Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за батерията на HTC One. Зарядни. Зареждане.

boogie1 изключваш ли мобилните данни и wi-fi-то ? Те точат много особенно ако не си спрял опцията на wi-fi да сканирва постоянно... Другото което е ако си на място със слаб обхват също батерията се изтощава супер бързо погледни из приложенията и деактивираи тези които не ползваш, за да удължиш малко живота й.
Цитирай
Аксесоари

Да..... Даже съм на режим на работа gsm.... НО след снощния ъпдейт 4.4.3 батерията е супер

HTC ONE BLACK
Цитирай

При мен пада много бързо сутринта го извадих от зарядното сега е на 30 процента
Цитирай

Да и при мен след този ъпдейт, батерията започна да работи доста по-добре от преди
Цитирай

направо съм си доволен

HTC ONE BLACK
Цитирай

Забелязах, че при screen on google play store ми яде над 60% от батерията, идея как да го оправя? А при screen off google services над 30%...
Цитирай

Днес забелязах че вайбъра супер много ми яде батерията и много загравя изписва ми че телефона използва свръх мощност за това приложение какво да направя
Цитирай

yavkata90 написа:Днес забелязах че вайбъра супер много ми яде батерията и много загравя изписва ми че телефона използва свръх мощност за това приложение какво да направя
Не го ползвай. Аз така правя с тоя viber. Wink
В интерес на теста, може да пробваш да го деинсталираш, да рестартираш телефона и да го инсталираш наново. Ако и това не помогне, същата процедура но с по-стара версия на приложението.
Цитирай

Това нормално ли е от 4 часа сутринта до сега вече е 12 часа на обяд да ми се зарежда телефона и от 78% сега да е на 92% в икономичен режим без да се ползва апарата... На какво може да се дължи това бавно зареждане?
Цитирай

talrak написа:Това нормално ли е от 4 часа сутринта до сега вече е 12 часа на обяд да ми се зарежда телефона и от 78% сега да е на 92% в икономичен режим без да се ползва апарата... На какво може да се дължи това бавно зареждане?
Пробвай с друго зарядно. Smile

 
Цитирай

NoMaD написа:
talrak написа:Това нормално ли е от 4 часа сутринта до сега вече е 12 часа на обяд да ми се зарежда телефона и от 78% сега да е на 92% в икономичен режим без да се ползва апарата... На какво може да се дължи това бавно зареждане?
Пробвай с друго зарядно. Smile

и друг кабел

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай

Интересно, че му спрях мобилните данни и уи-фи-то и се зареди Big Grin Как може да точат толкова много батерия тия 2те работи, че да не му дават да се зареди това не ми се струва нормално :X Big Grin
Цитирай

Не точат!
Затова... пробвай с друг кабел или зарядно. Едно от двете е.
Цитирай

Добре ще опитам, но защо след като ги спрях ми я зареди?
Цитирай

Хора, може ли да си сменя батерията с по-голяма?
Цитирай

beysim написа:Хора, може ли да си сменя батерията с по-голяма?
Ако положиш достатъчно усилия, вероятността да успееш е голяма. Само че след това снимай телефона, за да му се порадваме всички. Tongue
Цитирай

За първи път ми изписа ,че телефона използва прекалено много батерия и не може да се зареди ? Препоръча ми да намаля консумацията Big Grin На някой друг да му се е случвало ?
Цитирай

simeonivanov22 написа:За първи път ми изписа ,че телефона използва прекалено много батерия и не може да се зареди ? Препоръча ми да намаля консумацията Big Grin На някой друг да му се е случвало ?
Да, спри включените приложения Wink
Цитирай

хора имам огромен проблем , телефона не зарежда , пробвах 2 зарядни и в компа , когато го изключа напълно и вкарам зарядното почва да зарежда уж но за 5 часа качва 2% макс и пак се спира , какво да правя ?
Цитирай

simeonivanov22 написа:За първи път ми изписа ,че телефона използва прекалено много батерия и не може да се зареди ? Препоръча ми да намаля консумацията Big Grin На някой друг да му се е случвало ?

Да случваше ми се много често проблема на 90% съм убеден ти е в кабела. И аз не вярвах ама се оказа там купи си един нов кабел и ще се родиш. Междуременно ако продължиш да го ползваш ще се скапе съвсем и ще почне да зарежда супер бавно по 5-6 часа и ще ти излиза това съобщение. Ако иксаш да си сигурен преди това пробвай с друго зарядно, ама 90% съм убеден че кабела ти е проблема.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

bobiruto написа:хора имам огромен проблем , телефона не зарежда , пробвах 2 зарядни и в компа , когато го изключа напълно и вкарам зарядното почва да зарежда уж но за 5 часа качва 2% макс и пак се спира , какво да правя ?

Сигурен ли си че зарядните работят и тези зарядни с различни кабели ли ги пробва, защото ако е с едини същ и ти си за кабел. Незнам но поровете се в нета ще видите, че тези кабели дават фира много често.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Точно в кабела е проблемът. И моят от комплекта се скапа. Сега съм с друг и нямам проблем със зареждането.
Цитирай

Ех уж ми зарежда добре засега ( бях пуснал clash of clans като изписа съобщението ) В CPU-Z изписва ~ 4000 mV ,мисля че това е добре ?
Цитирай

Аз съм доволен 3 дни с по час пуснат дисплей
https://www.dropbox.com/s/9vso0pdt6tmanc...2.png?dl=0

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

bobytsekov написа:Точно в кабела е проблемът. И моят от комплекта се скапа. Сега съм с друг и нямам проблем със зареждането.


От къде си го закупи? Оригинално ли е, на каква цена а - у?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)