Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вземи парите (Стани богат)
#1

Една нова игричка от мен. Преполагам ви е позната като flash версия в доста сайтове с игри. Аз я вградих в приложение за андроид. За сега е само за андорид 4 и нагоре, тъй като има конфликт с по стари версии и flash плеър-а им. За да играете трябва да имате инсталриан flash player, който ако нямате в приложението ще има бутон за изтегляне, който директно ще ви изтегли apk файл и вие само трябва да го инсталирате. След което играете на воля. За изтегляне на flash ви трябва интернет тъй като го прави от официалния сайт на admob. А след това интернета е само за реклами, може да играете и без него. Smile
[Изображение: v9UwuPHrj7AxDhUwdIPRvmpwwT3BDtIkZqIrlGkq...Y5Fyrh4WIQ]
Цитирай
Аксесоари
#2

Има ли разнообразие от въпроси или като играеш една седмица започват да се повтарят? И как са нещата с ъпдейтите?

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#3

Въпросите са стари, update-и няма, тъй като както казах играта не съм я правил аз, аз само я вградих в приложение за андроид. Въпросите се повтарят от време на време, но като цяло са доста. Естествено тея, които са по лесни, ще ги срещаш по често, все пак трудно се стига до по трудните въпроси. Така стоят нещата, но като цяло е интерестна и става да убиеш доста време. Ако имах въпроси щях аз лично да я направя и да има update-и на картинките въпросите, но сега съм безсилен. Просто янмам таава база от въпроси в момента. Smile
Цитирай
#4

Само ако може малко оптимизация за екраните,че при мен е... Big Grin
Засега 5 звезди +1 Smile
Цитирай
#5

Какъв ти е телефона и ако може скрийншот. Попринцип съм го направил да се разтегне на цял екран, но ако ти е дребно може да цъкнеш 2 пъти някъде по екрана и играта ще се доближи ако ти е дребно. Най удачно е да се цъкне между четирите отговора и така може би ще е по-добре за някои устройства. Лично аз тествам на таблет и е идеално за игра. Smile
Цитирай
#6

Ихаа супер :thumbup: брависимо :bow:

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#7

Може ли апк да пробвам моя че от googleplay не става.
Цитирай
#8

http://dox.bg/files/dw?a=3771f2bd11
Трябва ти андроид над ICS
Цитирай
#9

Не става Sad Sad Sad
http://prikachi.com/images/781/6150781R.jpg
Цитирай
#10

Играта ще бъде ли достъпна и за по-старите версии за Android?

 Samsung S9+
Цитирай
#11

Ще опитам, но там има конфликт с flash player-а и още търся начин да го оправя. Smile
Цитирай
#12

По мъчи се че ми харесва и ми се играе. Smile Big Grin
Цитирай
#13

Добавих update, който потдържа версии от 2.1 нагоре (след малко трябва да се обнови версия 1.1). flash player отново се изисква и може да се изтегли като се цъкне на бутона в приложението. Бутон ще има, ако липсва flash на телефона ви. Има една подробност. При тестовете на моя телеофн някой път играта нямаше проблем, някой път само мигаха сумите и неможеше да се играе. Ако пуснете играта и тя е зациклила, просто изберете бутона "ВЗЕМАМ СИ ПАРИТЕ", след което давата ДА и избирате ОЩЕ ЕДНА ИГРА. След това си играете играта колкото искате. Ако при следващо влизанне има проблем отново, повтаряте процедурата. За сега ще е така и може би ще получа много ниски оценки от хора с по стар андроид, но дано пък и доста да я играят въпреки тези подробности. Ако се докопам до някаква голяма база от въпроси ще направя нов вринат с изчистени бъгове и без нужда от flash. Smile
Цитирай
#14

Eвала Smile на xperia p няма никакви проблеми за по-голям кеф отг кабел мишка и hdml към тв :p

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#15

На Galaxy Y дали ще тръгне? Телефона на жена ми не поддържа флаш плеар.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#16

И моя не поддържа ама като си инсталираш играта ти се показва един бял екран и един бутон натискаш и ти тегли флаш плеар. Smile Smile
Цитирай
#17

Играта е добра, същата като от BGFLASH. Ще е добре по-нататък да сложиш още въпросчета (ако може изобщо) 5 - ца ти дадох в Google Play.

Galaxy Note II
Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Цитирай
#18

това не е ли флаш версията, качена на сайт, а приложението е само връзка към този сайт ? Не съм опитвал офлайн да играя все още... :whistle:

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#19

точно тя е, но не е връзка към сайт, а си е вградена в приложението. съответно ако имате флаш плеър се играе и офлайн Wink
Цитирай
#20

yo_asakura написа:точно тя е, но не е връзка към сайт, а си е вградена в приложението. съответно ако имате флаш плеър се играе и офлайн Wink
Страхотно Smile Ако е версията с по-трудните въпроси ще е супер. Ей сега ще видя да си оправя проблема с флаш плеъра

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#21

Много хора се оплакват, че играта не тръгва. В описанието на играта в Google play съм написал възможни проблеми. Моля четете ги преди да казвате, че не става. При по слаби телефони или ниски версии на андроид, е възможно играта да тръгне, ако имате flash player, но да не може да се играе (мигат сумите или подобни аномалии). В такива случеи моля опитайте това, което е в описанието - натискате бутона за вземане на парите, след което потвърждавате с "ДА" и давате "ОЩЕ ЕДНА ИГРА". Така играта тръгва нормално, тествал съм го на слаб теелфон с версия 2.3 и при инсталриан flash player няма проблеми. При версии на андроид над 3 или 4 би трябвало да няма проблеми, тествано е на nexus 7 с jelly bean и при инсталриан flash player играта е супер. Другия поблем за който хората се оплакват е, че изобщо не се показва играта. В такъв случей в самта игра ще има бутон за изтегляне на flash player, който трябва да се инсталира. След инсталацията му, играта ще тръгне (това е еднократно). Надявам се други проблеми да няма. Оплакванията за старите въпроси са разбираеми - написал съм го в описанието, играта е стара и flash версията не е правена от мен. Няма избягване от това или от другия проблем, че на малки екрани се вижда дребно. Докато не намеря въпрси и не я направя лично аз, така ще е за сега. Поради много лоши отзиви бих я спрял веднага, но вече има няколко хиляди човека, които я играят и ще е малко тъпо спрямо тях, за това я оставям. Размирам, че е малко кофти така, хубаво е като изтеглиш нещо веднага да играеш, а не с няколко "ако", които трябва да се оправят преди да тръгне играта, но релано това е по малко от минутка работа. Лично аз като имам flash player от преди, след изтеглянето играта веднага си тръгва, просто при някои го няма инсталиран преди това. Много хора, като видят, че не тръгва и веднага се отказват, но не прочитат писанието, в което е казано всичко. Благодаря и пускам това мнение за да подканя, който тегли приложение от Google Play (и не само това) да чете описанието. Smile

п.п. Ако има проблеми с иргата различни от споменатите по горе, моля споделете, също и кажете и на какво устройство тествате, да мога да проверя възможно причини Smile
Цитирай
#22

Може ли да се разтегли за 4,7" One? Много ми е мъничко и едвам цъкам. Smile

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#23

Godqwe написа:Може ли да се разтегли за 4,7" One? Много ми е мъничко и едвам цъкам. Smile

И азе И азе съм така Big Grin
Цитирай
#24

Ами тя е направена да се разтяга на целия екран, просто гледа да запази съотношението ширина - дължина, за да не се развали качеството. От друга страна, който е правил flash-оригинала на играта е заел твърде много място за безсмислена картинка и малко място за това, което се чете. Та с 2 думи, каквото е такова е, не може да се смени размера - зависи си от екрана. Ако я играеш на монитор 20" сигурно ще се разтегне на толкова, ако я играеш на екран 2" ще си се свие до толкова Smile. Аз лично на телефона добре си я играя, а е с 3.7 инча, макар и на 7" таблет да е къде къде по добре Smile
Цитирай
#25

[Изображение: 5meEiFTAjIO6RXYNGknCKyVyOXEAO77fjjn-8PvO...zEeXg=h310]
http://goo.gl/OrTc06
Нова версия на играта. Кода на играта е пренаписан. Това допринася като премахва нуждата от флаш плеър, работи на последните версии андроид, по-добро разположение на елементите на различни резолюции, възмоност за редакция, обновяване и допълване на въпросите. Всичко това ще се случва постепенно. За сега са около 1500 въпроса, а някои са доста стари (взети са от оригинала на флаш играта раазпространяваща се свободно в нета). В следваща версия ще добавя в самата игра форма за изпращане на предложения за въпроси и редакция на стари, както ще върна и звуците, но всичко с времето си. За сега можете да давате съвети за нови въпроси и редакция на стари на e-mail-а на разработчика в GooglePlay страницата на играта. Надявам се сега да е ОК играта при всички, а не само на тея, които са успели да си инсталират плеъра. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)