах бройката във Виваком ми се стори че и при нея има такова - или просто от многото пипане ръба беше станал черен Huh и изобщо защо има макар и лек ръб (има го) м/у капачетата и пластмасовата лайсна?


LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#5

Моя няма. Единственият проблем е, че загрява доста при ползване на навигация или игри. Изобщо не мисля да се зачитам в темите за проблеми, известните до сега не са налични при мен. Миналата година не взех оне х заради това и съжалих 100 пъти с игачката от зрънчо с3 (който буквално се саморазпадна).
Цитирай
#6

kalin__ написа:Offtopic Честито на колегите!
Започвайте да споделяте впечатления - най вече ме интересува проблема, който има при някой бройки - а именно разтоянието м/у тялото и капачетата на говорителите. Като разглеждах бройката във Виваком ми се стори че и при нея има такова - или просто от многото пипане ръба беше станал черен Huh и изобщо защо има макар и лек ръб (има го) м/у капачетата и пластмасовата лайсна?

Очевидно,телефона е толкова перфектен и добре направен,че вече почнахте да му намирате невидими с просто око дефекти.Я вижте кво става пак с лайсните на S4.Понеже за щастие моят все още е здрав и не ми се търси из форумите,но яко се цепят.Та искам да кажа,че 100% идеална сглобка няма как да има,щото не живеем в идеален,а в реален свят!Затова гледайте по-реално на нещата.Все пак това не е Vertu или TAG дето са по няколко хил.лева Wink
Цитирай
#7

Offtopic Колега propov, съгласен съм с мнението ти. Следя темите за S4 и знам за какво говориш - даже много се учудих като от нетърпение си взе галаксито. Съгласен съм и че няма как да е перфектно и ако всеки ONE имаше такова разстояние щях да кажа Ма**ата му - все тая - не е голяма работа. Но при положение, че го имат отделни бройки - защо пък да не поразпитам та да не се окажа притежател на такава Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#8

Сив - 32гб. Уникален телефон Wink
Цитирай
#9

Много интересно, трима човека с телефона, а четири гласа в анкетата Big Grin . Нека недоволния сподели от какво е недоволен (ако въобще има телефона, а не просто е праснал отрицателен вот, детински), ще е полезно за хората обмислящи покупка.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#10

От Андроид телефоните съм ползвал Нексусите (без последния), SGS1,2&3...iPhone - всички модели. Смело заявявам, че това е най-доброто, което съм притежавал. И като дизайн, и като дисплей, и като софтуер. Ползвам HTC One от три седмици, без предпазни калъфи и протектори - никакви драскотини по алуминия и дисплея. За сравнение - iPhone5 го надрасках още втория ден....
Цитирай
#11

Мен малко ми е хлъзгав и замислям някакъв калъф, който да не убие дизайна на телефона.
Цитирай
#12

^Много мислене ще трябва да хвърлиш. Аз не съм виждал такъв. И в тази връзка, много се чудя, специално за черния понеже сивия няма как да страда от подобен проблем, дали черната боя ще се олющва от острите ръбове (като при айфоун 5). Бих си взел черен, много ме кефи, но калъфи не ползвам никога.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

Има едни много яки протектори - с някакви стъклени влакна и са за дисплея и за гърба...
Черният изглежда много класно между другото, много ме радва, но си е чисто мъжки телефон.
Цитирай
#14

Имам телефона от около 10-тина дни и също мога да заявя, че това е най-доброто, което съм ползвал някога. Просто НТС са направил този път наистина страхотен телефон, поне с 2 класи по-добър от предните им модели. Подължавам да му търся кусури и не успявам да намеря такива - материалите, от които е направен са изключително качествени, никакви фуги, перфектна сглобка. По екрана остават значително по-малко отпечатъци от пръсти, което е подробност, но пък прави впечатление. Въобще като го хванеш в ръка, усещането е за изключително качествен продукт. Абсолютно се прекланям и пред това, което направиха НТС по повод на софтуера - именно да изчистят Sense от досадните и непотребни глупости и да предоставят много семпъл, красив и най-бързия итерфейс, до който съм се докосвал досега. Политиката, която поема компанията мисля е в добра посока, а именно да предостави радикално нов продукт, а не още от същото...
Ако някой има въпроси, да пита. Но спокойно препоръчвам телефона на всеки, който обмисля нова покупка.

htcone
Цитирай
#15

Xtremeguard имат протектори за дисплей и за гръб (който чакам от 24.04 :mad: ) - и нямам идея дали телефона ще стане по хлъзгав или може да придаде някакъв по стабилен захват на гърба Smile - като дойдат ще видим - (е трябва и телефона да си взема де)

ПП - поръчал съм 4-5 протектора за екран в повече - та ако на някой му трябват да пише (но нека първо дойдат и нека се върна от Германия - където заминавам утре)

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#16

mazy написа:Има едни много яки протектори - с някакви стъклени влакна и са за дисплея и за гърба...
Черният изглежда много класно между другото, много ме радва, но си е чисто мъжки телефон.

Ако си вземеш, да не забравиш да се похвалиш. И да покажеш как стои Smile.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#17

Малко се отклонихме от темата, но говоря за това.
Поръчах и това, въпреки, че съм скептична.
Щом дойдат и намеря някой със сигурни ръце да ми ги сложи, ще кача снимки Lol
Цитирай
#18

Бройте и мен - Сив

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#19

Black Smile Чудно си стои в женски ръце. Tongue
Цитирай
#20

аз съм се включил одавна- Silver Smile
Цитирай
#21

<--- Сив.. Проблеми няма, освен както един колега по нагоре беше споделил, че загрява по бързо ама това сигурно, заради алуминия
Цитирай
#22

От къде си ги закупихте колеги ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#23

Аз съм писал - Vodafone. Живея в Германия и тук ги има при операторите.
Цитирай
#24

o2 Smile (+Urbeats като подарък)
Цитирай
#25

silver от глобул

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)