Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.

Привет на всички съфорумци.Имам следното питане -след пробване на различни навигации пробвах Navitel Navigator кракната версия от замундата и ми се струва ,че е най удобна и върви без никакви бъгове .Проблема е ,че версията е доста стара и картите не са много добре направени.Някъде четох по форума ,че имаме право на безплатно ползване на Navitel но никъде не успях да намеря как става и за какъв период от време е .Много ще съм благодарен някой да даде инфо ,ако знае как става.
Цитирай
Аксесоари

Installer Prestigio -> To Download
Цената с карта за България е 40лв. Щях да си го купя, нищо не е, обаче спестяваш нерви от поддържане на актуални карти и софтуер, но картите извън големите градове са дупка и маршрутите които прави навигацията са гола вода. Засега iGO най-много ми харесва, но пък него няма как да си го купиш, даже и да искаш. Само крак-а, ръце и пр.
Цитирай

Благодаря много. :cheers:
Цитирай

Да попитам и още нещо как мога да премахна джаджите приспособления които излизат след приложенията при натискане на средният бутон?
Цитирай

Никак, те са част от операционната система. Защо ти е това? Аз бъркам много рядко там, само ако слагам нещо на основните екрани където са приложенията/уиджетите които използвам.
Цитирай

Дразнят ме.Благодаря.
Цитирай

Решаване на проблема с малкото РАМ-Някой пробвал ли е да рутне телефона и да му качи ROEHSOFT RAM-EXPANDER (SWAP) с цел създаване на виртуална памет?Дали ще стане?
Цитирай

А пък мен ме интересува как да изтрия някои от вградените приложения, от рода на Хром например?
Напоследък доста често ми изписва, че паметта ми намалява.
Всичко възможно е преместено на СД картата, но все пак вградената памет намаля...

LG G4
Цитирай

Хрома не е вградено приложение. За повече памет използвай https://play.google.com/store/apps/detai...life.cache Това в по-новите Андроиди го има в настройките - да изчистиш кеша изведнъж.
Цитирай

icis4 написа:Installer Prestigio -> To Download
Цената с карта за България е 40лв. Щях да си го купя, нищо не е, обаче спестяваш нерви от поддържане на актуални карти и софтуер, но картите извън големите градове са дупка и маршрутите които прави навигацията са гола вода. Засега iGO най-много ми харесва, но пък него няма как да си го купиш, даже и да искаш. Само крак-а, ръце и пр.
Абсолютно подкрепям това мнение,защото на таблета ми(Prestigio)имам тази навигация,последна версия.Държа я като крайна резерва,защото картата в моя град е крайно остаряла,а програмата доста късно подава гласовите команди и ако си от нервните шофьори си подминал някое кръстовище,или отклонение.IGO-то най бързо се свързва със сателитите и картите му са по-актуални от Навитела,поне за Българските провинциални градчета.Има мнение,че е добра програмата,ако ще я ползваш в Русия и бившите и сателити.
Цитирай

icis4 написа:Хрома не е вградено приложение. За повече памет използвай https://play.google.com/store/apps/detai...life.cache Това в по-новите Андроиди го има в настройките - да изчистиш кеша изведнъж.

На мен ми е вградено, понеже не мога да го изтрия, само мога да му махна ъпдейтите.
Чистя си редовно кеша и тази програмка не ми освободи нищо.
Имам свободни около 250мб, но паднат ли под 220 и се почва спама да освобождавам място.
Иска ми се да махна Installer Prestigio, Little big city, Chrome, office suit pro, и още няколко вградени приложения.

LG G4
Цитирай

Първо махаш ъпдейтите, после деактивирай. Те си седят в ром-а, но ги няма
Цитирай

Никой ли не знае???Решаване на проблема с малкото РАМ-Някой пробвал ли е да рутне телефона и да му качи ROEHSOFT RAM-EXPANDER (SWAP) с цел създаване на виртуална памет?Дали ще стане?
Цитирай

Закъсвал съм за рам когато имаше флаш и ползвах хром! След връщане на заводски настройки няма фласх и ползвам Dolphin Mini. Така че се оправям и без руут.
Цитирай

Нещо не мога да Ви разбера какво имате в предвид-когато имаше флаш?
Цитирай

Фалш Плайер на Адопи! Crazy
Цитирай

Вярно...
Цитирай

Някой дали е пробвал тези слушалки на нашите телефони ?

http://vivacom.bg/VivaClub/bg/Partners/P...Offers/589

Мисля да си ги взимам, не се притеснявам да не са тихи или пък от онези, които трябва да си натиснал бутона на хендсфрито за да чуваш нормално...

Я кажете вие, с какви слушалки сте?

До момента съм пробвал няколко вида и винаги звука е бил слаб/тих (с хендсфи от Нокиа).
Или пък е трябвало да задържа бутона на хендсфито натиснат, за да чувам нормално (От ЛГ Оптимус 1).
Или дясната слушалка беше 10 пъти по- тиха от лявата (чисто нови HAMA от Те*номаркет).

Иска ми се да имам нормални слушаки до към 15лв.
Не търся кристално качество и т.н. просто да слушам нормално музика докато пътувам, без да чувам околните шумове.

LG G4
Цитирай

Аз съм с AKG, намотават се в кутийка, бяла, бели с бял кабел и линеен бял регулатор на звука. Бяха 20лв - 25лв или пък 40лв в Техномаркет може би преди 4-5 години, това им е трети телефон. Smile FM Радиото е малко слабо на 4322, но пък аз слушам MP3 или радио от Viva Aps през 3G където този трафик е безплатен, освен това работи и в метрото, освен това качеството е много по-добро, а там звука е доста силен и доста добър. Имам и едни слушалки от Кауфланд, бяха 3(три!) лева заради разкъсана опаковка - две слушалки: бели тапи + такива като за уокмен, май са Sanyo, чува се нещо, не лошо, но АКГ-то е доста по-добро. Smile Но аз слушалки ползвам не много често, ако съм някъде в командировка или тези дни заради задръстванията около Семинарията пътувах с метрото няколко дена преди да ми писне и да си намеря маршрут за колата. Общо взето 10-15 пъти годишно ползвам слушалки.

ПП: Тези слушалки Golla G1341 изглеждат обещаващи, ще взема едни утре за дъщерята, за 8лв не изглеждат зле.

ППП. Не са Санъо, MAXEL се оказаха, не са лоши, сгъват се удобно, не са кой знае какво като звук. Smile
Цитирай

8 е отстъпката, цената е 12лв.
Айде като ги вземеш, пробвай ги на 4322ката и да кажеш дали да ги взимам и аз Tongue

LG G4
Цитирай

ACME ползвам такива слушалки от година за PC-то. ама стават и за телефона Dance Направо съв некоя дискотека :listen:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Купих ги, като ги отвори дъщерята ще ги пробваме и на престижиото.

ПП. Голямо дърво, неудобни са, а звука е "тенджърин дрийм", освен това са сравнително тихи. За хендсфри стават, за музика НЕ! Даже Maxell-a за три лева (снимка 2) има по-плътен и добър звук. Smile Все пак дъщерята ги хареса, но тя е на 11 и не разбира много.
Цитирай

Аз ползвам A4Tech MK-650, тип "тапи" и за скромната си цена 10-12 лева, предоставят невероятно качество.Препоръчвам ги .
Цитирай

много мразя да ми се покаже бял екран на телефона :capitulation: =(

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

^Как така бял екран ? Кога се получава, никога не ми се е случвало досега.

shpaci написа:Аз ползвам A4Tech MK-650, тип "тапи" и за скромната си цена 10-12 лева, предоставят невероятно качество.Препоръчвам ги .

От кой магазин си ги купи ?

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)