Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност

Искам да благодаря на @Bæ6i4, че обърна внимание на Galaxy5 форума.
Цитирай
Аксесоари

Благодарности към моят много добър приятел Вили(ZinedineZidane) :bow: :bow: :bow: той си знае за какво, но трябва и да знае, че няма да му остана длъжен дълго време :cheers: :whistle:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на emski_vas, че отнесе въпроса ми до администрацията и на всички стоящи зад поддръжката на портала, те си знаят за какво Smile

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

+1 за danibosev и това , че ми помогна при ънбрика , небях го правил преди , но пича ми помогна много , мерси братле !!
Цитирай

Благодаря на колегата, Любашки, че ми помогна да ънбрикна едно Me :bow:
Благодаря, TopGun, за прекрасната тема за работа с KDZ :bow:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Искам да изразя отличните си впечатления от колегата @exclusive! Много точен и коректен човек! Той си знае за какво!
Цитирай

Специални благодарности на колегата , Илиев ! За отделеното време , дори и по скайп. Надявам се някой ден , да мога да се реванширам ! Живи и здрави ! :cheers:
Цитирай

redpride братле , мерси много , че пусна оная тема за тапета ;Дд Трябваше просто някой да направи такава тема , за да има на какво да се посмеем с колегите !! ;Дд
Цитирай

И тук публични Благодарности към колегата, @vladdark, за отделеното от него време днес в моя полза :bow: :bow: :bow: ....... почерпката в скоро време е има от мен :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Бири, бири,бири... После игра с домашните любимци :cheers:
Цитирай

И аз благодаря на vladdark, че се справихме с конспирацията с негова помощ. Smile :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Искам да благодаря на участниците във форума заради изключително точните си коментари. Техните мнения в няколко теми ми помогнаха да се реша да продам всичките си дроидфони (виж подписа) и да мина на друг вариант с различна от Андроид операционна система, не е важно каква е. Както казват руснаците, доволен съм като слон. Smile

Да сте живи и здрави, още веднъж благодаря от все сърце!

Бивш притежател на Gigabyte GSmart G1345 и Samsung Galaxy S II
Цитирай

Аз пък искам да благодаря на колегата над мен, че ни освобождава от присъствието си. Успех и дано намериш радост в някой друг форум :thumbup:
Цитирай

Давам ти +1. Радвам се, че пак не разбра за какво става дума. Погледни се някой ден в огледалото и отметни тук колко си велик. Smile

P.S. Брей, как отгатна идеята ми? Никъде не съм написал, че ще няма да пиша повече тук. Но ти наистина си гений. Точно това следва.

Бивш притежател на Gigabyte GSmart G1345 и Samsung Galaxy S II
Цитирай

Mithu написа:P.S. Брей, как отгатна идеята ми? Никъде не съм написал, че ще няма да пиша повече тук. Но ти наистина си гений. Точно това следва.

Беше по-скоро надежда/подканване. Харесай си едно от двете Wink
Цитирай

Искам да "благодаря" на админа на форума, че сложи възможно най-гадната реклама на възможно най-гадното място, което - нещеш ли - е най-ползваното от мен... БЛАГОДАРЯ!

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

благодаря на @encodersofia за отзивчивостта и бързата реакция!
Цитирай

Благодаря на @androlog за разясненията и преводите относно Nokia PureView, а и като цяло във фотографията, особенно мобилната таква. Радвам се че има хора като теб, които помагат Smile
Цитирай

Искрени благодарности на @">mazy, за подаръкът който ми направи! :bow: :bow: :bow:
Жеста от моя страна ще бъде върнат на 10001+% по един или друг начин. Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодаря на Наско (@pikpik) за голямата помощ, която ми оказа при избора на автомобил, за времето и желанието, с което ми помагаше! Голям човек и приятел! Черпенето е едно на ръка...
Цитирай

За нищо, Вили. За теб винаги и по всяко време. Радвам се че аз, да не забравяме и малкия, който "помагаше" в едната разходка, ти бяхме от полза. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Благодарен съм, че има хора като @suffer и @GH0STFACE от които можем да се учим и са се потрудили всичко да е обяснено за телефоните които притежават. Евала и на двама ви :bow: :bow: :bow:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Благодарности на Коцето(costi.kocev), за светкавичното откликване спрямо моите нужди днес! :bow: :bow: :bow:
Много ми се събра да черпя, но живот и здраве ...

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Едно закъсняло,но голямо БЛАГОДАРЯ на @suffer за доброто отношение, безценните му съвети,споделения опит и знания, най-вече за търпението и отделеното време в отговори на безбройните ми въпроси :bow:

Samsung Galaxy S4 mini
Цитирай

Огромни благодарности на GH0STFACE, за оказаната помощ! :bow: :bow: :bow:
Имам да черпя много!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)