Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за батерията на HTC One. Зарядни. Зареждане.

Inspire написа:Така... Телефонът има 6 или 7 зареждания, знам, че не се е разработила напълно батерията още, но смятам, че нещо не е както трябва. Нормално ли е да го изключа от зарядно към 6:40 - 30-40мин работещ wi-fi (без браузване, евентуално само актуализации), час музика с PowerAMP, пуснато 3G, скрийн тайм - 10 минути и сега 2 часа по-късно да е на 89%. Като един от тези 2 часа е бил на икономичен режим. А не ми се дава на сервиз - имам го от 10 дни. Има ли нещо, което мога да направя с цел подобрение на батерията?

Тая батерия даже се справя добре - 1 час музика и 30 - 40 мин wi fi, пък и 3G Tooth Tooth Tooth и само 11 % е паднала.

Колега - стига с тия сервизи Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
Аксесоари

И при мен е същото, така че може да се каже, че е нормално.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Но wifi е бил пуснат само за актуализац - нищо не съм ползвал, нито фейс, нито инстаграм и т.н. А и от 100 до 94 пада без да го барам... но си мисля, че може да е за натрупани актуализации.
Цитирай

След шест месеца мога да обобщя за себе си. Първите 50% падат много бързо - обикновено ги стопявам до обяд. След това сякаш замръзва. Lol И понякога се прибирам с 35-40%.
Ползвам телефона много. С постоянно пуснато 3г. Пиша много мейли. Много Whatsapp, Fb, Instagram.
GPS ми е включен постоянно, често ползвам Foursquare.
Да, ползвам икономичния режим. Изключително доволна съм.
Не съм имала по-безпроблемен телефон (стоков) с по-добра батерия. Confusedatisfied:
Цитирай

mazy и аз така уникален телефон + батерия Rock
Цитирай

Абсолютно нормално е и според мен. Сервизът със сигурност няма да уважи претенциите ти , а ще стоиш доста време без телефон...

HTC Desire (broken) ; Htc One - Silver
Цитирай

Здравейте Smile
Проблема е следният..Преди няколко дни батерията ми падна и след като го включих към зарядното телефона просто не се зареждаше(не светеше лампичката при зареждане).Пробвах и с друго зарядно на HTC и пак нищо.Занесох го на сервиз,при което ми казаха че са заредили батерията и че не е голям проблема,но като го взех и опитах да го включа се чу само звук и дисплея изобщо не се включи.Ако някой е имал такива проблеми моля да сподели.Най-неприятното е че от USA и гаранцията не се признава Sad
Цитирай

Защо да не се признава - по имей трябва да важи. Закарай го в сервиза на Мост.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

По IMEI ако е от EU.

iPhone 14 Pro
Цитирай

След ъпдейта. С моето нормално ползване - постоянно включен гпс, 3г, доста мейли, whatsapp, fb, снимки, музика. Малко ползване като телефон.
Цитирай

Здравейте! Новак съм с "интелигентните" телефони и имам проблем. Закупих си отключен HTC ONE от САЩ. Нямах никакви проблеми с него, докато се върна в България. Телефонът ми не иска да се зарежда. Смених micro USB кабела и пак неще. Единствения вариант, при който се зарежда, е когато телефонът е изключен и се върже към лаптопа, червената лампичка започва да мига и след няколко секунди остава да свети в червено. Така продължава да свети около минута и се изключва. След около 15-20 секунди, отново започва да мига и така процесът се повтаря. След като включа телефона, е зареден. Но във включено състояние не се зарежда. Преди този проблем да се появи, се е случвало да зареждам телефона с преносима USB батереия, подобна на тази: http://www.ebay.com/itm/50000mAh-Univers...4612c36d0a

Бихте ли ми дали съвет какво да правя? Sad

Благодаря!
Цитирай

Щом не е от EU, отивай в Мост и си плащай ремонта...
Цитирай

Аз да попитам - вчера заредих моя телефон изключих го в 19ч от захранване на 100% - не съм го пипал въобще - само 1-2 разговора за по 30 секунди. Днес ставам и батерията на 82% wtf ?! Дайте предложения как да елиминирам тези загуби. Преди това бях с айфон 4С - ми до сутринта си стои на 100% без да мръдне.. Уж съм настройл всичко - мобилната връзка да се изключва като не се ползва телефона, не знам дайте предложения?

Ако си добър - няма да си спомнят.
Ако си лош - няма да забравят!
Цитирай

Пробвай след като го заредиш на 100%, преди да го оставиш за през нощта, да го пуснеш само в GSM режим и да го рестартираш (това да провериш да не е проблем в обхвата). Ако пак има проблем може да има някоя апликация с push опция, активна, която да точи. В сравнение, от 01ч. тази сутрин до 09ч. при мен батерията беше паднала от 100 до 96% с включен power save.
Цитирай

Какво значи само в ГСМ режим? Да спра датата ли? И как се проверява дали има включена апликация?

Ако си добър - няма да си спомнят.
Ако си лош - няма да забравят!
Цитирай

Не, да спреш 3G.
Цитирай

donpeev написа:Какво значи само в ГСМ режим? Да спра датата ли? И как се проверява дали има включена апликация?
Ето това значи: https://db.tt/1qEmu3kJ
Цитирай

cinizam написа:
donpeev написа:Какво значи само в ГСМ режим? Да спра датата ли? И как се проверява дали има включена апликация?
Ето това значи: https://db.tt/1qEmu3kJ

Ясно, ще пробвам..

Ако си добър - няма да си спомнят.
Ако си лош - няма да забравят!
Цитирай

Да се оплача и аз от батерията. Снощи го заредих на 100% и в 2 часа го изключих от зарядното и си спрях wi-fi. Остана си ми само мобилния, който е Gsm only, сутринта в 9:00 батерията ми беше на 88% ..... До сега не съм имал проблеми даже бях адски доволен, но снощи реших да го извадя вечерта от зарядното и да видя на колко ще е сутринта и ... шах. Забравих да добавя преди 2 дена ъпдейтнах на 4.3 направих рестарт и си възстанових приложенията от гуугле акаунта, ако има значение. Някаква идея какво друго да направя?
Цитирай

climb написа:Да се оплача и аз от батерията. Снощи го заредих на 100% и в 2 часа го изключих от зарядното и си спрях wi-fi. Остана си ми само мобилния, който е Gsm only, сутринта в 9:00 батерията ми беше на 88% ..... До сега не съм имал проблеми даже бях адски доволен, но снощи реших да го извадя вечерта от зарядното и да видя на колко ще е сутринта и ... шах. Забравих да добавя преди 2 дена ъпдейтнах на 4.3 направих рестарт и си възстанових приложенията от гуугле акаунта, ако има значение. Някаква идея какво друго да направя?

И аз ъпдейтнах до 4.3 след това хард ресет
Снощи телефонът ми беше на 32 % , на сутринта 27 %

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При теб е пок добре, при мен за 7 часа stand by 12%... До сега все сутрин го взимах от зарядното и бях доволен, така че нямам база за сравнение преди ъп-а...
Цитирай

Да не би да е от някое приложение?
Аз вчера реших да си махна за малко "Tap Tap App" и се оказа, че от тази апликация ми е проблема. Към 3 часа сутринта го оставих на 5%, преди малко - към 11,30, беше на 4%.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

и аз имам проблем с батерията...тази сутрин в 9 изключих зарядното и в 12 вече е на 85%.....как да реша този проблем?

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

djoni7o написа:и аз имам проблем с батерията...тази сутрин в 9 изключих зарядното и в 12 вече е на 85%.....как да реша този проблем?

Да му заводски, но от рековъри и после си инсталирай приложенията наново от гугълплей Android

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Моят съвет е да не възстановявате от backup. По-добре си поиграете и направите наново инсталациите и настройките. Както казах преди няколко поста, има разлика.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)